0

@DonAndresFCB Nie mam ;P

0

@Nazio_87 Wczoraj był dzień Europy to może dali po prostu na całą kolejkę ;P

0

Dobra, po 10 minutowej walce jest xD
https://zapodaj.net/plik-vDkdPVea8r

2

Szybka siłka odhaczona. Teraz do domciu i próbujemy odpalić tego strumyka ;P

1

@Doren01 Nie no, siedzi ale ja ogólnie nie jestem serialowy xD Za dużo rozpraszaczy mam ;P Tak samo filmy w kinie mi się lepiej ogląda

1

@Doren01 Ja go od 3 tyg. nadrabiam xD

0

@MateS Otwórz tylko nie zjedz wszystkich po prostu

Edit. Laysy? Fiu, fiu - koelga bogaty

1

Pamiętajcie - czy wygramy czy przegramy nie ma znaczenia bo i tak mistrza wygramy

1

@LAMC_10 Kasa misiu, kasa

0

@Arkon Mam i mam i dlatego nie wydam kolejnych pieniędzy na kolejny abonament ;p Priorytety

2

Vini z opaską xD

5

Co raz mniej ich zostało...


@MirusAmisz @Bolton @BillyButcher

0

@FcPortoFan1999 Uczciwie podniesione

0

@draxidox Mnie ciekawi co to za wydarzenie, że z jednej strony jest rosyjska flaga, a z drugiej ona xD

0

Znalazłem dzisiaj w pracy grosik. Niech nam przyniesie szczęście.

2

@Senyer To idź i zarób te 20 zł skoro tak łatwo ci się je wydaje ;P Ja na razie to nie zarabiam minimalnej i ogólnie szanuję swoje pieniądze.

Już jakieś strumyki mi dobre dusze podesłały. Zobaczymy jak to działa ;p

0

@draxidox Po prostu ich nie wyzywaj

2

Arsenal traci dzisiaj szanse na mistrza. Róbcie screeny

1

@Arkon Ja oszczędzam a wydać te 20 zł na jeden mecz to nie jest za mądre ;p

0

@VamoSBarca88 Mało tego, jeszcze to robię. Ale chyba jeszcze max. 1-2 zamówienia i do domu

2

@LAMC_10
1. punkt i już kłamstwo ;P

1

@takisobiektos Ogólnie mi ublock średnio potrzebny do szczęścia ;P
@Dari0G Nic nie mam i jestem szczęśliwy. Mateusz Morawiecki byłby dumny

0

@Zbyszard Nie mam ani firefoxa ani uBlocka

0

@Malinka @Karol145 Dzięki Panowie ale tak zdesperowany nie jestem :D I też kłopotu nie będę robił ;P

Podesłał kolega jeden link do streamka to jeśli tylko nię będzie tam przesytu reklam pornograficznych lub nie będzie mi próbował zawirusować komputera to tam sobie obejrzę najwyżej

1

@FcPortoFan1999 Nie mam ani Eleven ani Canal+ ;P

2

@FcPortoFan1999 Będę wynik sprawdzał we Flashscorze

0

A ja meczu nie obejrzę bo nie mam gdzie.

2

@Comentateiro Dokonaj obywatelskiego zatrzymania delikwenta w pojeździe mechanicznym

0

@zadafcb Charakter ze stali

2

Wojny domowej w Europie nie było w moim bingo na 2026


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?