16

@FCB24 Mógł też np. nic nie mówić

2

@FCB24 On nie, jego sędziowie tak

4

Rok temu, 21 kwietnia 2025 roku, Papież Franciszek odszedł do stwórcy.
@July_6_BcN @FcPortoFan1999

0

@KichuBlaugrana Nie wiem, taki na mieszkaniu wynajmowanym mamy. I tak lepiej niż u mnie w domu.
@usztafik Taki właściciele załatwili na mieszkanie :P

6

@Destroyer_of_Worlds Też liczę na partie Mateusza bo rozwali PIS do cna.

3

#Replaced SPOILER
.
.
.
Eee... wyspa Epsteina moment:
https://zapodaj.net/plik-biETwk2uni
Niestety ominąłem jedną znajdźkę... ale i tak będę musiał zacząć od nowa bo mi tak jednej rzeczy brakło. Zrobi się speedrun na łatwym i będzie 100%
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @norbi77 @DragonxNF

2

Lubicie deszcz?

1

@macio_944 Fabularnie sztos no i przyjemny gameplay. Ogólnie mega brutal świat się wydaje xD

0

@Aragorn33 Taki sam jak w przypadku godła w urzędzie - praktyczny żaden. Za to symboliczny. Poza tym (tylko tu muszę doczytać jakie rozwiązanie przewidują) nie trzeba od razu wymieniać wszystkich tablic a po prostu wprowadzić na "rynek" nowy wzór.

1

@Bykunn Oni tego nie widzą w ten sposób ale zawsze można zrobić tak żeby to dot. tylko nowych pojazdów. Jak weszliśmy do UE to długo później jeszcze była masa pojazdów z flagami polskimi zamiast gwiazdek
@Aragorn33 I rozumiem, że bez tej symboliki te wyroki miałyby inną rangę, tak? Nie jestem za tym żeby godło walnąć na każdy, lepszy kibel ale akurat na rejestracji czemu nie. Zawsze to będzie podprogowo działało patriotycznie

4

Problemy, problemy z Replaced xD Rozdział 8 ukończony i co? I bez trofeum xD
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @norbi77

0

@Aragorn33 A jaki jest praktyczny cel umieszczania godeł w urzędach czy w klasach? Nie zawsze cel musi mieć pokrycie w Exelu

1

@Aragorn33 Taki, że @addept nie wyśmiał merytorycznie pomysłu a sam zamysł umieszczenia gdzieś symboli narodowych jakby tam władowali ich milion 500. Ogólnie ja bym był za takim rozwiązaniem (poza tym nie trzeba wymieniać tablic, może to dot. tylko nowych) bo skoro tacy Słowacy czy Węgrzy mogą eksponować symbole narodowe na swoich rejestracjach to my też. Ja ogólnie nie lubię zrównywania wszystkiego do jednego, unijnego brandu.
@KamQiX Ja bym zrobił na wzór węgierski po prostu tylko z naszym godłem. Wzór mieli gotowy, trzeba było tylko skopiować zadanie domowe XD

0

@addept Nie no, jakby tam papieża wstawili to bym zrozumiał oburzenie ale flaga czy godło to są podstawowe symbole państwowe XD Zamysł dobry tylko design słaby ;P

2

@maroon A myślałem, że Machulski zaproponował słaby pomysł :D

7

Powiem tak, ogólnie byłbym nawet za ale trochę amatorka z tym designem xD Mogli zrobić coś jak na Węgrzech jest:

https://zapodaj.net/plik-6RGL5glbsr


@michal26 @Comentateiro @Bykunn @BillyButcher @misterio @July_6_BcN

4

Koty to potajemnie rządzą światem:
https://zapodaj.net/plik-GpBcEG36jv

1

Amerykanie strzelają do Tuska


1

@Kubsoleon Nie zrobili Remake 3 a Remastered. Tu robią całą grę (mechaniki, fabuła itd.) od nowa

0

@partymaker Bo z tego skoku na kasę może wyjść faktycznie dobra gra, szczególnie, że to nie ma być RPG ale po prostu szkoda, że nie potrafią stworzyć nic nowego

10

Poznajcie dżentelmena, Edwarda Keanwaya!


Smutne strasznie, że w tej chwili najbardziej ludzi jara Remake jakiejś ich starej gry która nawet Rimjeka nie potrzebuje bo wygląda still bardzo dobrze XD Ale oby wyszło, kupić kupię.
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @DragonxNF

1

@July_6_BcN Trochę zazdro xD

4

Wiadomo, jest takie ryzyko ucieczki pozwanego, że pozwany dobrowolnie stawia się na rozprawach xD


Tak z wariata robi się "bohatera"
@michal26

1

@DragonxNF Gram, gram

6

#Mousze P.I. For Hire
https://zapodaj.net/plik-tmVW6kqAQb
Tak, on te "Pączki i Kiełbasa" czyta po polsku mimo, że gra ma angielski voice acting XD
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @DragonxNF @norbi77

0

@Filipem Naprawdę u mnie jest tak źle... ? SadPepe.jpg

1

@DragonxNF Też mam screena ale mnie ubiegłeś xD

0

@VamoSBarca88 Bo tak słabo byłoby odwołać wywiad na godzinę przed i postawić prowadzącego w kłopotliwej sytuacji :P

2

@DragonxNF Zmieniłem bo jakoś wyparłem ze świadomości, że tam gry są na płycie i w sumie nie wiedziałem czy do samej instalacji wymagają internetu xD

A ja swojego PC kupiłem za te 7,5 i nie muszę mu grafiki co roku wymieniać :D Plus też na PC moim zdaniem jest większy komfort trochę grania :v

0

@VamoSBarca88 O to chodzi żeby sprawdzić ale bez zbytnich spoilerów :D Plus to też delikatnie inaczej jak się ogląda vs. gra samemu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?