1

@BorzyKrzys Takie akurat na 4,75% w wyborach

0

@Encore Czemu mieliby wylać niby?

2

@Zoker Prawie mu nogę złamał xD


7

Wszyscy jesteśmy za Widzewem:


3

A już było dobrze...


1

@mrboom Od ręki prostują i za darmo. Tylko uczciwie ostrzegła mnie Pani, że mogą nie przeżyć operacji więc na własne ryzyko

0

@Faro Akurat ta jest ładna, schludna, estetyczna

0

@FcPortoFan1999 USA też nie zawsze będzie grać na wielkich turniejach ;) A w Europie masz taki prestiżowy turniej jak Euro.

0

@FcPortoFan1999 Nie wiesz tego plus wywód zacząłeś, że to "amerykański piłkarz" jakby to miało jakieś znaczenie xD

0

@FcPortoFan1999 Ale co to ma do tego, że niby jest amerykańskim piłkarzem? XD Jak dostanie obywatelstwo to tak samo będzie mógł u nas kopać. Poza tym zaraz matka go przekona. A i chyba lepiej grać na Euro niż tym co oni tam mają

17

Najtwardszy koalicjant Donalda Tuska xD


Ale pensja ministra nie wadzi więc można znosić upokorzenia

0

@FcPortoFan1999 No a Mati był angielskim. No i? Do kadry go dali? Dali. Hall dostanie na szybko polski paszport i będzie biegał z orzełkiem na piersi

1

@4drian0 Trochę jak Atak Tytanów w AC: Shadows xD

2

@FcPortoFan1999 A Mati Gotówka to Anglik czy Polak?

0

@FcPortoFan1999 Nie obrażaj go

0

@Frimpong Mi nie smakuje sam twaróg ;P
@TR3YWAY Sam dżem nie zabije konsystencji i smaku twarogu

0

@TR3YWAY Obrzydlistwo sam twaróg... z cukrem, cynamonem i jogurtem naturalnym tak do naleśniczków to jeszcze ale tak to nie :/

1

@NeroTFP1 Mu wypisze!

0

@pluszek No mi dobrali dobrze teraz i też z 2 czy 3 razy już je prostowali i nie miałem nigdy problemu :P

2

@Jakchcesz Też bym cię rzucił jakbyś chciał takie:
https://zapodaj.net/plik-JqphywfZr1

1

No i okulary proste, 800 zł zaoszczędzone xD Polecam bardzo salony VisionExpress
@July_6_BcN

3

Ja jej dam jakieś varenky!!!


2

Ja wybieram Monke ale jednak co Ubi to Ubi... tu idealnie by papuga pasowała!


27

Prawie mnie pijany Pan żul rowerem potrącił ale przynajmniej kulturalnie oznajmił, że jedzie, cytując, n******y xD

0

@gumaz Nie xD .

0

@draxidox No i najs

0

@gumaz Ani to już śmieszne ani zabawne :P

1

Smacznej herbatki

0

@BojanKriKicz Ja nie miałem xD

0

@Czajka90 No jest duża szansa, że Arsenal sam go w końcu zwolni xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?