Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Tasde To co wyżej. Żeby pracować nie potrzebujesz obywatelstwa ;P A jak ktoś wybitnie czuje się Polakiem to chyba poczeka, prawda?
Ja sobie nie wyobrażam wnioskowania np. o niemiecki paszport pracując za granicą
A demografia nie poprawi się od zastąpienia Polaków Ukraińcami/Białorusinami z polskimi paszportami ;P
7
@JimMorrisonFCB Żeby pracować nie musisz być Polakiem ;P Obywatelstwo to nie nagroda za pracę a przywilej.
1
@Tasde Uzyskanie obywatelstwa jest w praktyce trudne? Dobrze, niech będzie jeszcze trudniejsze. Kto chce to poczeka
1
@Faro To niech ktoś sobie do studia idzie nagrywać filmiki ;P Ja idę do Zoo to też zdjęcia robie
0
@Faro Ale co w tym złego? XD
14
@AlexDark00 19 bramek w lidze to mało? XD
0
Ale chunky boy!
3
@Adran360 Najpewniej tak ale i tak ich walić bo ja jestem komputerowcem a nie konsolowcem
0
@Jackazz Nie będzie, w ogóle zrezygnowali na razie z dystrybucji na PC
1
@PatrychoO Niech Pan Japończyk upadnie i sobie głupią twarz rozwali #TeamXbox
1
@Roobo Jaki mistrz taki uczeń
2
A spadajcie. Hypu narobiliście a na koniec Sony stwierdziło, że walić PC...
0
Ma ktoś ochotę na tancerza?
https://www.lego.com/pl-pl/product/vini-jr-soccer-highlights-43027
1
@BulaKG Nie widziałem xD
8
Ładne chmury, ładne:
https://zapodaj.net/plik-znl57dsxEC
1
@Arden Sądzę, że to błąd.
@Luciano99 Nie wiem czy to rodzi w ogóle jakieś skutki prawne typowe dla normalnego małżeństwa (typu podatki, odwiedzanie w szpitalach itp.) czy potrzebna by była zmiana kilku ustaw. Ale tylko mi mignęło na X więc no, nie weryfikowałem.
Ale patrząc na postawę rządu pewnie tak
0
@Kazragore To dobrze. Za to jest ojcem Wojen Gwiezdnych a jak wiadomo SW > Lotr
1
@Jakchcesz To znaczy, że wzrok masz dobry bo go tam być nie powinno :)
1
@TR3YWAY Popeyes kozackie jest w mojej skromnej opinii
9
Dzisiaj urodzinki obchodzi ten GOAT i twórca najlepszej trylogii w historii kina.
1
@Safrani Tak! A tak to jak już zamówię i trafi się polski kurier to mu dam jakie 2 zł
4
@Bolton Nic dodać nic ująć
4
@BillyButcher Ogólnie można by fajnie pociągnąć temat nowego Zakonu Jedi ale wiemy wszyscy co zrobił z nim Disney xD
2
@Safrani @Kozinho. Ja daję napiwki tylko jak kurier jest polskim Polakiem z Polski
1
@July_6_BcN Nie no, zrobię sobie. Tylko cały przyszły tydzień będę Tiki Masalę żarł :P
@Roobo Co poradzę, że mam zaplanowany obiad na cały przyszły tydzień :P
1
Ale bym sobie zjadł burgerka. Chyba sobie zrobię za 2 tyg. burgerki.
2
@Who_you_mam Bluźnisz
4
Pierogi z wiśniami? Pyszne są!
0
@lithotripter Co tu wygadujesz?!
4
Chłopa wywożą do Lizbony na przymusowy ożenek...
https://www.wroclaw.pl/zielony-wroclaw/zoo-zaprasza-na-pozegnanie-z-jednym-z-tygrysow-czworaczkow
@michal26 @mrboom @Safrani @PatrychoO @macio_944 @MesQueUnClub_87