2

@Sulimo Mi dużo bardziej siedzi francuski. Przyjemniej się to je :P

3

Taki obraz mój. DLC na Czechy kupione:


2

@Aragorn33 Zacznijmy od tego co to jest subkonto ZUS?

7

Uwielbiam te nowe memy z tą twarzą xD


15

Do XX39? Mam złe przeczucia... ciekawe czy zdążą przed 1 września:


6

Dymisja w BBN


@michal26

0

@FcPortoFan1999 Rocznik 94 pamięta, rocznik 2003 też :D

1

@FcPortoFan1999 Tak na mini mini była

23

Też się oglądało za dzieciaka :D


0

@lithotripter Te przecieki to jakaś wczesna wersja chyba jest :P

0

@Eklerek Nie bo po 1. nie za 3 zł a najczęściej za ok. 20/1h a po 2. traktuję to w pełni jako pracę dorywczą. Alternatywy na przyszłość mam

5

Papa Americano zdecydowanie nie kieruje się naukami św. Franciszka z Asyżu :P


@July_6_BcN @FcPortoFan1999

1

@takisobiektos Jeszcze z bronią atomową...

3

Nowy Asaszyn ma kosztować 60 dolarów czyli na steamie pewnie ok. 250-255 zł po ich kursie:


@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77

3

@Pedri16Future Ogólnie to w ogóle nie powinno się wycofywać Iranu. Jeśli sami się wycofają to ok, wtedy kolejne państwo z ich grupy i tyle

4

@draxidox Dobrze, że tym razem nikomu pod koła się nie rzucał z pretensjami.

8

Ja bym zasugerował usunięcie USA i zastąpienie ich Polską:


3

Też się tym pobawię pewnie (o ile dla free wersji też działa) ale żyć się trochę odechciewa mimo, że nie jestem zawodowym grafikiem :/


@macio_944

1

@PatrychoO No ale ten Mike w PeEsElu? Kontrowersyjny transfer

0

Prawda to?


1

@July_6_BcN Właśnie zjadłem już tosty

1

A ja jem teraz tosty

0

@michal26 Najlepszy serial to "Policjanci i policjantki" in my opinion

3

Maja! Maja!


1

@MirusAmisz No na razie muszę nadrobić jeszcze 4 zanim obejrzę z tego tygodnia xD

0

Według Żydów (deklaracja niepodległości przypada na 14 maja ale oni to liczą swoim kalendarzem więc wypada im to ruchomo) ich państwo obchodzi dzisiaj 78 rocznicę rozpoczęcia okupacji Palestyny.


1

Assassin's Creed 4 Black Flag: teraz i ty możesz zablokować cieśninę

5

Dokument o twym królestwie @Luciano99


0

@Kapitan9 Sądzę, że nie

3

@Piotrek1993 Nie będzie szpaleru xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?