6

#Dyrektywa8020
.
Och boy, na razie jeszcze gram krótko ale coś czuję, że to początek pięknej przygody ku kolejnej platynie! Na razie klimat mroczny, straszny, ciekawy i gęsty. Nic tylko grać :D Ogólnie to w uproszczeniu takie TheQuarry w kosmosie (plus z tego co czytam mocna inspiracja filmem "Coś" z 1982):
https://zapodaj.net/plik-ZFzc80d7pa
https://zapodaj.net/plik-AvkyBf9EVv
https://zapodaj.net/plik-ys9Sf8tDmA
Typowy, brytyjski astronauta ;P
https://zapodaj.net/plik-bbvy7bHIPB
Co mnie trochę dziwi to gierka na razie ma mieszane recenzje na steam ;P Ogólnie ludzie narzekają głównie na grafikę i na to jak gierka działa (też na mocniejszych sprzętach) aleee... no mi chodzi bardzo dobrze (w 120 fps+) i na wys. ustawieniach :v Jutro mam na 9:45 więc na dzisiaj koniec gierki ale jutro lecimy z tematem.

Ogólnie lubię te gry w stylu interaktywnych filmów :D Szkoda, że The Dark Picture nie ma polskich napisów... I proszę Quantic Dream... weźcie mi nie anulujcie tego Star Wars Eclipse na co się niestety zapowiada trochę
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @4drian0 @clyde @DragonxNF @norbi77 @messicocacola

0

A, bo dzisiaj eurowizja niby xD


28

Pozwolę sobie skomentować zdolności intelektualne tego Pana i sklasyfikować je jako "niskie"

18

@ikar34 Wolę żeby w Telewizji Polskiej w likwidacji pracowali dziennikarze a nie arcykapłanki lub arcykapłani propagandy rządowej

40

Arcykapłanka propagandy w formie:


3

Terrorysta z Niemiec z kolejną ofiarą

5

@macio_944 Joan to nadal wujas. Ale NASZ wujas!

1

@barteq Ale dlaczego obrażasz Pana Prezydenta Joana Laportę?

0

Wrócę z zakupów i trzeba sprawdzić czy to hit czy jednak wyszedł kit
https://zapodaj.net/plik-ruC1Faga4x

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@michal26 No co? Nie zapragnąłeś sobie teraz kupić okrętu wojennego przez tą reklamę?

3

Oficjalnie: Polska podpisała kredytowanie w ramach SAFE aby móc sponsorować Arkę Gdynia


@Safrani @michal26 @July_6_BcN @Bykunn @macio_944 @misterio @BillyButcher

1

@macio_944 Jest zasadnicza różnica. Perez po prostu jest obłudny, Macierewicz w swoje spiski wierzy.

0

Michnik, Gomoła - jest wysoko xD


0

@Encore Wina Flicka

1

Oficjalnie Dooma odpali się chyba na wszystkim :P


0

@michal26 Też pójdę może w tym tygodniu xD

2

@esem91 To zależy ale czasem 5-6h xD I jest git

2

@AssisMoreira Ja raz słyszę, że coś się rusza w liściach, myślę, że to wiewiórka a to szczur je rogalika XD

5

Jak nie powódź to szczury...


2

@Doren01
Luke w częściach 4-6: nie, w Vaderze na pewno jest dobro
Luke w częściach 7-9: zabiję swojego siostrzeńca bo miałem zły sen

3

Aha xD W sumie może tak być faktycznie :D


0

@Nazio_87 Kandydaci są tylko wiadomo, że nie wygrają normalnie to się nie zgłaszają

0

@ShawnC Nie ma tej opcji do wyboru

6

Albo wygnanie Luke'a albo midichloriany


@Bolton @MirusAmisz @BillyButcher @Doren01

5

Nasze orły > paletkarze


9

Trzeba kupić gierkę za to:


@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @DragonxNF @norbi77 @MesQueUnClub_87 @PatrychoO @Luciano99 @clyde

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kocuur Nie, dalej by nas zaatakowali bo właśnie na wschodzie widzieli swoją przestrzeń życiową a Słowian mieli za podludzi. A wiedział, że my z sojuszy się wywiązujemy

0

@FcPortoFan1999 Ale może lepiej by nas do niej przygotował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?