1

@Safrani Piękne to były wybory, nie zapomnę ich nigdy. Za rok wybory we Francji

0

@alone49 Kredyt bierz

13

Sigma papież;


0

@Pressinho Katolikiem jest jego wiceprezydent, JD Vamce

1

@lithotripter 53.07% upustu

3

Będzie wielkie czyszczenie magazynów, prezydenta też wymienią (on tam realnie nic nie ma do gadania ale zawsze lepiej mieć własnego człowieka):


0

@Pressinho Jak chcesz ekskomunikować protestanta?

26

Bluźnierstwo:


@michal26 @July_6_BcN @FcPortoFan1999 @Bykunn @BillyButcher @Comentateiro

1

@PatrychoO Bo jestem mądry. Poza tym znam tylko kilka :P

9

Poseł PIS zaproponuje likwidację 800+ w 2026: kurs 1.50


1

@Szczygiel06 Jako tako xD

3

@macio_944 *Wygeneruj umięśnionego Tung Tung Tung Sahura który ściska smutnego Orbana. W tle płonący parlament Węgier oraz Lucyfer*

0

@Szczygiel06 Hearts Of Iron 4

3

@macio_944 Ogólnie sam Magyar to były Fideszowiec i na razie tyle wiem xD

17

Ja to zobaczyłem to wy też musicie...


0

@michal26 Niech im Piotr po prostu zrobi zwykłego D'honta jak u nas i spokój będzie xD

2

@Szicek10 Uber Eats, jestem wrocławskim mobilnym karmnikiem

0

@Szicek10 Wożę żarcie

1

No to chyba nie ma wyboru i chyba trzeba stworzyć wielkie Węgry od morza do morza:
https://zapodaj.net/plik-6Jm5KyLt18

3

Konrad smutny:


0

@MessiForeverTheBest No inna sprawa, że przy tej arytmetyce to oni by nawet 2 tyg. rządu nie powołali ale i tak klasa :)

9

Dobra, ale źle w sumie nie wyszły :P Nie wiem ile mają kcal bo trochę cukru dałem ale na pewno smaczne:
https://zapodaj.net/plik-xRXqmqJq49
Obiad na tydzień jest
@MesQueUnClub_87 @July_6_BcN @clyde @PatrychoO @AssisMoreira @macio_944 @Bykunn @Arkon @Jakchcesz

2

Dodałem trochę za dużo mąki bo zwątpiłem w przepis Ani Gotuje i naleśniki wyszły trochę gorzej niż poprzednio. Pamiętajcie - nawet jeśli wam się coś wydaje to Ania ma zawsze rację!

3

@Sulimo @Kozinho. No cóż... jak trzeba to trzeba

8

Tomek cały dzień walczy z flagami :P


0

@RoberDzik KO + Konfederacja

1

@Nazio_87 Skrajna prawica kiedyś - Hitler
Skrajna prawica dzisiaj - Orban
:P

0

Polak, Węgier – dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki, oba zuchy, oba żwawi, niech im Pan Bóg błogosławi.

2

@Arcybiskup Klasa większa niż u nas xD

4

Śpij słodko aniołku:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?