Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Też się tym pobawię pewnie (o ile dla free wersji też działa) ale żyć się trochę odechciewa mimo, że nie jestem zawodowym grafikiem :/
@macio_944
1
@PatrychoO No ale ten Mike w PeEsElu? Kontrowersyjny transfer
0
Prawda to?
1
@July_6_BcN Właśnie zjadłem już tosty
1
A ja jem teraz tosty
0
@michal26 Najlepszy serial to "Policjanci i policjantki" in my opinion
3
Maja! Maja!
1
@MirusAmisz No na razie muszę nadrobić jeszcze 4 zanim obejrzę z tego tygodnia xD
0
Według Żydów (deklaracja niepodległości przypada na 14 maja ale oni to liczą swoim kalendarzem więc wypada im to ruchomo) ich państwo obchodzi dzisiaj 78 rocznicę rozpoczęcia okupacji Palestyny.
1
Assassin's Creed 4 Black Flag: teraz i ty możesz zablokować cieśninę
5
Dokument o twym królestwie @Luciano99
0
@Kapitan9 Sądzę, że nie
3
@Piotrek1993 Nie będzie szpaleru xD
0
@clyde Ciężko o zdrowy zamiennik cukru bo cukier to cukier. Taki miód nie jest chyba za bardzo zdrowszy od zwykłego cukru np
3
Wy lepiej datę premiery dajcie!
17
Posłów w Sejmie połączył poseł Berkowicz xD Ale to dobrze:
@michal26 @Comentateiro @misterio @July_6_BcN @BillyButcher @Bykunn
8
@Karol145 Teraz taki gieroj a jak trzeba było lecieć do Wietnamu walczyć to nagle był "chory" xD
0
@FioletoweOczy To chyba nie jest oficjalne konto państwowe ale mogłoby być xd
0
@urbipl Po 3 kropku
1
@lithotripter Paszport proszę odesłać do najbliższego urzędu
2
@marcin62 I już nigdzie nie potuptają nocą :(
0
@4drian0 W DS nie grałem a moim Joelem jest śp. Krzysztof Banaszyk :D Dubbing supremacy!
@lithotripter No ja po polsku zawsze gram jak mam opcję to się go nie nasłuchałem:D
2
Szczerze pierwszy raz o nim chyba usłyszałem przy okazji naszej, polskiej Myszy xD
@macio_944 @marcin62 @Luciano99 @PatrychoO @DragonxNF @Jakchcesz
1
Donald Trump walczy z kryzysem demograficznym:
3
Płatne trolle pytają o powiązania z Luxmedem... niedobrze.
6
Nie no, jednak Mysz > RDR2
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @DragonxNF @norbi77 @MesQueUnClub_87
1
@Karol145 Czyli może z niego nie jest libek wcale? :D Być może skryty konserwatywny liberał ale nie typical libek :P Tak, lubię się czepiać.
0
@Karol145 W sensie co do zasady to typowy libek to akurat powinien być za patrząc definicyjnie :D
0
@Rhaan Ja już tu wielokrotnie pisałem, że kurczące się jaja konia nie robią na mnie aż takiego wrażenia :P To trochę jak z zajęciami z plastyki. Fajnie, że narysowałeś obraz Picassa ale ktoś też narysował ładny domek więc obaj dostaniecie po 5
Szczególnie, że na większość tych detali nie zwróciłbym uwagi bez materiałów na YT
4
Papjeż: