Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Nasz bohater narodowy. Chwała mu.
0
@FcPortoFan1999 Piłsudski goat!
@MessiForeverTheBest Póki żył Marszałek to tragicznie jeszcze nie było.
18
Muszę nadrobić dzisiaj to złoto xD Robercik, bogaty jesteś to nie świruj, obniżaj pensję i zostajesz z Wojtusiem na jeszcze jeden sezon legendo ty nasza
0
@Arden Jest legendą i Bayernu i Barcelony.
@Comentateiro Przyszedł w trudnym momencie i pomógł wyciągnąć klub z kryzysu. Ja osobiście to nawet takiego Roberto uznaję za mniejszą ale legendę
1
@macio_944 Ale bym tam na Uberku pojeździł
10
Padający deszcz - poezja!
6
@macio_944 Ten Coutinho xD I szkoda, że z Demira finalnie nic nie wyszło
1
@macio_944 Dziękuję za opinię.
0
@shinthps W sensie sam Cyberpunk jest zwyczajnie krótką grą. On powinien mieć fabułę dłuższą o te 10h-20h ale poza tym to aktywności trochę ma. A wolę jak gra ma misje poboczne a nie aktywności typu siłownia. Ja też tej imersji nie czułem w RDRze 2 ale to może kwestia tego jak ja gram w gry.
No niestety, zbliża się następny rok/dwa cierpienia. Gdzie się człowiek nie obejrzy to będzie "GTA VI to, GTA VI tamto, a wiedziałeś, że Jasonowi kurczą się jądra jak wejdzie do zimnej wody"
3
@Herato A gra to też za dużo powiedziane :D Nasz goat!
0
@shinthps Gra nie wyszła więc ciężko zgadywać jaką będzie mieć zawartość ale zakładając, że porównywalną z poprzedniczką no to wiele gier ma taką zawartość ;P Te gry nie są niesamowicie wyjątkowe jak na branżę. Po prostu bardzo dobre gry (chociaż fabuły GTAV nie przetrawiłem - lepiej się to ogląda niż w to gra). Tyle
0
@Antimadridista_WR GTA V to by była gra na miesiąc gdyby nie Online ;P Grą na lata tak samo jest Wiesiek 3, KCD2 i wiele innych produkcji. To nie jedynie domena Rockstara
0
@shinthps Wiadomo, nadgra to będzie ;P Ja uważam, że GTA to jest gra klasy Wiedźmina ale nie wiem czy W4 byłby warty takiej ceny ;P 300 PLNów max.
0
@Antimadridista_WR Moim zdaniem gra za 250 zł to jest uczciwa cena jak na obecne czasy (pamiętam jak w tym 2015/16 gierki były po te 180-200 zł) patrząc na przeskok czasu. Jednak 300 zł (a ponad to już w ogóle) to moim zdaniem dużo za dużo. Jest masa długich, dobrych gier ale tam raczej ludzie by nie bronili takiej ceny :P
0
@Antimadridista_WR Niech potroją :)
0
@MirusAmisz No ja jestem naczelnym hejterem na La Rabli serii GTA akurat. Chociaż ta, jako tako, mnie przekonuje po zwiastunach ale ogólnie gry Rockstara nie wprawiają mnie w niewyobrażalny zachwyt przez swoje "szczegóły"
3
@Pedri16Future Jeszcze tego tam brakowało xd
0
@BorzyKrzys O, izraelskie CinemaCity ;P Niedobrze...
0
@macio_944 opinia? Trochę drogo:
0
@sebasarna Póki co remisuje
0
@4drian0 Długość dyskwalifikuje tą produkcję. A The Quary to bardzo dobra gra a nie tylko "ujdzie"
1
@Torion2007 Wspaniała
0
@Encore *Oskar Pietuszewski
2
@PatrychoO Ale transfery to by się chciało, nie?
0
@MirusAmisz Smak grilla u babci
3
A ja sobie jem tościki z serem i do tego (najlepszy) ketchup tortex pikantny. Niestety już nie polski chyba
0
@shinthps No ja wiem, że bym w to z pewnością pograł dłużej niż 2h więc i tak bym nie zwrócił :P
1
@gumaz A ja w domu
1
Ale burza się zbliża. Fajno
0
@shinthps Bo są strasznie drogie. Ta może nie (220 zł) ale na jednej ze stron z kluczami kosztuje 133 zł. Więc ok. 90 zł taniej