1

Getto Warszawskie, koloryzowane:


1

@Konradowskyy Tak mi spakowali to tak zaniosłem xD

4

Takie tam wymagania gry (ResidentEvil 3) z 1999 roku :)
https://zapodaj.net/plik-ON28fyjmcl

@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @clyde @PatrychoO @Luciano99

2

Macron na koniec kadencji coś za mądrze gada:


4

Are you wędlina?


1

@Kozinho. @Bykunn Tam ogólnie nie ma za bardzo zwyczaju święcenia pokarmów [RadioMaryja]

1

@Konradowskyy Dwa jajka, dwie kromki chleba, sól i trochę kiełbasy.

0

@Czyhrynski Albooo... jedzonko pod przykryciem :P

4

Idziem święcić pokarmy:
https://zapodaj.net/plik-Bhiou9ITov

7

Hegseth rasistą? Ja w szoku:


Paranoja prawie jak u Stalina:

@michal26 @kamyk_23 @Bykunn @BillyButcher

1

@Jakchcesz Ja nie widzę ale ufam na słowo

1

@FcPortoFan1999 Nie mam tu komputera.

9

Niby człowiek ma tych gier setki, jakieś Wiedźminy, Baldurs Gate'y i inne Residenty a ja naprawdę wybitnie dobrze się bawię przy tym Kapitanie Pazurze z 1997 roku :D Nie wiem czy to kwestia nostalgi i powrotu do dzieciństwa czy co ale wybitnie fajna gierka. Polecam wszystkim.
@macio_944 @marcin62 @MesQueUnClub_87 @Jakchcesz @DragonxNF @clyde @Luciano99 @PatrychoO @norbi77

1

@kamyk_23 Nawet nie tylko to a prowadzenie wojny na zasadzie "no niby ją mamy ale nie wychodzimy za konkretne granice". Nie da się wygrać wojny której zwyczajnie nie chce się wygrać a tylko ją toczyć.

4

Uważajcie z tym mięskiem w piątki:


2

Tak przy okazji tych dwóch pilotów co ich szukają w Iranie :P Jeden ponoć już odnaleziony:


Swoją drogą wojna w Wietnamie to też było jedno wielkie nieporozumienie militarne...
@BillyButcher @Bykunn @michal26 @kamyk_23

5

Ciekawostka religijna

Mięso kapibary uznawane jest w Wenezueli za danie postne ponieważ Watykan uznał ją za... rybę.

W XVI w. miejscowi katolicy napisali petycję do papieża w której argumentowali, że kapibara jest półwodnym zwierzęciem (spędza większość życia w wodzie, ma płetwiaste nogi), przez co powinna być uznana za „wodną”, a nie lądową a ten im to klepnął. No i tak zostało. [Google SI]

7

Mamy dowód na to, że Mentzen jest unijnym niewolnikiem i nie odrywa korków od butelek!


@Comentateiro @michal26 @Bykunn @misterio @July_6_BcN @BillyButcher

8

@Karzel No i z Iranem już się przeliczają bo ta ich "Żelazna Kopuła" okazała się dość dziurawa. A turecka armia to nie partyzantka jak Hezbollah i są obok a nie setki km dalej jak Iran

7

To by była najgłupsza decyzja władz w Jerozolimie xD Oni sobie nie do końca z Iranem radzą a co dopiero z drugą armią w NATO która jest prawie po sąsiedzku


@BillyButcher @Bykunn @michal26

3

Aktor Pietro Sarubbi, który grał Barabasza w filmie „Pasja”, był ateistą przed tą sceną.

Wspomniał: „Kiedy spojrzał mi w oczy, w jego oczach nie było nienawiści ani urazy, tylko miłosierdzie i miłość”. Według niego, nie widział już Jima, lecz samego Jezusa.


Swoją drogą "Pasja" to jest taaak bardzo dobry film.

2

@KamQiX A teraz wszyscy razem robimy siuuuu

6

22

Już w niedzielę:


3

@PatrychoO @marcin62 @Bykunn No to teraz MAGA ogłasza bunt!

2

Amerykanie jak zwykle 100 lat za Polakami. Tym razem wynaleźli lody z Danonków:


5

Ładne zdjęcie:


0

@mkord Być może ale ja nie wiem jak to działa to bym trzymał w banku. I okej

4

@BillyButcher On do nich jeszcze strzelać by zaczął xD Szkoda, że Iran bombarduje zatokę perską bo tak ceny paliw może by nie zdrożały aż tak :P

1

@bartekvisca Miał być ale później po zdjęciach się okazało, że zestrzelili właśnie F15

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?