Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker No bym powiedział, że Stanowskiego bardziej młodzi niż starzy kojarzą :D
0
@Bykunn Nie no spoko, ich relacja :)
6
@Bykunn Aktorzy na planie są w pracy, tu są po pracy :)
1
@Tigermaus No mi nie bardzo :P Ciekawsze rzeczy mam do oglądania od ludzi golących się na łyso czy robiących losowe czynności jak granie w piłkarzyki
2
Dobranoc kolegowie i koleżankowie
2
@Tigermaus Wiem, że jest live tylko mam ciekawsze rzeczy do roboty niż oglądanie go xD Dlatego tak śmiesznie tu wejść i czytać to wszystko :D
0
@PatrychoO Ale co?
1
Dziwnie tak czytać La Ramblę i nie ogarniać o czym wszyscy piszą XD
0
@Pedri16Future Czy ja wiem? Dla mnie trochę głupota ale ich wizerunek. Raczej stać je na dobre peruki to niech się ścinają :P
8
19 platyna zdobyta!!! #Replaced
https://zapodaj.net/plik-cgvn4aAXfd
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @MesQueUnClub_87 @DragonxNF @norbi77 @Filipem
1
@Bykunn Różnie, jak koniecznie czegoś nie potrzebuję to chodzę :D
0
Wymyśliłem na razie jeden "plus" systemu kaucyjnego - przynamniej nie brakuje mi teraz drobnych w portfelu XD
@michal26
1
Mogły go zawsze wypuścić co by sobie biegał wesoło po stolicy. A może by jeszcze komuś krzywdę zrobił ;P
0
Matecki jak Doda ;P Podajmy dane sprawcy żeby ktoś jego rodzinę nachodził
0
@FcPortoFan1999 Czyli znając naszą ligę w przyszłym sezonie walka i mistrza xD
8
To wrocławskie Zoo takie całkiem całkiem :D Ale trochę naciągnąłem rodziców bo myślałem, że bilety są dużo, dużo tańsze XD
https://zapodaj.net/plik-nsQCRKrnA4
https://zapodaj.net/plik-YbJxEdDMW5
https://zapodaj.net/plik-Ot6eW1DhOl
https://zapodaj.net/plik-s7Pxydd9kD
https://zapodaj.net/plik-41stjPlPto
https://zapodaj.net/plik-PErEkppCbV
https://zapodaj.net/plik-NrAtYPVpXO
Kapibara!
https://zapodaj.net/plik-zLsgZDP85w
Wielka Rada pawianów:
https://zapodaj.net/plik-GVUmTj4iQ4
Ale szkoda mi się tych szympansów zrobiło :c Jeden jakiś już stary i schorowany (chyba raka miał a na pewno dużego guza), drugi jakby z depresją bo siedział taki smutny i jeszcze takie klatki mają, niezmienne od chyb 30 lat (albo lat 30. ubiegłego wieku)...
https://zapodaj.net/plik-4uP0OjnHh9
@michal26 @macio_944 @Jakchcesz @PatrychoO @mrboom @Comentateiro @NeroTFP1 @Bykunn @Arkon @AssisMoreira
0
@Nazio_87 A po co?
3
@krefi10 Wolałbym jednak żeby nie było takiej potrzeby. Od dbania o zdrowie Polaków jest służba zdrowia i politycy a nie inni Polacy
1
U niej wszystko działa poprawnie w głowie?
1
@Jakchcesz To jest jakieś inne uniwersum xD
5
W nagrodę pracownik dostanie uścisk dłoni prezesa:
https://x.com/i/status/2048087049387888697
18
Dostałem frajera :D
https://zapodaj.net/plik-QTjbAACYwL
@macio_944 @michal26 @NeroTFP1 @Comentateiro @Arkon @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @PatrychoO @AssisMoreira @clyde
0
@draxidox Chyba, że w ten sposób. To się też nawet zgodzę. Ja często zjeżdżam z ulicy przez przejście dla pieszych ;P
0
@draxidox W sensie ja wiem dlatego patrząc na całokształt nie wiem czy bym nie powiedział, że to po prostu głupota a nie żaden szacun :P Od biedy je stać to sobie perukę kupią.
2
@Arkon Ja przeczytałem newsa to stwierdziłem, że walę pracę tego dnia i wracam do domu ;P Ja ogólnie ulicą jeżdżę już w ostatecznej ostateczności. Nawet drogą rowerową nie lubię jak jest bezpośrednio na ulicy.
@draxidox W sensie co kuleje? Po prostu jako rowerzysta nie masz żadnej ochrony przed zderzeniem i tyle.
0
@draxidox Czy ja wiem czy szacun?
0
@Chimera "Kieliszek" 100 ml ;P O 19:30 podejdę na stację sprawdzić się i tyle
1
Miałem dzisiaj jeszcze popracować ale się zapomniałem i się wypiło z kieliszek likieru wiśniowego 17,5% ;P No nic, raczej wolne dzisiaj już...
0
@Dari0G No a miałem skręcać ze skrajnie prawego pasa? :D No Pan policja trochę zdenerwowany, wytłumaczył jak jechać "bezpiecznie" (nie żebym uważał, że coś źle zrobiłem) i bez mandatu się obyło
1
@RosjaninBut Dlatego ten system ławy przysięgłej to też patologia taka jak niektórzy sędziowie u nas