8

Podglądają sokoła ;P


1

@VegetaPolska To jest wrak trenerski ;P

3

@barcanawieki To już desperacja xd

0

@MirusAmisz Najwyżej będzie trzeba się powiesić i będzie spokój...

2

@kanver_ Na złom z tym zanim rozwinie samoświadomość...

5

@Zoker @DragonxNF Wystarczy się myć. Jak się kładziesz czysty spać to przecież jak ma się pościel pobrudzić?

0

@clyde Ja dałem 300 złotówek. I w sumie mi się podoba

0

@Dankho94isback Sobie coś dzisiaj będę grzebał w CVce i gdzieś tam powysyłam (chociaż do prac typowo studenckich bo tacy normalnie pracodawcy raczej nie wystawiają się na OLX ;P) ale na razie nie mam to jeżdżę ;v To nie tak, że chcesz i masz na jutro

2

@kuz Hantawirus > Hentaiwirus

3

No na razie rekord odległości :P
https://zapodaj.net/plik-kNgqOpRaVH
Ale przynajmniej przy okazji tej wycieczki za miasto siadł napiwek 20 zł, widziałem jakieś mobilne haubice i inne pojazdy opancerzone na pociągu i pozwiedzałem psie pole :) Ładnie tam mają:
https://zapodaj.net/plik-iTyF4arCP8

1

@mrboom I chyba tak było nawet xD Ogólnie to finalnie aż do Długołęki mnie wywaliło później :V

4

@scoobyP Słaby bait

1

@MirusAmisz Trzeba było go ustawić w jakiejś ponętnej pozie

0

@Beztroskii Patrząc na to co się u nich dzieje to raczej będzie łatwy mecz ;P

0

@SirChuck No przerwy sobie mogą robić pewnie:P

0

@macio_944 Będzie szpaler?

7

Cóż za aura


@Bolton @Kessie @MirusAmisz @BillyButcher

1

@BillyButcher No kurde ładneee....

0

@Vegeta88 Porządna mąka to ta pszenna

4

Znalazła się zguba:


2

@Safrani @MesQueUnClub_87 Po czasie zmieniam zdanie. Suszyć ją 0,5 - 1 h dłużej i będzie git przepis

0

Strasznie dziwnie to brzmi po polsku xD Ale chyba się skuszę:


1

@Safrani Ja w przyszłym tyg. dopiero pewnie coś gotować będę bo tak to mam tych naleśników jeszcze w lodówce xd

8

@PatrychoO Mnie najbardziej intryguje ten fragment z wózkiem inwalidzkim xD

0

@agaFCB Nie no, ja to zjem :D Nie jest idealnie ale ujdzie

2

@mrboom Tak średnio właśnie xD Nie wiem czy ta mąka kukurydziana to jednak nie taki dobry zamiennik ziemniaczanej czy za krótko ją suszyłem ale środek nie do końca się sciął ;P

0

@qbsonFCBarca Beza miała być :P

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?