0

@Krzysztof1987 Czyli wtedy Iniesta pasuje jak pięść so nosa bo trochę wolny na skrzydło :P

1

@MateS Pedro mam ale Pedro to nie Pedri...

4

Ta liczba lekarzy wskazuje, że ataki mogły być wymierzone w szpitale... ale nie, IDF by nigdy czegoś takiego nie zrobiło:


0

Ten Pedri na PS pasuje jak pięść do nosa ale szkoda nim nie grać :P
https://zapodaj.net/plik-4OBVLK32au
Taki nowy skład. Tego Iniestę też zrobię chyba, monety mam
@Eklerek @Antimadridista_WR @MateS @Transu96 @MichuZ44

0

@NeroTFP1 Brawo, o to chodzi

1

@Czyhrynski No właśnie. A już nastukali 16%

4

Jak lecą. Robią na Węgrzech chyba polski 2023 jeśli chodzi na frekwencję:



@Bykunn @michal26 @Comentateiro

5

Ten Jezus to GOAT. Tak dwa razy sobie zmartwychwstaje w ciągu roku:


4

@MirusAmisz Ale pomyśl w ten sposób - imperium zaradziło problemowi przestępczości na Alderanie

6

Kontrowersyjny papież:


@FcPortoFan1999 @July_6_BcN @michal26

0

@Mario96w Wiem i z tego korzystałem w KCD1 xd Ale no już bym przymknął na to oko i kto by chciał to by grał "poprawnie" a ktoś inny by oszukiwał. Bo dla mnie jest to bardziej irytujące niż utrudniające

1

System kaucyjny w Polsce:
50 groszy
System kaucyjny na Węgrzech:
57 groszy
Polska > Węgry


4

#ResidentEvil1

Dlaczego ty się teraz niby przemieniłeś?!
https://zapodaj.net/plik-PLdUxR4Njy
Itchy. Tasty.
https://zapodaj.net/plik-xjnZK0BcZI
Ograniczony system zapisów jest ciekawy ale mam z nim jeden zasadniczy problem. Został mi jeden tusz czyli co? Albo mogę sobie zapisać grę w jakimś ważnym momencie i żeby w ogóle wyjść z gry z zapisem będę musiał szukać następnego nie wiadomo ile albo nie i ryzykować stratę postępu xD Ale pierwszy raz mnie te stałe kąty kamery przeraziły jak mi zombie wstał poza ekranem xD
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @Mlodypro101 @clyde @PatrychoO @Luciano99 @DragonxNF @norbi77

8

A trzeba było uczyć się skakać na nartach...


0

@Mlodypro101 Z tego Weskera jest bardzo dobra dusza. Na pewno nie knuje niczego złego

1

@Mlodypro101 Najgorsze, że mi się klamka złamała i na około muszę biegać xD Jakby... Chris, ty i tak te drzwi musisz otworzyć - po prostu nie zamykaj za sobą!!!

1

@Luciano99 Nie no, grywam sobie na zmianę xD Ale trochę zniechęca to, że aż tak bardzo gra wymaga zaglądania w każdy kąt :P Teraz się głowię jak do tego kościoła wejść co się żaby zabarykadowały

6

Trening nóg zrobiony w pracy, reszta na siłowni, Barca wygrała (choć zarządzanie zawodnikami dzisiaj kulało) więc w spokoju można teraz wracać do rezydencji w Racoon City

A jakby ktoś chciał spróbować tego Double Downa z KFC to strata pieniędzy. Średnie i tylko się ubrudzicie.
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @Luciano99 @clyde @PatrychoO @DragonxNF @Mlodypro101 @norbi77

0

@Gaucho Tak, a co?

2

Może i Atletico nie pokonamy ale chociaż z Espanyolem wygraliśmy :P

1

@Kamiloza91 LM ważniejsza

0

Flick się nie zna. Factos

0

@MateS I tak zrobię bo zdjęcie fajne

0

@MateS To po co ja na niego Swapy dawałem...

0

@BojanKriKicz Pics or didnt happen

1

@macio_944 A jak nie to obóz

1

Przebudzenie rekina

0

@Criss18Barca To brzmi już jak problem Yamala :P A jak zamierza się obrażać to PSG wita

3

Pedri i Lamine w 1 składzie? No to niestety Flick do maja... trzeba szukać trenera co zna się na piłce.

A na poważnie moim zdaniem to powinien chociaż Szwedowi dać dzisiaj zagrać zamiast Dżamala :P

0

Teraz będzie kandydował na burmistrza Tirany:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?