Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Adamczyk > Dorociński xD
1
@fart A na koniec Widzew wygrał i okej
1
@kanver_ Skoro teraz to robią to zróbmy taki świat żeby robili to częściej xD Taki świat jaki ty przedstawiasz nie wygląda ani trochę dobrze
0
@mrboom No krwotok mógł być wewnętrzny :v Ludzie wolą po prostu postukać w klawiaturę niż pomyśleć niestety i mamy później teorie spiskowe
1
@kanver_ Jej, 100% ludzi bez środków do życia (i nawet nie zaczynaj mi gadać o jakimś dochodzie gwarantowanym). Ten twój świat by się skończył masową anarchią i tym, że ludzie z bezsilności by sobie życie odbierali.
1
@kanver_ Po to żebyś w państwie nie miał bezrobocia 70% gdzieś tam kiedyś XD Tu nie wystarczy zwykłe opodatkowanie a "zachęcać" trzeba to do zatrudniania ludzi.
2
@bartekvisca Weźcie wy już przestańcie... proszę xD
1
@kanver_ Ja bym poszedł w inną stronę. Tak to opodatkować, że pracownik fizyczny w każdej sytuacji wyjdzie firmę taniej.
4
Jako kilkuletni już mieszkaniec Wrocławia - to jest budynek Konsulatu Generalnego Ukrainy po prostu xD Obok kościół prawosławny:
1
@LAMC_10 A weź ty... dzisiaj 30 km się zrobiło
1
@LAMC_10 Proponuję wodą :P
0
@VamoSBarca88 Już pisałem, że to nie ja ale muszę to wdrożyć do mego kurierskiego imperium
0
Szwagry z Barcelony czy szwagry z Budapesztu?
7
W sumie PlayStation (jako firmę) szanuję tylko za jedną rzecz - chyba większość (jak nie wszystkie) ich exclusivy dostają polski dubbing
@DragonxNF @MesQueUnClub_87 @macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @norbi77 @Messibestplayerintheworld
0
@Transu96 To jak ty niby byś to zrobił? XD
0
@Transu96 Nacięta idealnie na dwa sposoby
2
@LAMC_10 Jestem ale zrobiłem w nim póki co 2 potrawy xD
5
Dzień święty trzeba święcić. Kiełbaska z grill... z air frajera:
https://zapodaj.net/plik-NDBDn4jgPq
Jak na pierwszy raz wyszła wybitnie. Jedynie następnym by można było ją delikatnie krócej robić
@MesQueUnClub_87 @Safrani @michal26 @July_6_BcN @AssisMoreira @Comentateiro @PatrychoO @macio_944 @Jakchcesz @Arkon
0
@marcin62 W DS 2 walczy się z Hitlerem? Kojima GOAT!
1
@esem91 Ja tak miałem wczoraj z Coca Colą z Maka xD Torba pod prysznic musiała iść...
2
@FcPortoFan1999 To niech ludzie żarcie zamawiają a nie kawy jakieś xD Po wczoraj nie wożę płynów na razie
3
Jednak spędzać dzień pracy w pracy to średni pomysł :P Może później będzie lepiej... na razie zawrotne 12,94 zł/h xD
0
@Gall Nie mamy w Zoo goryli
0
@Chimera Nasze szczury to ty szanuj!
3
@michaleu
> Warszawa
> Topowe miasto
Wybierz jedno
1
@Jakchcesz Pragmata
2
@KamQiX Według ich logiki przez to, że tworzą sprzęt za pomocą którego możesz piracić "dzieła kultury" np. takiego Jasia Kapeli xD Tylko to traktowanie każdego Polaka jak potencjalnego złodzieja. Idąc ich logikom każdy samochód pewnie posłuży do zabójstwa :P
@lithotripter Nie pewnie tylko na pewno.
14
Kolejny odklejony xD Niech do ceny samochodów zaczną nakładać prewencyjnie koszty mandatów bo przecież można nim wykroczenie popełnić:
@July_6_BcN @michal26 @Comentateiro @Bykunn @BillyButcher @misterio
16
Niby maj a kwiecień
0
@lithotripter No myślę, że 100% ludzi nie je dzisiaj grilla :D