Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MaTt_BarcaFan jak dla mnie jest to solidny zawodnik.
1
@Masti_Real_Madryt
Powinno być ok :)
0
@aleksande_r gdyby nie buty mógłby zaskoczyć przeciwnika.
0
@masq 20 baniek bo za rok nigdy nie wiadomo.
0
@DanielOOL ich jest chyba remontowany.
1
@Krystian_mix karnym w doliczony czasie gry :)
0
@Simusamu10 mi tam się podobał komentarz
0
@kkbarca Couthinio
0
@IronSanHybrid Też nie te bardzo kibicuje tylko się cieszę jak Śląsk Wrocław wygrywa bo regionalny klub :D
0
Nie wiem czemu ale jakoś chciałbym tę drużynę z Węgier i nie dlatego że to raczej pewniak do zbierania punktów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
I bardzo dobrze.
0
@Krzychuuuu14 +1
4
Coraz bardziej mi się podoba karo sposób pracy.
0
Zdecydowanie tak.
10
Oby Pjanic szybko narobił formę i zastąpił Busquetsa.
8
Może jeszcze Garcie się uda kupić.
0
Niech chociaż dadzą im obowiązek wykupu.
77
Póki co Koeman zrobił na mnie pozytywne wrażenie, wie czego chce w drużynie. Życzę mu owocnej pracy.
0
@tobiasson92 Bardzo dobrze.
2
Mam nadzieję że pozwolą mu w spokoju pracować.
0
Ciekawe jakie zarobki?
3
Mam nadzieję że Girona go nie wykupi.
5
@purtas Głos rozsądku.
0
@MaziFCB Genialne.:)
4
@4Fabregas4 Trochę trudno ich porównywać bo są to różne profile piłkarzy Puig bardziej ofensywnych a Pjanic defensywny. Wolałbym bardziej żeby Pjanić grał za Busquetsa. Koeman nie skreśla Puiga tylko mówi prawdę że w ofensywie jest duża konkurencja i lepiej jak będzie póki co grał na wypożyczeniu.
0
Mam nadzieję że w podstawowym składzie najdzie grał on a nie Busquest.
37
Mnie przekonał wypowiedzią o Puigu.
17
Ciekawi mnie jak Koeman wypowie się po meczu o Puigu.
7
Mimo ,wszystko chciałbym to usłyszeć od Koemana ,a nie jakiegoś dziennikarza. Poza tym szukanie nowego klubu to nie od razu definitywne zakończenie dla niego gry. Może być na przykład wypożyczony aby łapał minuty bo konkurencja faktycznie jest duża.