0

@maroon Tak, tak :P Bo wcale płatność normalnym przelewem online nie sprawi, że się z 3 razy rozmyślisz przy zakupie niepotrzebnej rzeczy. Tak samo płacąc gotówką się częściej zastanawiasz czy aby na pewno

0

Blik to świetna usługa/aplikacja/funkcja, która ułatwia płatności online czy ratuje kiedy zapomniało się portfela z domu ale ma jedną wadę... za łatwo wydaje się przez to pieniądze na głupoty :v

1

1

@DragonxNF Otóż pewnie nigdy

12

Się nie spodziewałem, że kiedykolwiek zrobię jakąś grę multiplayer na 100% ale wszystkie skomplikowane osiągnięcia wbite :D Zostało wbić 50 poziom (mam 37) i pokonać 115 przeciwników bohaterem (zrobi się w trakcie)
https://zapodaj.net/plik-a1NNqIQSqE

@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @BillyButcher @MirusAmisz

4

@Andrzej_Majonez To spróbuj chałki

8

Jedną z dobrych rzeczy jaką dali Żydzi ludzkości jest chałka. Z dżemikiem taka

1

@macio_944 Jak mi wydadzą na PC to pogadamy

1

@macio_944 Pojawi się... przesunięcie na 2027

1

@Sulimo I bardzo dobrze! Górnik na mistrza!

0

@Sulimo Górnik mistrzem Polski będzie

0

@MessiForeverTheBest Cicho, źle zrozumiałem co to znaczy xD
@kuz No mi się bardzo podobała mechanika walki w KCD

5

Taka jest moja prawda gamingu:
https://zapodaj.net/plik-wnI8j6swKd
*uprasza się o zignorowanie minecrafta - niezrozumienie kategorii. Zamienić na Titanfalla 2*
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @DragonxNF @norbi77 @clyde @PatrychoO @Luciano99

4

@Eklerek Jakiś nawiedzony abstynent ;P

4

@PatrychoO Takim dziwnym trafem nikt nie zaobserwował nigdy UFO nad np. Poznaniem XD

0

@urbipl Źródło: moja opinia xD

0

@urbipl Ładny fotomontaż

4

Vateusz Maowiecki z marzeniem:


0

@draxidox Nie wiem czy piękne bo to ich obowiązek jako MSZ ale po naszych politykach nie należy się dużo spodziewać więc docenić warto

2

@macio_944 @DragonxNF

"W związku z ogromnym zainteresowaniem, jakim mnie obdarzono, poleciłbym Sekretarzowi Wojny i innym właściwym departamentom i agencjom rozpoczęcie procesu identyfikacji i udostępniania dokumentów rządowych dotyczących życia pozaziemskiego, niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych (UAP) i niezidentyfikowanych obiektów latających (UFO) oraz wszelkich innych informacji związanych z tymi niezwykle złożonymi, ale niezwykle interesującymi i ważnymi sprawami. NIECH BOŻE BŁOGOSŁAW AMERYCE!" [Dep. Wojny]

Noooo... im chyba raczej o kosmitów chodzi :D I tak, ta kropka może być czymkolwiek, np. paprochem na obiektywie :D

1

@macio_944 W sensie tak beż żartów już. Czym niby według Departamentu Wojny jest ta kropka? Kosmitami? Uwierz na słowo mordko xD
https://zapodaj.net/plik-NUWUFcLbRt

4

Sobie przejrzałem te zdjęcia i szału nie ma xD


8

Podglądają sokoła ;P


1

@VegetaPolska To jest wrak trenerski ;P

3

@barcanawieki To już desperacja xd

0

@MirusAmisz Najwyżej będzie trzeba się powiesić i będzie spokój...

2

@kanver_ Na złom z tym zanim rozwinie samoświadomość...

5

@Zoker @DragonxNF Wystarczy się myć. Jak się kładziesz czysty spać to przecież jak ma się pościel pobrudzić?

0

@clyde Ja dałem 300 złotówek. I w sumie mi się podoba

0

@Dankho94isback Sobie coś dzisiaj będę grzebał w CVce i gdzieś tam powysyłam (chociaż do prac typowo studenckich bo tacy normalnie pracodawcy raczej nie wystawiają się na OLX ;P) ale na razie nie mam to jeżdżę ;v To nie tak, że chcesz i masz na jutro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?