Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@takisobiektos Menel też często nie czuje się źle ze swoim stylem życia :P Mnie konieczność zbierania śmieci mało satysfakcjonuje
4
@BillyButcher Jest mrocznie fest!!! I zastanawia mnie czy pewnej postaci (zielonej) już nie widzieliśmy w Wojnach Klonów trochę (ale nie wiem czy nie nadinterpretowuję XD)
2
@Luciano99 Byłem dzisiaj w pociągu
1
@clyde No dla mnie najlepszy fastfood obecnie w Polsce :P Mocno czekam aż to Wendy's w końcu wejdzie na nasz rynek.
1
@LAMC_10 A wiesz ile dzisiaj zjadłem? Mało
0
W Poppeyes w końcu jest zestaw za 20 zł! Prośby zostały wysłuchane:
https://zapodaj.net/plik-ZMoE39N3VM
0
@Hosh I dlatego ja się nie bawię w krypto. Nie dlatego, że teraz się nie opłaca już :P
2
@Prorokk Tylko, tylko... kolejka na pół sklepu i stój sobie po 10 zł. Ten system nie ma uzasadnienia społecznego i tyle. Zrobili z Polski naród meneli i zadowoleni.
13
@Prorokk Zacznijmy od tego, że te bony powinny być bezterminowe xD Druga sprawa gotówkę/pieniądze powinno się dostawać od razu bo kaucję też płaciło się pieniędzmi a nie bonami
1
@LAMC_10 Algorytm tak działa :P Nie mam żadnej
8
O matko xD
0
@FcPortoFan1999 Proszę nie... znowu pijani Anglicy syf na mieście zrobią...
0
@Herato Byle nie we Wrocławiu...
22
Jestem fanem osób które prowadzą profile tych ambasad xD
8
Wieczna chwała bohaterom...
2
@MesQueUnClub_87 Wiadomo, że opis nie tyczy się wszystkich ale myślę, że dla pewnej części graczy sens posiadania PlayStation jest właśnie taki :D
1
No trochę tak xD
3
@tomek8756 Trzaskowski miał wysłać Polaków na Ukrainę a się okazuje, że Nawrocki chce wysyłać Polaków do Iranu :P
16
Macierewicz szykuje komisję krzyżową ;P
@tomek8756 @michal26 @misterio @Safrani @Comentateiro @July_6_BcN @Bykunn @BillyButcher
4
@Aragorn33 To nawet wygląda jak takie demotywatory :P
2
@Mario96w Może i wkręciłem ale skoro działa to nie będę wyprowadzał się z błędu
0
W każdym Zoo powinno być też mini-zoo. Rzekłem!
0
@RomanGroza Smakują jak napój z cukrem ;P
0
@PatrychoO @Arcybiskup @July_6_BcN Jak widać łaska nie sięga każdego i nie każdy może cieszyć się niezmienionym smakiem i brakiem kalorii
3
Jak coś to chyba jeszczebdo 19:00 za darmo macie na steamie House Flippera do odbioru
5
@LAMC_10 Tam chyba jednorazowo z 7l byś musiał wypić żeby to miało negatywny wpływ na organizm :P
0
Napoje 0 są wspaniałe. Smak taki sam a nie tyjesz.
5
@NeroTFP1 A więc o to chodzi w Zmierzchu
0
@Borneo Ta, po słowach Trumpa ja wątpię, że bez broni xD Kurdowie ją wzięli? Trump prawdomówny xD
0
@Borneo Ja też nie. Pozdro. Ale jeśli obywatele zostali uzbrojeni przez obcy rząd to nie są protestującymi a buntownikami.