Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lukikiki No ja nie jestem na tyle zdesperowany żeby samemu do kogoś pisać czy pytać w sklepie czy potrzebują pracownika xD Sobie patrzę na OLXie, jak się trafi coś sensownego to wysyłam i tyle ;P
A w normalnej robocie nie mam też tak, że sobie popracuję 4h, wrócę zjeść obiad, kolejne 3h. Tylko 8h ciągiem
0
@Lukikiki Chłopie, ja z tydzień temu sobie CV zaktualizowałem dopiero xD Coś tam powysyłałem a go nie zależy ode mnie kiedy mi odpiszą ;P
Druga sprawa to ja jakoś nie mam samozaparcia żeby samemu pojechać na drugi koniec miasta tak o :P A tak to przy okazji ci za to zapłacą
4
@macio_944 I tak długo ma te włosy xD
1
@macio_944 Moderacji nie spodobał się pomysł... sadge
1
Niby to chce padać, niby nie chce... i weź sobie zaplanuj pracę, rekreację czy inne rzeczy ;P W tamtym tygodniu była fajna pogoda to nie, trzeba popsuć.
3
@BillyButcher Albo Lubania :P
1
Komentarz usunięty
2
O bogowie, walka:
0
W takiej sytuacji zastanawia mnie tylko dlaczego Polska go wyciągnęła ;P Nie warto było, nie warto:
5
@Pedri16Future Nic nie musimy a jedynie możemy
2
Hantawirus
1
@MesQueUnClub_87 Capcom robi te gry w jeszcze pseudo-europejskim stylu ;P Za dwie dyszki trochę żal nie wziąć
0
Devils May Cry 5 na Steamie za 19.35 zł
0
@Gosciuu Kiedyś może być ten 1 raz ;P
15
Niesamowity fakt:
0
@Gosciuu Patrząc na adwokata od "trumien na kółkach" śmiem wątpić ;P Jest w kodeksie to tak, sędzia może wklepać taki wyrok a inny może go utrzymać w mocy
0
@Gosciuu No chyba właśnie to, że jak sędzia tak zdecyduje to dostanie 10 lat ;P Czy się mylimy?
2
@marcin62 Dajcie mi jeden weekend i na kolanie lepiej napiszę ten kodeks karny ;P
2
@fart Formalnie Pan Zbigniew nadal jest posłem ;D
6
Avatar 3 za miesiąc na Disney+
2
@blakkudium Adolf H. na nowo podbije Francję
3
@Safrani Co jest nie tak, że Korona ma 11%? XD I to 37% dla KO ;P
4
O, dzisiaj są potrójne punkty w Battlefroncie 2 to trzeba trochę poziomów wbić. Mam 39 a 50 czeka. Ostatnie osiągnięcie zostało.
@MirusAmisz @BillyButcher @macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde
1
@macio_944 Swoją drogą bardzo dobra pizzeria
1
@Tasde Bardziej turysta :D
0
@Ryse
1. brak
2. brak
3. brak
4. 2/+2.5 1:2
5. 1/+2.5 3:1
6. 2/-2.5 0:2
7. X/-2.5 1:1
8. 2/-2.5 0:2
9. 2/-2.5 1:2
10. 1/-2.5 2:0
Myślałem, że oni dopiero w piątek grają ;P
0
@marcin62 Więc muszę się przyjrzeć sprawie
2
@MirusAmisz Zawsze można sobie zrobić Rewatch "Wojen Klonów" :D
6
#Dyrektywa8020
.
Och boy, na razie jeszcze gram krótko ale coś czuję, że to początek pięknej przygody ku kolejnej platynie! Na razie klimat mroczny, straszny, ciekawy i gęsty. Nic tylko grać :D Ogólnie to w uproszczeniu takie TheQuarry w kosmosie (plus z tego co czytam mocna inspiracja filmem "Coś" z 1982):
https://zapodaj.net/plik-ZFzc80d7pa
https://zapodaj.net/plik-AvkyBf9EVv
https://zapodaj.net/plik-ys9Sf8tDmA
Typowy, brytyjski astronauta ;P
https://zapodaj.net/plik-bbvy7bHIPB
Co mnie trochę dziwi to gierka na razie ma mieszane recenzje na steam ;P Ogólnie ludzie narzekają głównie na grafikę i na to jak gierka działa (też na mocniejszych sprzętach) aleee... no mi chodzi bardzo dobrze (w 120 fps+) i na wys. ustawieniach :v Jutro mam na 9:45 więc na dzisiaj koniec gierki ale jutro lecimy z tematem.
Ogólnie lubię te gry w stylu interaktywnych filmów :D Szkoda, że The Dark Picture nie ma polskich napisów... I proszę Quantic Dream... weźcie mi nie anulujcie tego Star Wars Eclipse na co się niestety zapowiada trochę
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @4drian0 @clyde @DragonxNF @norbi77 @messicocacola
0
A, bo dzisiaj eurowizja niby xD