14

A po pracy chodziliśmy na kebaby
https://zapodaj.net/plik-cdkVWO4AWk
Szkoda, że tylko kurczaka mają a nie baranio-wołowy ale kurczak też dobry
@mrboom @PatrychoO @AssisMoreira @July_6_BcN @MesQueUnClub_87 @Safrani @michal26

11

@takisobiektos A świat milczy, Niemcy dalej pokutują za 2 WŚ a USA są wiernymi sługami swych Panów...

3

@urbipl Ale palą mu się wojska xD 2 armia świata ;P

17

@PatrychoO Na przyszły sezon

5

#Battlefront 2
Za Republikę! Wojny Klonów to są prawdziwe Gwiezdne Wojny a nie jakieś ha tfu Imperium
https://zapodaj.net/plik-4fGQAGSmY1

@MirusAmisz @BillyButcher @Bolton

1

@Nazio_87 Piżama

7

@Roobo A tu przepis na dobry białkowy szejk:


3

@Cochise Wiadomo, że le le le le lelele lelele z Wiedźmina 3


A na serio to chyba RDR 2

1

@FiscaelBarca No dobra ale tak jest, że w zasadzie go nie ma ;p Film by jakiś zrobili z nim

3

A jeszcze odnośnie Revana - do wprowadzenia do kanonu w jakimś filmie jest jeszcze m.in. ten jegomość (to jest ogólnie człowiek ponoć xd)


@MirusAmisz @BillyButcher

7

@Arkon Jeszcze z dwa lata, Messi zakończy karierę i wszyscy zapomną

6

@Pedri16Future Nadrobić to oni muszą punkty ;P

2

Panie Disneyu, bardzo prosimy bo serial/trylogię/grę z tym zamaskowanym Panem w roli głównej! (byle nie woke)


@MirusAmisz @BillyButcher

2

@July_6_BcN No mi się zdarzyło jedną zamówić teraz i trochę żałuję xD Ale sobie trochę "zrobiłem" też na nią miejsce wyjeżdżając dzisiaj te 40-45 km ;P

1

Gradacja szybkiego jedzenia (z ang. fast food):
Kebab/Burger > Pizza

Z pizzą mam jeden problem. Jest znacząco bardziej kaloryczna od pozostałych. Wiadomo, te pozycje ogólnie nie są najzdrowszymi pozycjami no ale jak się widzi taką pizze z której aż kapie tłuszcz (z takim salami i jalapenio mniam) to trochę jeść się odechciewa mimo, że pyszna :P

A Kebab to tylko kula mocy za 15 zł a nie żadne "Krafty"

4

No i Sawicki szczery, fajnie :D


3

@Borneo Bez czata GPT nie potrafisz, prawda? XD Tak kluczowe jest głosowanie w PE, że tymczasowo je pominięto xD

0

To konto musi prowadzić jakiś student na umowie zleceniu xD Nie wiem czy sposób prowadzenia tego konta mnie bawi czy oburza ;P


3

@Borneo Womp womp. Jak tam Mercosur? Zero korupcji, prawda?

3

@Popitek12 Ale Polska nie wygrała euro2016

1

Ale bym sobie zjadł kebaba...

0

@Bobo25 Niestety PS5

0

@tbas Jest i to większa niż u nas. Po prostu sobie definicje korupcji zmienili xD

4

@Borneo Te swoje rankingi wiesz gdzie możesz wsadzić? Zacznijmy od tego, że to co w UE (i ogólnie na zachodzie) zwie się lobbingiem u nas byłoby skandalem i najzwyklejszą korupcją.

2

@FcPortoFan1999 Oczywiście, że Pana Mateusza Borka młody człowieku

0

@tomek8756 Przepiękny styl wypowiedzi

17

@macio_944 Przede wszystkim to organizacja strasznie skorumpowana.

0

Zdjęcie dobrane wybitnie dobrze:


1

@Nazio_87 Gra kompletnie nie dla mnie (bo nie lubię MMO) ale cieszę się, że się podoba :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?