Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Szanta:
Ale będzie pływane po Karaibach :D Naprawdę lubiłem sobie robić Roleplay w AC4 i unikałem szybkich podróży xD
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @KamQiX @DragonxNF @PatrychoO @Luciano99 @clyde
4
Żydzi to Jezusa chcieli (i z pewnego punktu widzenia im się udało) zabić XD
2
Jaki wąs XD
0
@Luciano99 No ja tego Remaka będę platynował wieć... xD
0
@4drian0 Będę dumnie pływał w kociołku.
0
@Proxi Być może. Ja wiem, że i tak w to zagram na premierę
@KamQiX Bez przesady :) Poza aspektami technicznymi tu trochę nie ma co zepsuć a myślę, że wielu zagra nawet jak będzie to AC:Shadows 2.0
5
Asasyn z Karaibów:
"Assassin's Creed Black Flag Resynced jest już w pierwszej piątce najlepiej sprzedających się gier na Steamie. Zamówienia przedpremierowe rozpoczęły się zaledwie dzień temu."
Ja swój dostęp pewnie kupię gdzieś w czerwcu dla emocji chociaż ten pakiet pre-orderowy taki se :P
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @KamQiX @norbi77 @MesQueUnClub_87
2
Niedobrze...
1
@addept Nie wiem co odpisać na te baity więc jedynie życzę miłej nocy
0
@addept No jechał drogą :P
1
@Jakchcesz No łącznie to zrobiłem dzisiaj jakieś 66 xd
1
@July_6_BcN 4 paluszki rybne, trochę frytek i surówki z marchewki no i ciasta urodzinowego trochę. No i teraz sobie tosty zrobię
1
No to na wieczór zrobiło się jeszcze 14,27 km. Co prawda godzinki brakuje żeby wyjeździć dzisiaj "zakładowe" 8h ale chyba sobie dam już spokój xD
1
Chłop ponoć się miota więc możliwe, że po prostu jechał "szybko ale bezpiecznie"... ale może to też przez stres:
0
@tbas Biden też ma/miał nowotwór prostaty i żyje :P
5
Netanjahu
6
@PatrychoO Laporta mówiący: Dzień dobry Piotrusiu. Nie daj się.
Widzę to
3
Nie no, co ten Szrek? @Bolton
3
Zamach stanu:
0
@clyde Może pójdą drogą Capcomu i zrobią teraz kilka Remaków pod rząd xD
1
@KamQiX Gdzieś czytałem, że krew ma być niby w finalnej wersji gry :P
2
@Kubsoleon Tylko niech wywalą te efekty świetlne z walki xD
@BojanKriKicz Ja byłem kiedyś w Gdyni na naszym starym okręcie wojennym - współczuję naszym marynarzom XD Tam jest 0 miejsca a weź się jeszcze przeciskaj pod ostrzałem
2
Domagam się części 2!
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF
1
@krycha2201 Ogólnie zacząłbym od AC1 ale już mocno archaiczna więc niech będzie od AC2
15
23 wiosny już za mną tylko kiedy to tak zleciało? Ech... powoli trzeba sobie trumny zacząć szukać :P
Ale chociaż ciacho dobre:
https://zapodaj.net/plik-dJY7q0IXrU
0
@norbi77 To Albert Wesker
3
Oni teraz w wyborach w UK wystawiają Jedi/samurajów:
2
@michal26 I nie wiadomo do kogo tu dzwonić xD Bo co, na policję? Czy do ministerstwa? XD
Ja za to dzielnie stałem w kolejce po swoje 50 groszy xD
0
@NeroTFP1 Mało tego - pod swoim imieniem, nazwiskiem i zdjęciem xD
1
@Bykunn Przynajmniej wiemy, że te 100k pewnie z premi marketingowców na ten rok :)