2

@Kapitan hawk No to skoro już ci wiadmo czym jest La Rambla to "Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej.". Albo byś musiał porobić zakładki na różne działy tematyczne albo w ogóle.

0

@AlexDark00 Doucz się czym jest komplement.

7

@Kapitan hawk No i? To nie piłka nożna. To może na gierki i kulinaria też? Ideą La Rambli jest dyskusja na każdy temat. Rozumiem o co chodzi no ale jest jak jest

25

@Kapitan hawk Ja bym zrobił oddzielną zakładkę dla formularzy i oddzielną dla paletkarzy

6

Pan Bestia:


0

@Roobo Współczuję ale kto mógł wiedzieć, że się odpali xD

0

@AlexDark00 Tyle i aż tyle ale zwyzywajmy sobie człowieka

0

@majkiii Nie lubię aż tak wulgarnych ludzi

0

@majkiii Wydaje się dość wulgarnym człowiekiem patrząc po jednym klipie ze streama

1

@macio_944 ładna rzeczka

3

Gozdyra na uczelni pracuje xD


0

@Karol145 No mamy różne zdanie i w tym nic złego bo za nudno byłoby gdybyśmy się we wszystkim się zgadzali.

Ja prywatnie jestem miłą i po prostu bardzo wyrozumiałą osobą i nie uważam po prostu, że dziewczyna zrobiła coś takiego, żeby zasłużyć sobie na AŻ TAKI hejt. Ale no ja też nie lubię innym sprawiać przykrości ogólnie. Wiadomo, czasem się zdarzy ale nie lubię takich sytuacji.
@AlexDark00 "Obiecała, że zgoli włosy a nie zgoli? A to [tu wpisz wszystkie obraźliwe słowa jakie znasz]" - uspokój się trochę

0

Wojtek wetuje!


0

@BezglutenowyPedri Nie, ja jestem słownym człowiekiem ale każda osoba ma prawo żałować niektórych swoich wyborów. Podpisałem, trudno. Jak nie uda się ugadać z Panią prowadzącą projekt to nie będę jej robił scen (to i tak pewnie mało kto będzie oglądał). Nie wmówisz mi, że nigdy nie miałeś sytuacji, że coś komuś obiecałeś ale z różnych względów nie byłeś w stanie tego zrealizować.

4

Nie ważne są dane, ważne jak je się przedstawi :)


0

@Mario96w Otóż można, jak najbardziej. Ja sobie obejrzałem ten fragment i dziewczyna widać, że zakłopotana była jak to mówiła, tam pewnie też presja jest bo dużo ludzi by oczekiwało konkretnej odpowiedzi. Najpierw to wszyscy mówią jaka to super inicjatywa, kochajmy się wszyscy a teraz to wszyscy plują jadem. Jeszcze gdyby komuś krzywdę zrobiła czy obiecała się komuś pomóc ale ona tylko nie chce zgolić głowy...

1

@FcPortoFan1999 Prędzej siostra zostanie ciocią niż ja wujkiem bo ona preferuje psiecko a ja jednak wolałbym mieć kiedyś to dziecko xD

2

Czuję się teraz staro... od kiedy ten czas tak szybko leci?


0

@Sulimo Trudno, przeżyję. Ja jestem bardzo wyrozumiały i często jak mi ktoś coś obieca i z różnych względów ostatecznie nie może/nie chce tego zrealizować (np. wyjść gdzieś, zgadać się na granie) to nic nie szkodzi. Wszyscy jesteśmy ludźmi. I jako człowiek nie chciałbym wystawiać kogoś (tu kobiety) na publiczny wstyd żeby musiała paradować z łysą głową

1

@Sulimo Po pierwsze mniej emocji polecam a po drugie nie uwierzę, że ty też nie powiedziałeś nigdy czegoś czego byś żałował XD Nie chce się goli ostatecznie niech się nie goli. Nie ma w tym nic złego.

1

@Sulimo To, że jakby tak się wycofał ktoś bardziej społecznie lubiany to pewnie afery by nie było xD Powiedziała może o słowo za dużo, nie ona pierwsza, nie ostatnia. Ogólnie to golenie głów to (moim zdaniem) durnota

1

@Sulimo Weźcie po prostu powiedzcie, że jej nie lubicie xD Ilość ludzi na streamie nie ma tu nic do rzeczy. Dajcie dziewczynie żyć.

@Bykunn Jakoś to przeżyję :P Wolę żeby ktoś o mnie coś źle pomyślał niż żebym później miał się wstydzić bo mój szpetny ryjec będzie publicznie dostępny na stronach uczelni. Ale na razie nic jeszcze nie zrobiłem

0

@Luciano99 Ja się zgodziłem na wzięcie udziału w nagraniach na uczelni, podpisałem im zgodę ale po czasie nie wiem czy to był dobry pomysł xD Zdanie można zmienić przez różne rzeczy.

5

@VamoSBarca88 No i się jej nie dziwię :P Myślę, że wiele z tych kobiet będzie żałować jak im adrenalina zejdzie. Też bym się nie ogolił mimo, że mi włosy szybko rosną (inna sprawa, że też bym się nie bawił w jakieś obiecanki)

0

@macio_944 Nie wiem, od siebie mogę na pewno zaproponować optymalizację wydatków państwa i np. przekazanie tego na NFZ ale ja też nie jestem politykiem. Osobiście nie zamierzam udawać, że to super fajny stream bo się kilka kobiet na łyso ogoliło (haha) czy piękna idea, że w ok. 20 gospodarce świata potrzebne są takie zbiórki w ogóle żeby dzieci i nie tylko miały w ogóle szanse na jakieś leczenie. To powinno być najrzadsze zjawisko jak to tylko możliwe.

0

@macio_944 Chcieć to znaczy móc. Nie ma co godzić się na złe rzeczy tylko dążyć do ich poprawy

0

@macio_944 No nie wiem ;P Poza tym bym wolał żeby to się nie musiało stawać tradycją tylko żeby nasza służba zdrowia działała na tyle dobrze, że i sam WOŚP byłby zbędny

0

Czy na streamie był Ojciec Mateusz?

3

@macio_944 Panie, nas nie stać na tyle dużych akcji charytatywnych...

0

@VamoSBarca88 Pisałem, że nie jadę!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?