La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 882 Culés

konto usunięte

0

Szczerze. Podnieśli byście ofertę do 20 baniek żeby wyrwać Garcie czy poczekali rok? Z 1 strony to za dużo, ale z drugiej mamy nóż na gardle. Trzech ŚO to trochę za mało jednak.

konto usunięte

0

@masq Jeśli nie chcą zarobić to czekajmy rok i mamy go za free. Przez ten czas Araujo złapie minuty i może ten Ramos :D

1

@masq Mamy Pique, Umtiti wróci od.szamana. po co Garcia?

konto usunięte

1

@masq zawsze można poczekać niecałe 3 miesiące, podpisać z nim kontrakt i od nowa się targować

konto usunięte

2

@betonito Serio liczysz Umtitiego? Myślałem, że rozmawiamy na poważnie.

konto usunięte

0

@betonito Umtitiego to ty nie licz jako piłkarza pierwszej drużyny. Wole by ten Ramos zagrał.

konto usunięte

0

@betonito bo Umtiti nie zdąży fotela zagrzać i będzie musiał wracać do szamana

konto usunięte

2

@masq Wolałbym oszczędzić te 20 mln i wziąć za darmo. Na ŚO tyle się nie rotuje co na innych pozycjach, a nasi obrońcy oprócz Umtitiego nie mają dłuższych kontuzji. Weźmiesz Garcie to on albo Araujo sobie nie pograją.

konto usunięte

0

@VenoM tylko tam są często wymuszone rotacje (kartki).

1

@masq
Mogliby obniżyć pensje defensywnemu napastnikowi z Francji i już by były pieniążki na Erica.

0

@masq Ja bym poszukał innego obrońcę.

0

@masq 20 baniek bo za rok nigdy nie wiadomo.

0

@ObiektywnyKibic121 Mogliby wogóle go nie kupować to być może w klubie byłaby już jakaś 9 za Suareza i starczyłoby jeszcze na jakiegoś piłkarza.

konto usunięte

0

@ObiektywnyKibic121 No tak, ale takie cuda to do rozpatrywań akademickich. Mamy szarą wilgotną rzeczywistość i wolałbym bardziej realne rozwiązania :D

konto usunięte

0

@masq Chyba najmniej jeśli chodzi o cały skład. Pamiętajmy, że De Jong też tam może zagrać. No i na jakichś słabych to Busi również. Dla mnie strata pieniędzy. Dostaniemy 18 za Todibo i mamy dać około 20 za gościa, który za 3 miesiące może już negocjować z innymi klubami. To nie sierpień, tylko październik już.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?