1

@Tasde To co wyżej. Żeby pracować nie potrzebujesz obywatelstwa ;P A jak ktoś wybitnie czuje się Polakiem to chyba poczeka, prawda?

Ja sobie nie wyobrażam wnioskowania np. o niemiecki paszport pracując za granicą

A demografia nie poprawi się od zastąpienia Polaków Ukraińcami/Białorusinami z polskimi paszportami ;P

7

@JimMorrisonFCB Żeby pracować nie musisz być Polakiem ;P Obywatelstwo to nie nagroda za pracę a przywilej.

1

@Tasde Uzyskanie obywatelstwa jest w praktyce trudne? Dobrze, niech będzie jeszcze trudniejsze. Kto chce to poczeka

1

@Faro To niech ktoś sobie do studia idzie nagrywać filmiki ;P Ja idę do Zoo to też zdjęcia robie

0

@Faro Ale co w tym złego? XD

14

@AlexDark00 19 bramek w lidze to mało? XD

0

Ale chunky boy!


3

@Adran360 Najpewniej tak ale i tak ich walić bo ja jestem komputerowcem a nie konsolowcem

0

@Jackazz Nie będzie, w ogóle zrezygnowali na razie z dystrybucji na PC

1

@PatrychoO Niech Pan Japończyk upadnie i sobie głupią twarz rozwali #TeamXbox

1

@Roobo Jaki mistrz taki uczeń

2

A spadajcie. Hypu narobiliście a na koniec Sony stwierdziło, że walić PC...


0

1

@BulaKG Nie widziałem xD

8

Ładne chmury, ładne:
https://zapodaj.net/plik-znl57dsxEC

1

@Arden Sądzę, że to błąd.
@Luciano99 Nie wiem czy to rodzi w ogóle jakieś skutki prawne typowe dla normalnego małżeństwa (typu podatki, odwiedzanie w szpitalach itp.) czy potrzebna by była zmiana kilku ustaw. Ale tylko mi mignęło na X więc no, nie weryfikowałem.

Ale patrząc na postawę rządu pewnie tak

0

@Kazragore To dobrze. Za to jest ojcem Wojen Gwiezdnych a jak wiadomo SW > Lotr

1

@Jakchcesz To znaczy, że wzrok masz dobry bo go tam być nie powinno :)

1

@TR3YWAY Popeyes kozackie jest w mojej skromnej opinii

9

Dzisiaj urodzinki obchodzi ten GOAT i twórca najlepszej trylogii w historii kina.


1

@Safrani Tak! A tak to jak już zamówię i trafi się polski kurier to mu dam jakie 2 zł

4

@Bolton Nic dodać nic ująć

4

@BillyButcher Ogólnie można by fajnie pociągnąć temat nowego Zakonu Jedi ale wiemy wszyscy co zrobił z nim Disney xD

2

@Safrani @Kozinho. Ja daję napiwki tylko jak kurier jest polskim Polakiem z Polski

1

@July_6_BcN Nie no, zrobię sobie. Tylko cały przyszły tydzień będę Tiki Masalę żarł :P
@Roobo Co poradzę, że mam zaplanowany obiad na cały przyszły tydzień :P

1

Ale bym sobie zjadł burgerka. Chyba sobie zrobię za 2 tyg. burgerki.

2

@Who_you_mam Bluźnisz

4

Pierogi z wiśniami? Pyszne są!

0

@lithotripter Co tu wygadujesz?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?