Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sulimo O matko, Big Black C***
0
@marcin62 Nie wiem czy nie kupić gdzieś przy okazji na Steamie żeby mieć jakby zrobili podobny manewr jak z oryginalnym San Andreas xD
7
Można mieć na łajbie kota? Bierę! Ale tak bardzo się o tą grę martwię... niech to będzie dobre!
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @MesQueUnClub_87 @DragonxNF @norbi77
1
@PatrychoO Ja być może też kupię ale nie wiem czy nie najwcześniej w czerwcu bo w maju są te dwie premiery więc i wydatki a na razie gierki mam. Plus no jestem tak 50/50 przekonany
3
Capcom z pro-rodzinną propagandą:
7
Nie bierzcie narkotyków drodzy użytkownicy bo sobie zmarnujecie życie:
12
@MessiForeverTheBest Well wiadomo, że lepiej nie wiedzieć i umrzeć szczęśliwym
5
Polaków nam hejtują!
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @PatrychoO @Luciano99 @DragonxNF
5
Zupa Romana!
8
@takisobiektos Ale izraelska flaga z symbolem szczęścia w Sejmie to niby przesada
6
@Encore Nie wiem jak można być aż tak mało inteligentnym xD
5
@BojanKriKicz Gdyż dalej nikt nie pomyślał żeby takich osób nie dało się oznaczy/byli wyrożnieni
0
@Borneo Nie wiem kiedy kupowałeś, kurs dolara mamy dobry bo 3.60 zł za usd
A kiedy u nas była wysoka inflacja bo Glapiński to... w Estonii była jeszcze większa :P Z tą różnicą, że my mieliśmy wpływ na swoją walutę, Estonia nie.
4
#Replaced
.
To tylko gra a mi się smutno robi... walić korporacje. Te nasze też. Na szczęście nasze nie są (jeszcze) takie dzikie xD
Wszystko się zgadza tylko nie smutno a majestatycznie:
https://zapodaj.net/plik-qZQEL1sOIe
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @DragonxNF @norbi77 @PatrychoO @Luciano99 @clyde
5
@arasz1819 Well... obecnie Węgry są biedne :P A tak to jednak własna waluta ma zwyczajnie więcej plusów niż bycie we wspólnie zarządzanej strefie Euro. A, że będzie drożej to swoją drogą.
Jednak co nasza złotówka to złotówka
PS. żadnej większej federalizacji ;)
2
@Borneo Biedne Węgry... ale ja jeszcze zdążę popłacić sobie w forintach
1
@FCKubanczyk89 O zwiastun z dubbingiem. Swoją drogą bardzo podobne głosy Mando polski i angielski. Już wcześniej pisałem ale ten zwiastun w końcu dobry. No i jest Dżaba
2
Mimo, że miejscami mega cringowa (jak to anime XD) to jednak jedna z lepszych kreskówek dzieciństwa!
3
@michal26 Legio spadnij, legio spadnij! Fajnie jest w 1. Lidze, serio!
14
Czysta woda na pełnej:
@michal26 @July_6_BcN
2
@LAMC_10 Proszę cię bardzo przesympatyczny użytkowniku
6
Zakupiony został chleb tostowy w cenie 2.99 zł za opakowanie w celu przygotowania polskich tostów trójkątnych na wieczorny posiłek nazywany kolacją.
2
Rok pański 2026 a mi na głównej wyskoczyło to xD
1
@PatrychoO No ja zagrałem i mi się nie wydawało spoko xD Dziwnie plastikowa jest ta grafika :P
1
Jaki gigant:
1
@maroon Szanował marszałka, nie nas. I nie, Hitler od początku miał nas za gorszych, nie dopiero jak mu się postawiliśmy. Tak samo innych Słowian, Romów itd.
5
Jo, te Mouse P.I. for hire to chyba polska gra jest :D To dobrze, że kupiłem bezpośrednio na Steamie xD
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @DragonxNF @PatrychoO @Luciano99 @clyde @4drian0
1
@maroon Nie, nie dało uniknąć się starcia z państwem które ma cię za podludzi a na wschodzie widzi swoją przestrzeń życiową dla Niemców
3
@marcin62 Tommy Angelo by się nie do końca zgodził xD
9
Jego ostatnie urodziny...
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99