0

@norbi77 A to nie tak, że jeśli gra ma ręczny system zapisu/wczytania gry na PC to na konsoli też to ma? Ja w plikach nie grzebię :D Z wczytaniem mi chodziło np. o umarcie i cofnięcie to checkpointu :P

0

@marcin62 Dobra, udało się jakoś XD Jeszcze później była jedna po prostu

0

@marcin62 Nie no, to jest łatwe tylko raz mi się źle kliknęło xd

5

No i nie zrobię Replaced na 100% XD (Przynajmniej w pierwszym podejściu). Jest osiągnięcie, że masz zrobić 3 sekwencje hakowania za 1 razem to ma być za 1 razem a nie, że wczytasz grę jak się pomylisz XD
@macio_944 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @marcin62 @norbi77

0

Żukosia do MSZ na cito


1

Minimalizm - tak czy nie? Jak dla mnie minimalizm jest dobry przy urządzaniu mieszkania. Wszędzie indziej mnie on potężnie irytuje, szczególnie patrząc jakie reklamy i nie tylko były kiedyś

1

Polska policja wyjaśnia mentalnego 15latka:


0

@Karzel No wychodzą dwie gry w które chcę zagrać i w zależności od ich dostępność na stronach z kluczami będą mnie kosztować od tych 360 do 450 zł xD

3

@Filipem @shinthps Mnie rozwala, że w tym klubie był Valverde

3

No to w maju, przez Dyrektywę 8020 i Jamesa Bonda, szykuje się wydatek od ok. 365 zł do ok. 450 zł... oby były zamówienia na Uberku
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @DragonxNF @norbi77

0

Monaco 2:2... boli jeszcze bardziej

0

Żałosne to AS Monako...

0

Przydałaby się odrobina skruchy :P


3

@AlexDark00 Nie wiem czy ktoś go określał mianem bardzej lewicowego :P

2

Węgry:


@BillyButcher @Bykunn @Comentateiro @michal26

3

Kiedyś ofiary, dziś oprawcy:


4

To już druga zagłada cywilizacji w tym roku:


1

@maroon W Biedronce

5

Nie oglądałem nigdy ale czołówka zacna:


2

Papież-Niemiec:


@July_6_BcN @FcPortoFan1999

1

@Criss18Barca Francuzów ;)

1

Dziękujemy Realu SSS


17

Stare reklamy miały aurę:


6

To jest ta wasza Pragmata?


@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @DragonxNF @norbi77

1

@TR3YWAY Mundial o 3:00. Nic tylko oglądać :F

0

EjAj zabierze pracę dostawcom jedzenia.
Tymczasem EjAj:


Jednak nie ma to jak jakiś Szasza czy inny Ahmet

0

Pomijając, że to nie jest ta OG żabka co kiedyś tak akurat fajna sprawa :D Chociaż pewnie mało kto korzystać będzie:


0

Osimhen czy Oshee

0

@LeoKrol Trudno w to uwierzyć ale są tacy zawodnicy dla których takie RSSS to najlepszy klub w historii i taką Barcę/Real mają gdzieś. On tam karierę skończy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?