Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barteq Ale dlaczego obrażasz Pana Prezydenta Joana Laportę?
0
Wrócę z zakupów i trzeba sprawdzić czy to hit czy jednak wyszedł kit
https://zapodaj.net/plik-ruC1Faga4x
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@michal26 No co? Nie zapragnąłeś sobie teraz kupić okrętu wojennego przez tą reklamę?
3
Oficjalnie: Polska podpisała kredytowanie w ramach SAFE aby móc sponsorować Arkę Gdynia
@Safrani @michal26 @July_6_BcN @Bykunn @macio_944 @misterio @BillyButcher
1
@macio_944 Jest zasadnicza różnica. Perez po prostu jest obłudny, Macierewicz w swoje spiski wierzy.
0
Michnik, Gomoła - jest wysoko xD
0
@Encore Wina Flicka
1
Oficjalnie Dooma odpali się chyba na wszystkim :P
0
@michal26 Też pójdę może w tym tygodniu xD
2
@esem91 To zależy ale czasem 5-6h xD I jest git
2
@AssisMoreira Ja raz słyszę, że coś się rusza w liściach, myślę, że to wiewiórka a to szczur je rogalika XD
5
Jak nie powódź to szczury...
2
@Doren01
Luke w częściach 4-6: nie, w Vaderze na pewno jest dobro
Luke w częściach 7-9: zabiję swojego siostrzeńca bo miałem zły sen
3
Aha xD W sumie może tak być faktycznie :D
0
@Nazio_87 Kandydaci są tylko wiadomo, że nie wygrają normalnie to się nie zgłaszają
0
@ShawnC Nie ma tej opcji do wyboru
6
Albo wygnanie Luke'a albo midichloriany
@Bolton @MirusAmisz @BillyButcher @Doren01
5
Nasze orły > paletkarze
9
Trzeba kupić gierkę za to:
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @DragonxNF @norbi77 @MesQueUnClub_87 @PatrychoO @Luciano99 @clyde
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kocuur Nie, dalej by nas zaatakowali bo właśnie na wschodzie widzieli swoją przestrzeń życiową a Słowian mieli za podludzi. A wiedział, że my z sojuszy się wywiązujemy
0
@FcPortoFan1999 Ale może lepiej by nas do niej przygotował
0
@CLS63AMG No i fajno. Szkoda, że Piłsudski młodszy nie był. Po jego śmierci zaczął się problem
2
@Arden Ja jednak bym wolał żyć ;P Sobie coś zjeść, książkę poczytać
0
@FcPortoFan1999 No napisałem raczej bo nie wiem jak potoczą się inne mecze ale są duże sansze, że wygrają xD
1
@Dari0G Będę częściej chodził to będą mieć na karmę
@FcPortoFan1999 Raczej wywalczą
1
Dobra, Śląsk chyba zagra w ekstraklasie bez względu na potencjalne działania prezesa Wisły:
@FcPortoFan1999
1
Myszy dobrze idzie:
@DragonxNF
0
@AlexDark00 I Bayernu i nasza