Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzysztof1987 Czyli wtedy Iniesta pasuje jak pięść so nosa bo trochę wolny na skrzydło :P
1
@MateS Pedro mam ale Pedro to nie Pedri...
4
Ta liczba lekarzy wskazuje, że ataki mogły być wymierzone w szpitale... ale nie, IDF by nigdy czegoś takiego nie zrobiło:
0
Ten Pedri na PS pasuje jak pięść do nosa ale szkoda nim nie grać :P
https://zapodaj.net/plik-4OBVLK32au
Taki nowy skład. Tego Iniestę też zrobię chyba, monety mam
@Eklerek @Antimadridista_WR @MateS @Transu96 @MichuZ44
0
@NeroTFP1 Brawo, o to chodzi
1
@Czyhrynski No właśnie. A już nastukali 16%
4
Jak lecą. Robią na Węgrzech chyba polski 2023 jeśli chodzi na frekwencję:
@Bykunn @michal26 @Comentateiro
5
Ten Jezus to GOAT. Tak dwa razy sobie zmartwychwstaje w ciągu roku:
4
@MirusAmisz Ale pomyśl w ten sposób - imperium zaradziło problemowi przestępczości na Alderanie
6
Kontrowersyjny papież:
@FcPortoFan1999 @July_6_BcN @michal26
0
@Mario96w Wiem i z tego korzystałem w KCD1 xd Ale no już bym przymknął na to oko i kto by chciał to by grał "poprawnie" a ktoś inny by oszukiwał. Bo dla mnie jest to bardziej irytujące niż utrudniające
1
System kaucyjny w Polsce:
50 groszy
System kaucyjny na Węgrzech:
57 groszy
Polska > Węgry
4
#ResidentEvil1
Dlaczego ty się teraz niby przemieniłeś?!
https://zapodaj.net/plik-PLdUxR4Njy
Itchy. Tasty.
https://zapodaj.net/plik-xjnZK0BcZI
Ograniczony system zapisów jest ciekawy ale mam z nim jeden zasadniczy problem. Został mi jeden tusz czyli co? Albo mogę sobie zapisać grę w jakimś ważnym momencie i żeby w ogóle wyjść z gry z zapisem będę musiał szukać następnego nie wiadomo ile albo nie i ryzykować stratę postępu xD Ale pierwszy raz mnie te stałe kąty kamery przeraziły jak mi zombie wstał poza ekranem xD
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @Mlodypro101 @clyde @PatrychoO @Luciano99 @DragonxNF @norbi77
8
A trzeba było uczyć się skakać na nartach...
0
@Mlodypro101 Z tego Weskera jest bardzo dobra dusza. Na pewno nie knuje niczego złego
1
@Mlodypro101 Najgorsze, że mi się klamka złamała i na około muszę biegać xD Jakby... Chris, ty i tak te drzwi musisz otworzyć - po prostu nie zamykaj za sobą!!!
1
@Luciano99 Nie no, grywam sobie na zmianę xD Ale trochę zniechęca to, że aż tak bardzo gra wymaga zaglądania w każdy kąt :P Teraz się głowię jak do tego kościoła wejść co się żaby zabarykadowały
6
Trening nóg zrobiony w pracy, reszta na siłowni, Barca wygrała (choć zarządzanie zawodnikami dzisiaj kulało) więc w spokoju można teraz wracać do rezydencji w Racoon City
A jakby ktoś chciał spróbować tego Double Downa z KFC to strata pieniędzy. Średnie i tylko się ubrudzicie.
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @Luciano99 @clyde @PatrychoO @DragonxNF @Mlodypro101 @norbi77
0
@Gaucho Tak, a co?
2
Może i Atletico nie pokonamy ale chociaż z Espanyolem wygraliśmy :P
1
@Kamiloza91 LM ważniejsza
0
Flick się nie zna. Factos
0
@MateS I tak zrobię bo zdjęcie fajne
0
@MateS To po co ja na niego Swapy dawałem...
0
@BojanKriKicz Pics or didnt happen
1
@macio_944 A jak nie to obóz
1
Przebudzenie rekina
0
@Criss18Barca To brzmi już jak problem Yamala :P A jak zamierza się obrażać to PSG wita
3
Pedri i Lamine w 1 składzie? No to niestety Flick do maja... trzeba szukać trenera co zna się na piłce.
A na poważnie moim zdaniem to powinien chociaż Szwedowi dać dzisiaj zagrać zamiast Dżamala :P
0
Teraz będzie kandydował na burmistrza Tirany: