Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Podglądają sokoła ;P
1
@VegetaPolska To jest wrak trenerski ;P
3
@barcanawieki To już desperacja xd
0
@MirusAmisz Najwyżej będzie trzeba się powiesić i będzie spokój...
2
@kanver_ Na złom z tym zanim rozwinie samoświadomość...
5
@Zoker @DragonxNF Wystarczy się myć. Jak się kładziesz czysty spać to przecież jak ma się pościel pobrudzić?
0
@clyde Ja dałem 300 złotówek. I w sumie mi się podoba
0
@Dankho94isback Sobie coś dzisiaj będę grzebał w CVce i gdzieś tam powysyłam (chociaż do prac typowo studenckich bo tacy normalnie pracodawcy raczej nie wystawiają się na OLX ;P) ale na razie nie mam to jeżdżę ;v To nie tak, że chcesz i masz na jutro
2
@kuz Hantawirus > Hentaiwirus
3
No na razie rekord odległości :P
https://zapodaj.net/plik-kNgqOpRaVH
Ale przynajmniej przy okazji tej wycieczki za miasto siadł napiwek 20 zł, widziałem jakieś mobilne haubice i inne pojazdy opancerzone na pociągu i pozwiedzałem psie pole :) Ładnie tam mają:
https://zapodaj.net/plik-iTyF4arCP8
1
@mrboom I chyba tak było nawet xD Ogólnie to finalnie aż do Długołęki mnie wywaliło później :V
4
@scoobyP Słaby bait
4
Taka losowa dostawa do innego miasta się trafiła xD
https://zapodaj.net/plik-BxvDoubAoR
https://zapodaj.net/plik-eznfE3Werf
@mrboom @michal26 @Safrani @PatrychoO @AssisMoreira
1
@MirusAmisz Trzeba było go ustawić w jakiejś ponętnej pozie
0
@Beztroskii Patrząc na to co się u nich dzieje to raczej będzie łatwy mecz ;P
0
@SirChuck No przerwy sobie mogą robić pewnie:P
0
@macio_944 Będzie szpaler?
7
Cóż za aura
@Bolton @Kessie @MirusAmisz @BillyButcher
1
@BillyButcher No kurde ładneee....
0
@Vegeta88 Porządna mąka to ta pszenna
3
Z jednej strony to wydaje się tak dużą stratą pieniędzy a z drugiej...
https://www.lego.com/pl-pl/product/venator-class-republic-attack-cruiser-75367
Te figurki też bardzo ładne:
https://www.dystryktzero.pl/figurka-star-wars-wojny-klonow-1-6-104th-battalion-wolfpack-clone-trooper-deluxe-ver.html
No i taki mieczyk :P
https://nsabers.com/products/obi-ep3
@MirusAmisz @BillyButcher
4
Znalazła się zguba:
2
@Safrani @MesQueUnClub_87 Po czasie zmieniam zdanie. Suszyć ją 0,5 - 1 h dłużej i będzie git przepis
0
Strasznie dziwnie to brzmi po polsku xD Ale chyba się skuszę:
1
@Safrani Ja w przyszłym tyg. dopiero pewnie coś gotować będę bo tak to mam tych naleśników jeszcze w lodówce xd
8
@PatrychoO Mnie najbardziej intryguje ten fragment z wózkiem inwalidzkim xD
0
@agaFCB Nie no, ja to zjem :D Nie jest idealnie ale ujdzie
2
@mrboom Tak średnio właśnie xD Nie wiem czy ta mąka kukurydziana to jednak nie taki dobry zamiennik ziemniaczanej czy za krótko ją suszyłem ale środek nie do końca się sciął ;P
0
@qbsonFCBarca Beza miała być :P
2
Coś takiego mi wyszło ;P
https://zapodaj.net/plik-9SLQgRpNnh
@Safrani @MesQueUnClub_87