0

@shinthps Bo są strasznie drogie. Ta może nie (220 zł) ale na jednej ze stron z kluczami kosztuje 133 zł. Więc ok. 90 zł taniej

0

@mrboom No sprzeda, sprzedać ale raczej to się nie stanie niestety...

0

@shinthps Ten preorder to był w cholerę przeceniony ;P Nikt normalny nie kupuje gier na Steamie. Nic się nie kłóci

0

Szczęsny moment:


@Eklerek

0

@shinthps
Po 1. to z budżetu na tamten miesiąc
Po 2. na to jeszcze miałem ;P
Po 3. pieniądze mam. Po prostu odkładam

1

@esem91 "Naród wybrany" k**** jego mać

0

@Criss18Barca Lepiej nie mówić hop bo jeszcze "szanowny" prezes Wisły tak zaprawnikuje, że odwrócą im tego walkowera ;P Więc lepiej zdobyć jeszcze te 9/9 punktów

0

A już za godzinę Śląsk zrobi kolejny krok w kierunku ekstraklasy @FcPortoFan1999 @mrboom @takisobiektos

6

Jutro wieczorem sprawdzany będzie ten benger maja:
https://zapodaj.net/plik-2epPULxtBd


@DragonxNF @macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @4drian0 @norbi77 @clyde @PatrychoO @Luciano99

2

@DonAndresFCB Tak trzeba żyć.

0

@tbas Może tak, może nie. W każdym razie nie o to chodzi PISowi ;P

22

Kaczyński be like:
"Jestem starym człowiekiem i czegoś nie rozumiem? Zakazać!"


Ja o kryptowalutach nic nie wiem dlatego po prostu ich nie tykam ale niech sobie ludzie inwestują jak chcą xd
@michal26 @Comentateiro @misterio @July_6_BcN @Bykunn @BillyButcher

1

@karci0 Na pewno zdarzyło Ci się szerszenia kiedyś klapkiem uszkodzić ;P Mi tak i nie żałuję tych diabłów.

2

@NeroTFP1 Jak można w ogóle chcieć krzywdzić fokę? Przecież one są przesłodkie

3

Cezary Żak pojawi się w MCU


1

@Encore No właśnie by nie zrobił na 9 bo mimo ustawienia i tak by sobie biegał po skrzydle

1

Komentarz usunięty

1

Ponoć wczoraj wygraliśmy mistrza Hiszpanii, prawda to?

0

Chyba się boją, że im konkurs się nie sprzeda dobrze xD


3

Biedny Boa...


1

@Lionel_Messi10 I za co dostało się Mateuszowi?

2

@Sulimo Atmoswerić też jest ważny

5

#StarWars

Jakby się nad tym zastanowić to bez większego kontekstu, Darth Vader w części IV (Nowa Nadzieja) jest jedynie pobocznym złoczyńcą. Tym głównym jest wielki Moff Tarkin
@MirusAmisz @BillyButcher @Bolton @Doren01

1

@skwaszak10 Jednak się udało przez jedną z podesłanych stronek

3

Mecz, meczem ale tu trzeba iść spać zaraz bo jutro trzeba znowu robić na tego prywaciarza złodzieja.

5

@Jakchcesz To nie tu się wpisuje

1

@MirusAmisz Aż to zweryfikowałem bo myślałem, że z tym Ronaldo to jest jakiś żart którego nie rozumiem xD

0

@michal26 No w tej drugiej połowie to tej dominacji też było tak nie za dużo :) Pierwsza połowa spoko, druga przez takie 3/4 czasu średnia jak na mój gust

3

Szkoda, że tego Pucharu Króla się jeszcze nie udało dołożyć do kolekcji ale sezon i tak bardzo udany :D

0

@Bartas1998 Czy ja wiem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?