Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Indyjskie ogóry xD
1
@macio_944 Ja jestem gotowy na grę w Replaced i RE1
2
KonfedeRAZEM:
1
@FcPortoFan1999 Bywało gorzej
1
@esem91 Jakby ona wyrwana kiedykolwiek była XD
@FcPortoFan1999 Nie no, jak mi stan zapalny do końca tyg. nie poprawi się to pójdę ale jeszcze poczekam...
0
Barcunia przegrała a mi się znowu "ósemka" zaczęła wyrzynać... i nie specjalnie jej się śpieszy na powierzchnię...
1
@PeRRy Dodatkowo Vance chyba jako jedyny (być może Rubio jeszcze jest) jest katolikiem xD
3
No ja bym się DJa obowiał na miejscu Papieża :P
11
Notka kontekstowa...
2
Robert bez ostatniego mundialu w karierze, bez ostatniej LM w karierze... I tak to się żyje
Ta porażka boli jedynie dlatego, że mieliśmy naprawdę łatwą drabinkę...
2
@BillyButcher To akurat strasznie chamskie, że przyszedł do prezydenta tylko po to żeby go zwyzywać xD
0
@maroon Zależy jak interpretować przepisy ale patrząc na to, że prawo nie działa wstecz to dalej miałby raczej jeszcze świeże, dwie kadencje
4
Zmiany u bratanków:
3
Blokada tak skuteczna jak obrońcy Barcelony ;P
6
Ludobójstwo to od dzisiaj "polityka regionalna"
@michal26
4
Ten hicior ma już 49 lat
3
#Replaced:
Pograłem z godzinkę i na razie super klimat! Typowa, dystopijna, cyberpunkowa przyszłość (choć w tym wypadku alternatywna przeszłość) gdzie jedna korporacja rządzi całym światem:
https://zapodaj.net/plik-KWsPTOTMGr
https://zapodaj.net/plik-fRVFOhwbRP
@4drian0 @macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @clyde @PatrychoO @Luciano99
@Safrani W BG3 jestem na razie w przy tym kościele co go żaby zajęły i staram się sforsować ich zabezpieczenia
4
Trzeba było stówkę zagrać :P
https://zapodaj.net/plik-EJUOuaVttp
@clyde @KamQiX @Luciano99 @blakkudium
0
@Kosmici Tak bez problemu, że gola nam strzelili
0
Jakby nam nie strzelili to byśmy awansowali. Tak to nie awansujemy
0
@macio_944 Co za dużo to nie zdrowo
0
Oto jest dzień który dał nam Pan!
0
@Faro Ale kartkę niech dostanie dzisiaj
0
@BojanKriKicz Jak najbardziej. 248 kcal na 100 g i 11g białka na 100g. Z serem i pieczarkami
4
Mecz meczem a ja zjadłem panino w żabce. I okej.
1
@Merton I po co wyzywasz?
4
Jestem fanem xD
1
@draxidox Wystarczy być miłym
0
@matirix20 3.20
5
Dobra, poszło 5 dyszek na żółtą dla Gaviego. Trzeba wczuć się już w dzisiejszy mecz.
@blakkudium @Luciano99