2

W ogóle ciekawe czy ten AC4Remake będzie dla Ubi tym czym dla Residenta RE7. Gierka sprzeda się myślę bardzo dobrze, mogą pójść za ciosem, zrobić Remake trylogii Ezio, AC1, trochę odbudować markę - no ciekawe. Problem w tym, że gierki do Rimejkowania kiedyś się skończą a oryginalne produkcje średnio im wychodzą XD
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @Gibbon_FCB

0

Przy okazji nowego Assassyna bardzo ważna informacja - Ubisoft nie usunął oryginalnego AC4 ze Stema :D

1

@marcin62 Ja kupię na premierę pewnie xD
@majkiii No moim zdaniem oryginał still wygląda bardzo, bardzo dobrze :D

6

Well, na razie wygląda dobrze ale chcę zobaczyć rozgrywkę bo to niby miał być Remake więc chcę zobaczyć co pozmieniali (bo samego Remastera gierka nie potrzebowała). A jak nie będzie trofek Online to robię 100%. Dobrze, że lipiec już niedługo


Edit. Dobra, trochę rozgrywki jest. Ta walka wygląda hmm... specyficznie? Ale na pewno lepiej niż w tych nowych:

Trochę tych gierek się uzbierało w sumie w tym roku

Edit. 2 Cena to 249.00 zł więc git!!!
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @Gibbon_FCB @MesQueUnClub_87

1

@marcin62 Nie mów, że nigdy nie podpisywałeś dokumenty odwrotnie:
https://zapodaj.net/plik-ucoor19Ttj

1

@BojanKriKicz No sobie obejrzę później

0

@JordiAlbion Prędzej w Szczęsnego uwierzę

1

@Sergio_Devils Miałem pisać skąd niby wiesz ale zapomniałem, że trailer o 18 jest xD

0

@esem91 Siła wyższa nie kieruje losami czlowieka tylko my sami. Później tylko jesteśmy rozliczani z naszych czynów

0

@Sulimo Nie rzucaj padem. Drogi jest

4

Wiozę ostatnie jedzonko i chyba tyle pracy na dzisiaj. Jakoś mi się odechciało rowera tego dnia :/

32

Niech spoczywa w pokoju ale strasznie niespodziewana informacja tego dnia :(


@BillyButcher @michal26 @Comentateiro @Bykunn

4

Przez pracę na Uberku zamiast 15 zł za shake'a w Maku zapłaciłem 5 zł. I okej.

2

@Sulimo Mi dużo bardziej siedzi francuski. Przyjemniej się to je :P

3

Taki obraz mój. DLC na Czechy kupione:


2

@Aragorn33 Zacznijmy od tego co to jest subkonto ZUS?

7

Uwielbiam te nowe memy z tą twarzą xD


15

Do XX39? Mam złe przeczucia... ciekawe czy zdążą przed 1 września:


6

Dymisja w BBN


@michal26

0

@FcPortoFan1999 Rocznik 94 pamięta, rocznik 2003 też :D

1

@FcPortoFan1999 Tak na mini mini była

23

Też się oglądało za dzieciaka :D


0

@lithotripter Te przecieki to jakaś wczesna wersja chyba jest :P

0

@Eklerek Nie bo po 1. nie za 3 zł a najczęściej za ok. 20/1h a po 2. traktuję to w pełni jako pracę dorywczą. Alternatywy na przyszłość mam

5

Papa Americano zdecydowanie nie kieruje się naukami św. Franciszka z Asyżu :P


@July_6_BcN @FcPortoFan1999

1

@takisobiektos Jeszcze z bronią atomową...

3

Nowy Asaszyn ma kosztować 60 dolarów czyli na steamie pewnie ok. 250-255 zł po ich kursie:


@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77

3

@Pedri16Future Ogólnie to w ogóle nie powinno się wycofywać Iranu. Jeśli sami się wycofają to ok, wtedy kolejne państwo z ich grupy i tyle

4

@draxidox Dobrze, że tym razem nikomu pod koła się nie rzucał z pretensjami.

8

Ja bym zasugerował usunięcie USA i zastąpienie ich Polską:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?