Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 A to nie tak, że jeśli gra ma ręczny system zapisu/wczytania gry na PC to na konsoli też to ma? Ja w plikach nie grzebię :D Z wczytaniem mi chodziło np. o umarcie i cofnięcie to checkpointu :P
0
@marcin62 Dobra, udało się jakoś XD Jeszcze później była jedna po prostu
0
@marcin62 Nie no, to jest łatwe tylko raz mi się źle kliknęło xd
5
No i nie zrobię Replaced na 100% XD (Przynajmniej w pierwszym podejściu). Jest osiągnięcie, że masz zrobić 3 sekwencje hakowania za 1 razem to ma być za 1 razem a nie, że wczytasz grę jak się pomylisz XD
@macio_944 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @marcin62 @norbi77
0
Żukosia do MSZ na cito
1
Minimalizm - tak czy nie? Jak dla mnie minimalizm jest dobry przy urządzaniu mieszkania. Wszędzie indziej mnie on potężnie irytuje, szczególnie patrząc jakie reklamy i nie tylko były kiedyś
1
Polska policja wyjaśnia mentalnego 15latka:
0
@Karzel No wychodzą dwie gry w które chcę zagrać i w zależności od ich dostępność na stronach z kluczami będą mnie kosztować od tych 360 do 450 zł xD
3
@Filipem @shinthps Mnie rozwala, że w tym klubie był Valverde
3
No to w maju, przez Dyrektywę 8020 i Jamesa Bonda, szykuje się wydatek od ok. 365 zł do ok. 450 zł... oby były zamówienia na Uberku
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @DragonxNF @norbi77
0
Monaco 2:2... boli jeszcze bardziej
0
Żałosne to AS Monako...
0
Przydałaby się odrobina skruchy :P
3
@AlexDark00 Nie wiem czy ktoś go określał mianem bardzej lewicowego :P
2
Węgry:
@BillyButcher @Bykunn @Comentateiro @michal26
3
Kiedyś ofiary, dziś oprawcy:
4
To już druga zagłada cywilizacji w tym roku:
1
@maroon W Biedronce
7
Rybna uczta
https://zapodaj.net/plik-b5cZmcpZVE
@Safrani @MesQueUnClub_87 @michal26 @AssisMoreira @PatrychoO @mrboom @Arkon @Krzysztof1987
5
Nie oglądałem nigdy ale czołówka zacna:
2
Papież-Niemiec:
@July_6_BcN @FcPortoFan1999
1
@Criss18Barca Francuzów ;)
1
Dziękujemy Realu SSS
17
Stare reklamy miały aurę:
6
To jest ta wasza Pragmata?
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @DragonxNF @norbi77
1
@TR3YWAY Mundial o 3:00. Nic tylko oglądać :F
0
EjAj zabierze pracę dostawcom jedzenia.
Tymczasem EjAj:
Jednak nie ma to jak jakiś Szasza czy inny Ahmet
0
Pomijając, że to nie jest ta OG żabka co kiedyś tak akurat fajna sprawa :D Chociaż pewnie mało kto korzystać będzie:
0
Osimhen czy Oshee
0
@LeoKrol Trudno w to uwierzyć ale są tacy zawodnicy dla których takie RSSS to najlepszy klub w historii i taką Barcę/Real mają gdzieś. On tam karierę skończy