Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Laminedependencia Jak w tej cenie to świetna platformówka z bardzo fajną fabułką
0
@Laminedependencia Replaced
3
Dlaczego więcej osób ma osiągnięcie za ukończenie poziomu 10 niż 9? XD
https://zapodaj.net/plik-bZUyQr2NEf
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @DragonxNF @norbi77
3
@Transu96 No bo jest i dodatkowo dała nam Wojny Klonów
2
Nie no, gra po demku wygląda źle ale może jednak warto dać szansę xD
44
Ale GOAT!!! Jak ja się cieszę, że się jeszcze załapałem na te wszystkie wieczorynki :D
@July_6_BcN @macio_944 @Jakchcesz @misterio @mrboom @marcin62 @MesQueUnClub_87 @Hosh @Mario96w
0
@Gary Ja mam wspomnienia z dzieciństwa takie, że to piasczysta droga jednokierunkowa ale ruch jest puszczony w dwa kierunki i nawet barierek nie ma na tej drodze xD
0
@ShawnC No niby można ale podejrzewam, że swoje to kosztuje
0
Chwat - człowiek energiczny, zaradny i śmiały
3
Prawdziwego ukrzyżowali te 2 tys. lat temu, teraz to :P
14
137 lat temu na świat przyszedł ON!
@Bolton
1
@bartulek98 Micky to jest Araujo 2.0 który dodatkowo gra w miernym Tottenhamie
0
@ShawnC Oj jeśli dobrze pamiętam to droga tam to sport ekstremalny xD Strasznie jest ta droga wąska, nikt tam ruchem nie kieruje:P
0
@bartulek98 A po co nam zawodnik spadkowicza?
1
@Tuc Ta co zawsze - jedz tam gdzie tubylcy
No i "kalimera" to przywitanie
14
UOKiK to chyba jedyna, powszechnie lubiana i działająca instytucja publiczna w kraju (no, może pomijając jeszcze straż pożarną):
2
Ja im dam "opiekacz"... to jest pełnowartościowy toster!
https://m.jbzd.com.pl/obr/4466870/tosty
2
Może tym razem parlament przetrwa całą kadencję xD Od 2021 mieli tam chyba z 8 wyborów:
@michal26 @Comentateiro @Bykunn @BillyButcher @misterio @Aragorn33
0
@norbi77 A to nie tak, że jeśli gra ma ręczny system zapisu/wczytania gry na PC to na konsoli też to ma? Ja w plikach nie grzebię :D Z wczytaniem mi chodziło np. o umarcie i cofnięcie to checkpointu :P
0
@marcin62 Dobra, udało się jakoś XD Jeszcze później była jedna po prostu
0
@marcin62 Nie no, to jest łatwe tylko raz mi się źle kliknęło xd
5
No i nie zrobię Replaced na 100% XD (Przynajmniej w pierwszym podejściu). Jest osiągnięcie, że masz zrobić 3 sekwencje hakowania za 1 razem to ma być za 1 razem a nie, że wczytasz grę jak się pomylisz XD
@macio_944 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @marcin62 @norbi77
0
Żukosia do MSZ na cito
1
Minimalizm - tak czy nie? Jak dla mnie minimalizm jest dobry przy urządzaniu mieszkania. Wszędzie indziej mnie on potężnie irytuje, szczególnie patrząc jakie reklamy i nie tylko były kiedyś
1
Polska policja wyjaśnia mentalnego 15latka:
0
@Karzel No wychodzą dwie gry w które chcę zagrać i w zależności od ich dostępność na stronach z kluczami będą mnie kosztować od tych 360 do 450 zł xD
3
@Filipem @shinthps Mnie rozwala, że w tym klubie był Valverde
3
No to w maju, przez Dyrektywę 8020 i Jamesa Bonda, szykuje się wydatek od ok. 365 zł do ok. 450 zł... oby były zamówienia na Uberku
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @DragonxNF @norbi77
0
Monaco 2:2... boli jeszcze bardziej
0
Żałosne to AS Monako...