Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Dawidovsky15 Nikomu nic nie zakosił
2
Byłem u fryzjera... to nie był najlepszy pomysł ;P
0
@Szmulek Tylko Bayern w finale!
4
@RoberDzik Bayern wygrywa i ratuje piłkę nożną przed ropnym klubem
3
No niestety Arsenal w finale ale na szczęście Bayern/PSG na spokojnie ich wyjaśnią :P
1
Ale Atletico, weźcie wy się jednak postaracie no...
1
@Safrani @Zoker To niedobrze bo nie bardzo chce mi się tą mąkę dla jednego wypieku kupować...
0
Bym sobie zrobił air frajerowe bezy w sumie w weekend tylko takie pytanie do ekspertów. Czy mąkę ziemniaczaną można zastąpić pszenną? ;P
0
@July_6_BcN Bo chłop ma mniej możliwości :D
1
@mrboom Mamy XXI wiek. Niech to kobita walczy o mężczyznę a nie mężczyzna zdobywa kobiety.
7
#Battlefront2
.
Nie można siedzieć 24/7 w pracy, odpoczynek też się należy więc dzisiaj dalej walczymy w odległej galaktyce :D
https://zapodaj.net/plik-gHOfXjmjlN
Robimy Battlefronta 2 na 100%. Zostało 7 osiągnięć :l
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @4drian0 @DragonxNF @MirusAmisz @BillyButcher @norbi77
2
@Dari0G No a jak? Kalorie to kalorie
3
Lewandowski, Mike Wazowski!
1
@shinthps Ja już dawno mam maturę ;P
2
3 RP be like xD
4
@stone80 @michaleu Otóż są. Kotki są najlepsze
1
Dlaczego kotki są lepsze od piesków?
0
Monster Energy czy Dzik Energy?
1
Aleksander Głowacki czy Bolesław Prus?
1
@esem91 A to dopiero początek ich zalet. Kajzereczki top
1
Zakup obowiązkowy!
0
@VamoSBarca88 A jak wiadomo - kebaby są w jasnych bułkach/tortillach
11
Jasne pieczywo > ciemne pieczywo
2
@macio_944 Aż sobie chyba dzisiaj obejrzę Boso przez Świat :P
7
Co prawda to prawda:
1
A więc to zdrada!
0
@szela1899 On chyba będzie w szerszej sprzedaży to pewnie coś stanieje...
0
@szela1899 Nie no, model ładny, figurki ładne tylko cena nieładna...
0
@VamoSBarca88 Nie, dzisiaj mam uczelnię ;P Wieczorem może wyjadę na godzinkę lub dwie
0
@VamoSBarca88 No jak mnie nic w końcu nie zabije to może :P