0

@szela1899 On chyba będzie w szerszej sprzedaży to pewnie coś stanieje...

0

@szela1899 Nie no, model ładny, figurki ładne tylko cena nieładna...

0

@VamoSBarca88 Nie, dzisiaj mam uczelnię ;P Wieczorem może wyjadę na godzinkę lub dwie

0

@VamoSBarca88 No jak mnie nic w końcu nie zabije to może :P

1

@Lionel_Messi10 @macio_944 @marcin62 To niech się gonią. Bez łaski. A poza tym Wiedźmin 4 > jakieś Dżi Ti Ej

2

@Zoker Brakuje Pedro Pascala

Edit. chociaż ten chyba też coś tam gra xd

13

@gumaz Jakim to trzeba był łbem xD

0

@Bykunn Dla mnie to nieestetycznie wygląda jak ktoś ma więcej tych włosów ;P

3

Odyseja:


6

@L4ngusta A to wina ludzi, że niektórych filmików nie da się odróżnić?

0

Chłopaki, golicie klatę? Czy jednak tryb jaskiniowiec?

0

@MeAndSwan Ja przy swoim od Xboxa Series X xD Ale bym go wyczyścić musiał :P

0

Co w tym jest takiego specjalnego niby? XD


6

0

@MirusAmisz Jak powszechnie wiadomo Yoda był wielkim (duchem) Polakiem

0

@MirusAmisz W ogóle nie ;P Oni kompletnie bez emocji mówią w angielskim.

W metro też bym nie był w stanie słuchać rosyjskiego a w AC2 włoskiego

0

@Elprofesorxx Jestem w 100% poważny

1

@Gibbon_FCB Przemawia przez ciebie ciemna strona mocy

2

Jarosław Domin jako Obi-Wan jest absolutnie FENOMENALNY!!!



I jak zwykle - nikt mi nie wmówi, że filmy w oryginale > dubbing. Nasi aktorzy są tak zdolni, że dużo lepiej te filmy się ogląda w naszym języku. A Pan Jarosław > McGregor
@MirusAmisz @BillyButcher

0

@Pressinho Jednak nie .

12

Najlepszy wstęp do filmu w historii kina:


@BillyButcher @Bolton @MirusAmisz

0

Matury z polskiego, matematyki i języków zawsze spoko ale dajcie już ten arkusz z historii i WOSu. Bym sobie rozwiązał dla sportu.

1

@BillyButcher Jeszcze tak trochę powojują i się okaże, że wydatki na wojsko będzie można ciąć a nie zwiększać :P

1

Sobie poobliczałem ile jeszcze musiałbym powozić jedzonko jeszcze żeby dostać tego smatwatcha za free no i... miało być 2,5 miesiąca a jest 5,5 miesiąca :P Tak przy okazji maturek z matematyki

1

@John_Doe To jest premier Polski czy Europy?

6

Ale klimacik xD


3

Dobra, chcę to Grogu wiaderko na kukurydzę:


1

@BillyButcher To ja tak:
W Battlefroncie 1 mam 91h
W Battlefroncie 2 (EA) mam 143h i na Steamie teraz 5h

Ale tbh jestem zły, że tą 2 wypuścili tak szybko porzucając 1 ;P Bo mimo wszystko trochę kasy się na nią/w niej wydało

1

@Roobo Kiedy liczysz logarytmy i w rozwiązaniu wyszedł ci Gdańsk ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?