Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon Tak, tak :P Bo wcale płatność normalnym przelewem online nie sprawi, że się z 3 razy rozmyślisz przy zakupie niepotrzebnej rzeczy. Tak samo płacąc gotówką się częściej zastanawiasz czy aby na pewno
0
Blik to świetna usługa/aplikacja/funkcja, która ułatwia płatności online czy ratuje kiedy zapomniało się portfela z domu ale ma jedną wadę... za łatwo wydaje się przez to pieniądze na głupoty :v
1
@MessiForeverTheBest Chcę go
1
@DragonxNF Otóż pewnie nigdy
12
Się nie spodziewałem, że kiedykolwiek zrobię jakąś grę multiplayer na 100% ale wszystkie skomplikowane osiągnięcia wbite :D Zostało wbić 50 poziom (mam 37) i pokonać 115 przeciwników bohaterem (zrobi się w trakcie)
https://zapodaj.net/plik-a1NNqIQSqE
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @BillyButcher @MirusAmisz
4
@Andrzej_Majonez To spróbuj chałki
8
Jedną z dobrych rzeczy jaką dali Żydzi ludzkości jest chałka. Z dżemikiem taka
1
@macio_944 Jak mi wydadzą na PC to pogadamy
1
@macio_944 Pojawi się... przesunięcie na 2027
1
@Sulimo I bardzo dobrze! Górnik na mistrza!
0
@Sulimo Górnik mistrzem Polski będzie
0
@MessiForeverTheBest Cicho, źle zrozumiałem co to znaczy xD
@kuz No mi się bardzo podobała mechanika walki w KCD
5
Taka jest moja prawda gamingu:
https://zapodaj.net/plik-wnI8j6swKd
*uprasza się o zignorowanie minecrafta - niezrozumienie kategorii. Zamienić na Titanfalla 2*
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @DragonxNF @norbi77 @clyde @PatrychoO @Luciano99
4
@Eklerek Jakiś nawiedzony abstynent ;P
4
@PatrychoO Takim dziwnym trafem nikt nie zaobserwował nigdy UFO nad np. Poznaniem XD
0
@urbipl Źródło: moja opinia xD
0
@urbipl Ładny fotomontaż
4
Vateusz Maowiecki z marzeniem:
0
@draxidox Nie wiem czy piękne bo to ich obowiązek jako MSZ ale po naszych politykach nie należy się dużo spodziewać więc docenić warto
2
@macio_944 @DragonxNF
"W związku z ogromnym zainteresowaniem, jakim mnie obdarzono, poleciłbym Sekretarzowi Wojny i innym właściwym departamentom i agencjom rozpoczęcie procesu identyfikacji i udostępniania dokumentów rządowych dotyczących życia pozaziemskiego, niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych (UAP) i niezidentyfikowanych obiektów latających (UFO) oraz wszelkich innych informacji związanych z tymi niezwykle złożonymi, ale niezwykle interesującymi i ważnymi sprawami. NIECH BOŻE BŁOGOSŁAW AMERYCE!" [Dep. Wojny]
Noooo... im chyba raczej o kosmitów chodzi :D I tak, ta kropka może być czymkolwiek, np. paprochem na obiektywie :D
1
@macio_944 W sensie tak beż żartów już. Czym niby według Departamentu Wojny jest ta kropka? Kosmitami? Uwierz na słowo mordko xD
https://zapodaj.net/plik-NUWUFcLbRt
4
Sobie przejrzałem te zdjęcia i szału nie ma xD
8
Podglądają sokoła ;P
1
@VegetaPolska To jest wrak trenerski ;P
3
@barcanawieki To już desperacja xd
0
@MirusAmisz Najwyżej będzie trzeba się powiesić i będzie spokój...
2
@kanver_ Na złom z tym zanim rozwinie samoświadomość...
5
@Zoker @DragonxNF Wystarczy się myć. Jak się kładziesz czysty spać to przecież jak ma się pościel pobrudzić?
0
@clyde Ja dałem 300 złotówek. I w sumie mi się podoba
0
@Dankho94isback Sobie coś dzisiaj będę grzebał w CVce i gdzieś tam powysyłam (chociaż do prac typowo studenckich bo tacy normalnie pracodawcy raczej nie wystawiają się na OLX ;P) ale na razie nie mam to jeżdżę ;v To nie tak, że chcesz i masz na jutro