Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BorzyKrzys Takie akurat na 4,75% w wyborach
0
@Encore Czemu mieliby wylać niby?
2
@Zoker Prawie mu nogę złamał xD
7
Wszyscy jesteśmy za Widzewem:
3
A już było dobrze...
1
@mrboom Od ręki prostują i za darmo. Tylko uczciwie ostrzegła mnie Pani, że mogą nie przeżyć operacji więc na własne ryzyko
0
@Faro Akurat ta jest ładna, schludna, estetyczna
0
@FcPortoFan1999 USA też nie zawsze będzie grać na wielkich turniejach ;) A w Europie masz taki prestiżowy turniej jak Euro.
0
@FcPortoFan1999 Nie wiesz tego plus wywód zacząłeś, że to "amerykański piłkarz" jakby to miało jakieś znaczenie xD
0
@FcPortoFan1999 Ale co to ma do tego, że niby jest amerykańskim piłkarzem? XD Jak dostanie obywatelstwo to tak samo będzie mógł u nas kopać. Poza tym zaraz matka go przekona. A i chyba lepiej grać na Euro niż tym co oni tam mają
17
Najtwardszy koalicjant Donalda Tuska xD
Ale pensja ministra nie wadzi więc można znosić upokorzenia
0
@FcPortoFan1999 No a Mati był angielskim. No i? Do kadry go dali? Dali. Hall dostanie na szybko polski paszport i będzie biegał z orzełkiem na piersi
1
@4drian0 Trochę jak Atak Tytanów w AC: Shadows xD
2
@FcPortoFan1999 A Mati Gotówka to Anglik czy Polak?
0
@FcPortoFan1999 Nie obrażaj go
0
@Frimpong Mi nie smakuje sam twaróg ;P
@TR3YWAY Sam dżem nie zabije konsystencji i smaku twarogu
0
@TR3YWAY Obrzydlistwo sam twaróg... z cukrem, cynamonem i jogurtem naturalnym tak do naleśniczków to jeszcze ale tak to nie :/
1
@NeroTFP1 Mu wypisze!
0
@pluszek No mi dobrali dobrze teraz i też z 2 czy 3 razy już je prostowali i nie miałem nigdy problemu :P
2
@Jakchcesz Też bym cię rzucił jakbyś chciał takie:
https://zapodaj.net/plik-JqphywfZr1
1
No i okulary proste, 800 zł zaoszczędzone xD Polecam bardzo salony VisionExpress
@July_6_BcN
3
Ja jej dam jakieś varenky!!!
2
Ja wybieram Monke ale jednak co Ubi to Ubi... tu idealnie by papuga pasowała!
27
Prawie mnie pijany Pan żul rowerem potrącił ale przynajmniej kulturalnie oznajmił, że jedzie, cytując, n******y xD
0
@gumaz Nie xD .
0
@draxidox No i najs
0
@gumaz Ani to już śmieszne ani zabawne :P
1
Smacznej herbatki
0
@BojanKriKicz Ja nie miałem xD
0
@Czajka90 No jest duża szansa, że Arsenal sam go w końcu zwolni xD