Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani Piękne to były wybory, nie zapomnę ich nigdy. Za rok wybory we Francji
0
@alone49 Kredyt bierz
13
Sigma papież;
0
@Pressinho Katolikiem jest jego wiceprezydent, JD Vamce
1
@lithotripter 53.07% upustu
3
Będzie wielkie czyszczenie magazynów, prezydenta też wymienią (on tam realnie nic nie ma do gadania ale zawsze lepiej mieć własnego człowieka):
0
@Pressinho Jak chcesz ekskomunikować protestanta?
26
Bluźnierstwo:
@michal26 @July_6_BcN @FcPortoFan1999 @Bykunn @BillyButcher @Comentateiro
1
@PatrychoO Bo jestem mądry. Poza tym znam tylko kilka :P
9
Poseł PIS zaproponuje likwidację 800+ w 2026: kurs 1.50
1
@Szczygiel06 Jako tako xD
3
@macio_944 *Wygeneruj umięśnionego Tung Tung Tung Sahura który ściska smutnego Orbana. W tle płonący parlament Węgier oraz Lucyfer*
0
@Szczygiel06 Hearts Of Iron 4
3
@macio_944 Ogólnie sam Magyar to były Fideszowiec i na razie tyle wiem xD
17
Ja to zobaczyłem to wy też musicie...
0
@michal26 Niech im Piotr po prostu zrobi zwykłego D'honta jak u nas i spokój będzie xD
2
@Szicek10 Uber Eats, jestem wrocławskim mobilnym karmnikiem
0
@Szicek10 Wożę żarcie
1
No to chyba nie ma wyboru i chyba trzeba stworzyć wielkie Węgry od morza do morza:
https://zapodaj.net/plik-6Jm5KyLt18
3
Konrad smutny:
0
@MessiForeverTheBest No inna sprawa, że przy tej arytmetyce to oni by nawet 2 tyg. rządu nie powołali ale i tak klasa :)
9
Dobra, ale źle w sumie nie wyszły :P Nie wiem ile mają kcal bo trochę cukru dałem ale na pewno smaczne:
https://zapodaj.net/plik-xRXqmqJq49
Obiad na tydzień jest
@MesQueUnClub_87 @July_6_BcN @clyde @PatrychoO @AssisMoreira @macio_944 @Bykunn @Arkon @Jakchcesz
2
Dodałem trochę za dużo mąki bo zwątpiłem w przepis Ani Gotuje i naleśniki wyszły trochę gorzej niż poprzednio. Pamiętajcie - nawet jeśli wam się coś wydaje to Ania ma zawsze rację!
3
@Sulimo @Kozinho. No cóż... jak trzeba to trzeba
8
Tomek cały dzień walczy z flagami :P
0
@RoberDzik KO + Konfederacja
1
@Nazio_87 Skrajna prawica kiedyś - Hitler
Skrajna prawica dzisiaj - Orban
:P
0
Polak, Węgier – dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki, oba zuchy, oba żwawi, niech im Pan Bóg błogosławi.
2
@Arcybiskup Klasa większa niż u nas xD
4
Śpij słodko aniołku: