Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska A ja dostałem w piątek tylko upomnienie. Profit
5
Dokonało się"
3
@Bolton Miłość do ojczyzny i wiadomo kogo
2
@Roobo Tam nie ma bazarków bo nie ma też Exit Pollów
6
Węgry idą na rekord:
5
Wygrana wojna odc. 123
2
Ja mam wykupione ubezpieczenie w Trauma Team i nie narzekam:
0
@Criss18Barca No tak.
9
Zaryzykuję tezę, że Piotr Węgier bierze większość konstytucyjną:
@michal26 @Comentateiro @misterio @Bykunn @BillyButcher
6
Głosowanie do godziny 19:00
3
@BillyButcher Nie no, to głosowanie w Rosji było tak typowo rosyjskie xD
15
@Criss18Barca Pośrednie, że po porażce Orbana Węgry nie będą przekazywać dokumentów unijnych do Moskwy ;P
9
Coś tu strach wyczuwam o wybik xD
@BillyButcher @michal26 @Comentateiro @Bykunn
6
W tym tempie robią 115%
0
@Krzysztof1987 Ale to jest gra a nie życie :P
@Kozinho. Za dobry żeby go na ławkę dać
0
@Krzysztof1987 Czyli wtedy Iniesta pasuje jak pięść so nosa bo trochę wolny na skrzydło :P
1
@MateS Pedro mam ale Pedro to nie Pedri...
4
Ta liczba lekarzy wskazuje, że ataki mogły być wymierzone w szpitale... ale nie, IDF by nigdy czegoś takiego nie zrobiło:
0
Ten Pedri na PS pasuje jak pięść do nosa ale szkoda nim nie grać :P
https://zapodaj.net/plik-4OBVLK32au
Taki nowy skład. Tego Iniestę też zrobię chyba, monety mam
@Eklerek @Antimadridista_WR @MateS @Transu96 @MichuZ44
0
@NeroTFP1 Brawo, o to chodzi
1
@Czyhrynski No właśnie. A już nastukali 16%
4
Jak lecą. Robią na Węgrzech chyba polski 2023 jeśli chodzi na frekwencję:
@Bykunn @michal26 @Comentateiro
5
Ten Jezus to GOAT. Tak dwa razy sobie zmartwychwstaje w ciągu roku:
4
@MirusAmisz Ale pomyśl w ten sposób - imperium zaradziło problemowi przestępczości na Alderanie
6
Kontrowersyjny papież:
@FcPortoFan1999 @July_6_BcN @michal26
0
@Mario96w Wiem i z tego korzystałem w KCD1 xd Ale no już bym przymknął na to oko i kto by chciał to by grał "poprawnie" a ktoś inny by oszukiwał. Bo dla mnie jest to bardziej irytujące niż utrudniające
1
System kaucyjny w Polsce:
50 groszy
System kaucyjny na Węgrzech:
57 groszy
Polska > Węgry
4
#ResidentEvil1
Dlaczego ty się teraz niby przemieniłeś?!
https://zapodaj.net/plik-PLdUxR4Njy
Itchy. Tasty.
https://zapodaj.net/plik-xjnZK0BcZI
Ograniczony system zapisów jest ciekawy ale mam z nim jeden zasadniczy problem. Został mi jeden tusz czyli co? Albo mogę sobie zapisać grę w jakimś ważnym momencie i żeby w ogóle wyjść z gry z zapisem będę musiał szukać następnego nie wiadomo ile albo nie i ryzykować stratę postępu xD Ale pierwszy raz mnie te stałe kąty kamery przeraziły jak mi zombie wstał poza ekranem xD
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @Mlodypro101 @clyde @PatrychoO @Luciano99 @DragonxNF @norbi77
8
A trzeba było uczyć się skakać na nartach...
0
@Mlodypro101 Z tego Weskera jest bardzo dobra dusza. Na pewno nie knuje niczego złego