Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndresFCB Nie mam ;P
0
@Nazio_87 Wczoraj był dzień Europy to może dali po prostu na całą kolejkę ;P
0
Dobra, po 10 minutowej walce jest xD
https://zapodaj.net/plik-vDkdPVea8r
2
Szybka siłka odhaczona. Teraz do domciu i próbujemy odpalić tego strumyka ;P
1
@Doren01 Nie no, siedzi ale ja ogólnie nie jestem serialowy xD Za dużo rozpraszaczy mam ;P Tak samo filmy w kinie mi się lepiej ogląda
1
@Doren01 Ja go od 3 tyg. nadrabiam xD
0
@MateS Otwórz tylko nie zjedz wszystkich po prostu
Edit. Laysy? Fiu, fiu - koelga bogaty
1
Pamiętajcie - czy wygramy czy przegramy nie ma znaczenia bo i tak mistrza wygramy
1
@LAMC_10 Kasa misiu, kasa
0
@Arkon Mam i mam i dlatego nie wydam kolejnych pieniędzy na kolejny abonament ;p Priorytety
2
Vini z opaską xD
5
Co raz mniej ich zostało...
@MirusAmisz @Bolton @BillyButcher
0
@FcPortoFan1999 Uczciwie podniesione
0
@draxidox Mnie ciekawi co to za wydarzenie, że z jednej strony jest rosyjska flaga, a z drugiej ona xD
0
Znalazłem dzisiaj w pracy grosik. Niech nam przyniesie szczęście.
2
@Senyer To idź i zarób te 20 zł skoro tak łatwo ci się je wydaje ;P Ja na razie to nie zarabiam minimalnej i ogólnie szanuję swoje pieniądze.
Już jakieś strumyki mi dobre dusze podesłały. Zobaczymy jak to działa ;p
0
@draxidox Po prostu ich nie wyzywaj
2
Arsenal traci dzisiaj szanse na mistrza. Róbcie screeny
1
@Arkon Ja oszczędzam a wydać te 20 zł na jeden mecz to nie jest za mądre ;p
0
@VamoSBarca88 Mało tego, jeszcze to robię. Ale chyba jeszcze max. 1-2 zamówienia i do domu
2
@LAMC_10
1. punkt i już kłamstwo ;P
1
@takisobiektos Ogólnie mi ublock średnio potrzebny do szczęścia ;P
@Dari0G Nic nie mam i jestem szczęśliwy. Mateusz Morawiecki byłby dumny
0
@Zbyszard Nie mam ani firefoxa ani uBlocka
0
@Malinka @Karol145 Dzięki Panowie ale tak zdesperowany nie jestem :D I też kłopotu nie będę robił ;P
Podesłał kolega jeden link do streamka to jeśli tylko nię będzie tam przesytu reklam pornograficznych lub nie będzie mi próbował zawirusować komputera to tam sobie obejrzę najwyżej
1
@FcPortoFan1999 Nie mam ani Eleven ani Canal+ ;P
2
@FcPortoFan1999 Będę wynik sprawdzał we Flashscorze
0
A ja meczu nie obejrzę bo nie mam gdzie.
2
@Comentateiro Dokonaj obywatelskiego zatrzymania delikwenta w pojeździe mechanicznym
0
@zadafcb Charakter ze stali
2
Wojny domowej w Europie nie było w moim bingo na 2026