0

Idąc na tramwaj dostałem pół Bibli od miłych Azjatów :/ Za darmo to wziąłem :P
https://zapodaj.net/plik-u8owevq0ym

1

Trump tak naprawdę chce opuścić NATO co by w spokoju pomóc Izraelowi w ataku na Turcję. Factos.

1

@Ignareks Mam dwa, mogę ci podesłać

0

@VamoSBarca88 No do 12:30 mają infolinię ale spróbować spróbuję xD

0

@VamoSBarca88 No i trzeba jednak dzwonić jutro do Katowic wyjaśniać sytuację...

0

@Sulimo No ja fanem nie będę kanału :P

1

@Sulimo Miedziński nie jest wulgarny

4

Ja ci dam "pojazd jest zajęty"! Pojazd jest w rowerowni i chętnie by pozarabiać :P Dobra, nie ma co się denerwować tylko na siłkę lepiej iść...
https://zapodaj.net/plik-NwAjQMZtZ0

@Safrani @macio_944 @PatrychoO @AssisMoreira @Comentateiro @michal26

6

Ten francuski żołnierz samodzielnie zjadł 20 niemieckich najeźdźców. A co ty zrobiłeś dla dobra ojczyzny?


PS. Nie wiedziałem, że Wojciech Mann jest wampirem

9

@Hosh Nie może ale sędzia składa ślubowanie wobec Prezydenta. Tego tam nie było więc ślubowanie nie jest ważne. No w mojej interpretacji bo jak widać tych może być wiele

2

No to teraz czekamy na cyrki przed TK xD


1

@Krzysztof1987 No tobie zabiera się te pieniądze kiedy dokonujesz zakupu napoju xD A później zamiast butelkę wyrzucić musisz stać z nią w jednej, drugiej kolejce i marnować swój czas

1

@Prorokk Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego nie jest obowiązkowe. Obowiązkowe jest zapłacenie mandatu za ich łamanie :P

Kupony zamieniasz na kasę po uciążliwym odstaniu w kolejce w której wcześniej nie musiałem stać. To jest problem - utrudnianie dodatkowe życia. A i samo oddawanie butelek w atmosferze aromatu żuli i wylanego w automacie piwa nie jest najprzyjemniejsze.

1

@Sysia11 Plastuś dostanie 3:0 w Madrycie to mu się odechce takich zagrywek.
@Lionel_Messi10 Z grupy nie wyjdzie

1

@Prorokk Tak, państwo mi każe bo wcześniej każe mi zapłacić OBOWIĄZKOWĄ kaucję xD Weź dziadek...

Wiesz czemu narzekam na kolejki? Bo wcześniej nie musiałem w dodatkowych stać na pusto. Po prostu wywalałem nieokaucjowaną butelkę do plastiku i tyle.

0

@Lionel_Messi10 Oby za tydzień przegrał

0

@Krzysztof1987 A mnie obchodzi interes osoby której zabiera się kaucję a nie sklepu.
@Prorokk Good for you. A ja bym wolał nie musieć stać w kolejkach po nic.

4

Dalej uważam, że te automaty są do likwidacji a i to rozwiązanie nie jest idealne ale still jest to lepsze rozwiązanie niż obecnie:


4

@fcbarcafan19 Za rakietę w Tel Aviv bym się nie obraził ale na początek niech ich tak osankcjonują, że im się odechce wojen. Samo USA im ekonomii nie ogarnie. Na Rosję to tych pakietów z 20 wprowadzili...

5

Jest mi wstyd za Europę (bo Ameryka i tak stracona)... po doświadczeniach z Holokaustem zezwalamy na równie duże cierpienia... ONZ też jak zwykle bezużyteczny:


5

@Roobo Piekło mężczyzn

6

@BojanKriKicz Postarzał się?

1

@marcin62 POV: kiedy twoja postać pojawia się w cutscence

0

Szybko przyszło, szybko poszło xD


8

Nie będzie żadnej remontady. Remontadę wymyśliliście wy - Ramblowicze

1

@Objectivo Wiesz co próbowałem teraz i... i mnie prosiła gra o jakieś dziwne dostępy czy coś do plików xD Nie że mną te numery

3

Trafiłem do pewnej rezydencji. Trochę tu źle:
https://zapodaj.net/plik-8TUePQA08i
Ale sterowanie to jednak tragiczne jest w tej grze xD Dajcie już Remake...
@Mlodypro101 @VamoSBarca88 @macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @MesQueUnClub_87 @DragonxNF

2

Panie Iranie, kończ waść to zawieszenie broni bo trzeba IDF odciągnąć od Libanu...


6

@barcanawieki Cubarsi też nie miał złych intencji

7

@Antimadridista_WR @NeroTFP1 Na szczęście La Ramblowa linia Maginota nie zostanie złamana!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?