1

@barteq Ale dlaczego obrażasz Pana Prezydenta Joana Laportę?

0

Wrócę z zakupów i trzeba sprawdzić czy to hit czy jednak wyszedł kit
https://zapodaj.net/plik-ruC1Faga4x

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@michal26 No co? Nie zapragnąłeś sobie teraz kupić okrętu wojennego przez tą reklamę?

3

Oficjalnie: Polska podpisała kredytowanie w ramach SAFE aby móc sponsorować Arkę Gdynia


@Safrani @michal26 @July_6_BcN @Bykunn @macio_944 @misterio @BillyButcher

1

@macio_944 Jest zasadnicza różnica. Perez po prostu jest obłudny, Macierewicz w swoje spiski wierzy.

0

Michnik, Gomoła - jest wysoko xD


0

@Encore Wina Flicka

1

Oficjalnie Dooma odpali się chyba na wszystkim :P


0

@michal26 Też pójdę może w tym tygodniu xD

2

@esem91 To zależy ale czasem 5-6h xD I jest git

2

@AssisMoreira Ja raz słyszę, że coś się rusza w liściach, myślę, że to wiewiórka a to szczur je rogalika XD

5

Jak nie powódź to szczury...


2

@Doren01
Luke w częściach 4-6: nie, w Vaderze na pewno jest dobro
Luke w częściach 7-9: zabiję swojego siostrzeńca bo miałem zły sen

3

Aha xD W sumie może tak być faktycznie :D


0

@Nazio_87 Kandydaci są tylko wiadomo, że nie wygrają normalnie to się nie zgłaszają

0

@ShawnC Nie ma tej opcji do wyboru

6

Albo wygnanie Luke'a albo midichloriany


@Bolton @MirusAmisz @BillyButcher @Doren01

5

Nasze orły > paletkarze


9

Trzeba kupić gierkę za to:


@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @DragonxNF @norbi77 @MesQueUnClub_87 @PatrychoO @Luciano99 @clyde

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kocuur Nie, dalej by nas zaatakowali bo właśnie na wschodzie widzieli swoją przestrzeń życiową a Słowian mieli za podludzi. A wiedział, że my z sojuszy się wywiązujemy

0

@FcPortoFan1999 Ale może lepiej by nas do niej przygotował

0

@CLS63AMG No i fajno. Szkoda, że Piłsudski młodszy nie był. Po jego śmierci zaczął się problem

2

@Arden Ja jednak bym wolał żyć ;P Sobie coś zjeść, książkę poczytać

0

@FcPortoFan1999 No napisałem raczej bo nie wiem jak potoczą się inne mecze ale są duże sansze, że wygrają xD

1

@Dari0G Będę częściej chodził to będą mieć na karmę
@FcPortoFan1999 Raczej wywalczą

1

Dobra, Śląsk chyba zagra w ekstraklasie bez względu na potencjalne działania prezesa Wisły:


@FcPortoFan1999

1

Myszy dobrze idzie:


@DragonxNF

0

@AlexDark00 I Bayernu i nasza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?