1

@FcPortoFan1999 Nasz bohater narodowy. Chwała mu.

0

@FcPortoFan1999 Piłsudski goat!
@MessiForeverTheBest Póki żył Marszałek to tragicznie jeszcze nie było.

18

Muszę nadrobić dzisiaj to złoto xD Robercik, bogaty jesteś to nie świruj, obniżaj pensję i zostajesz z Wojtusiem na jeszcze jeden sezon legendo ty nasza


0

@Arden Jest legendą i Bayernu i Barcelony.
@Comentateiro Przyszedł w trudnym momencie i pomógł wyciągnąć klub z kryzysu. Ja osobiście to nawet takiego Roberto uznaję za mniejszą ale legendę

1

@macio_944 Ale bym tam na Uberku pojeździł

10

Padający deszcz - poezja!

6

@macio_944 Ten Coutinho xD I szkoda, że z Demira finalnie nic nie wyszło

1

@macio_944 Dziękuję za opinię.

0

@shinthps W sensie sam Cyberpunk jest zwyczajnie krótką grą. On powinien mieć fabułę dłuższą o te 10h-20h ale poza tym to aktywności trochę ma. A wolę jak gra ma misje poboczne a nie aktywności typu siłownia. Ja też tej imersji nie czułem w RDRze 2 ale to może kwestia tego jak ja gram w gry.

No niestety, zbliża się następny rok/dwa cierpienia. Gdzie się człowiek nie obejrzy to będzie "GTA VI to, GTA VI tamto, a wiedziałeś, że Jasonowi kurczą się jądra jak wejdzie do zimnej wody"

3

@Herato A gra to też za dużo powiedziane :D Nasz goat!

0

@shinthps Gra nie wyszła więc ciężko zgadywać jaką będzie mieć zawartość ale zakładając, że porównywalną z poprzedniczką no to wiele gier ma taką zawartość ;P Te gry nie są niesamowicie wyjątkowe jak na branżę. Po prostu bardzo dobre gry (chociaż fabuły GTAV nie przetrawiłem - lepiej się to ogląda niż w to gra). Tyle

0

@Antimadridista_WR GTA V to by była gra na miesiąc gdyby nie Online ;P Grą na lata tak samo jest Wiesiek 3, KCD2 i wiele innych produkcji. To nie jedynie domena Rockstara

0

@shinthps Wiadomo, nadgra to będzie ;P Ja uważam, że GTA to jest gra klasy Wiedźmina ale nie wiem czy W4 byłby warty takiej ceny ;P 300 PLNów max.

0

@Antimadridista_WR Moim zdaniem gra za 250 zł to jest uczciwa cena jak na obecne czasy (pamiętam jak w tym 2015/16 gierki były po te 180-200 zł) patrząc na przeskok czasu. Jednak 300 zł (a ponad to już w ogóle) to moim zdaniem dużo za dużo. Jest masa długich, dobrych gier ale tam raczej ludzie by nie bronili takiej ceny :P

0

@Antimadridista_WR Niech potroją :)

0

@MirusAmisz No ja jestem naczelnym hejterem na La Rabli serii GTA akurat. Chociaż ta, jako tako, mnie przekonuje po zwiastunach ale ogólnie gry Rockstara nie wprawiają mnie w niewyobrażalny zachwyt przez swoje "szczegóły"

3

@Pedri16Future Jeszcze tego tam brakowało xd

0

@BorzyKrzys O, izraelskie CinemaCity ;P Niedobrze...

0

@macio_944 opinia? Trochę drogo:


0

@sebasarna Póki co remisuje

0

@4drian0 Długość dyskwalifikuje tą produkcję. A The Quary to bardzo dobra gra a nie tylko "ujdzie"

1

@Torion2007 Wspaniała

0

@Encore *Oskar Pietuszewski

2

@PatrychoO Ale transfery to by się chciało, nie?

0

@MirusAmisz Smak grilla u babci

3

A ja sobie jem tościki z serem i do tego (najlepszy) ketchup tortex pikantny. Niestety już nie polski chyba

0

@shinthps No ja wiem, że bym w to z pewnością pograł dłużej niż 2h więc i tak bym nie zwrócił :P

1

@gumaz A ja w domu

1

Ale burza się zbliża. Fajno

0

@shinthps Bo są strasznie drogie. Ta może nie (220 zł) ale na jednej ze stron z kluczami kosztuje 133 zł. Więc ok. 90 zł taniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?