Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Ja też. I dzisiaj. I jutro. I może w niedzielę. No i w poniedziałek
3
@MeAndSwan Hmm... no pomyślmy czy nie będzie xD A to wszystko żeby Jaś Kapela miał na narkotyki
1
No to do pracy rodacy...
0
@barteq Nic w tym dziwnego. Ulga dla duszy
1
@kubix05 Czyli pewnie skończy się dzisiaj zarobkiem 15zł/h
1
@JimMorrisonFCB Można uzupełnić żelazo we krwi
6
Jaś Kapela łagodnie uśmiechnięty:
@michal26 @Comentateiro @BillyButcher @Bykunn @July_6_BcN @misterio
3
Janusz Korwin-Mikke
0
@Dari0G Otworzyć Steama i sprawdzić to sekund 5 :)
6
O proszę - Star Wars: Galactic Racer w całkiem przyjemnej cenie jak na dzisiejsze standardy. Tylko 160 złotych polskich. Więc pewnie realnie za tą stówkę będzie do kupienia.
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @DragonxNF @BillyButcher @MirusAmisz
1
@Cochise 5 czerwca premiera
1
@PatrychoO Tak to na razie wygląda xD
7
#Pragmata
Uuu, jaki słodki obrazek dostał kosmiczny komandos :D
https://zapodaj.net/plik-a2sX81zF2V
@MeAndSwan @macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77
0
@Gall No wydaje mi się, że jako osoba odpowiedzialna za zdrowie to tak średnio sobie radzi
0
@LukaszFan Na patelni bym robił jak już XD
3
Dominos czy Pizza Hut?
4
Zapragnąłem posiadać pewną rzecz:
@BillyButcher @MirusAmisz
1
@AssisMoreira Mama mi z Madery przywiozła XD Więc podejrzewam, że tak :D
1
Ale chałka z dżemem z marakui to wybitna potrawa!
0
@Faro Tylko u Niekrytego Krytyka
6
Nie wiem dlaczego w Polsce mielibyśmy upamiętniać osobę która nie chciała niepodległej Polski xD
0
@Derpowsky I później waga do góry XD Nie przesadzajmy, jedna osoba (a przynajmniej ja) zjem z 1-2 kawałki karkówki, jedną kiełbę, zagryzę bułką i wystarczy
0
@PeRRy No normalnie xD To aż taka ujma na honorze?
1
@clyde Zawsze w sobotę mogę dokupić :P
0
Kurde, niby nie jest droga ta Karkówka ale mi pół kilo mięsa nie potrzebne xD Na majóweczkę musi starczyć sama kiełba :P
1
@Criss18Barca Wtedy smakuje najlepiej :D Ja rozważam czy sobie jeszcze karkówki nie kupić. Z racji braku innych rozwiązań z patelni by była ale zawsze to coś
1
@Criss18Barca Ale to jutro dopiero :P
0
@PeRRy Ja tak mówię ciągle w strzelankach xD Otwarcie przyznaję, że jestem lamusem
1
Ksiądz, pastor, pop - co za różnica :D
0
@LeszekFCB Tak ale u miłej Pani Ukrainki. Pierogi na słodko, z wiśniami