Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
A po pracy chodziliśmy na kebaby
https://zapodaj.net/plik-cdkVWO4AWk
Szkoda, że tylko kurczaka mają a nie baranio-wołowy ale kurczak też dobry
@mrboom @PatrychoO @AssisMoreira @July_6_BcN @MesQueUnClub_87 @Safrani @michal26
11
@takisobiektos A świat milczy, Niemcy dalej pokutują za 2 WŚ a USA są wiernymi sługami swych Panów...
3
@urbipl Ale palą mu się wojska xD 2 armia świata ;P
17
@PatrychoO Na przyszły sezon
5
#Battlefront 2
Za Republikę! Wojny Klonów to są prawdziwe Gwiezdne Wojny a nie jakieś ha tfu Imperium
https://zapodaj.net/plik-4fGQAGSmY1
@MirusAmisz @BillyButcher @Bolton
1
@Nazio_87 Piżama
7
@Roobo A tu przepis na dobry białkowy szejk:
3
@Cochise Wiadomo, że le le le le lelele lelele z Wiedźmina 3
A na serio to chyba RDR 2
6
SPOILERY do gry Pragmata
.
.
.
Halo? Dziecko nas pokonało... cicho, że android
https://zapodaj.net/plik-7jIzYLmzQt
https://zapodaj.net/plik-tkUyvlVSlb
Wcale nie pocą mi się oczy :c
https://zapodaj.net/plik-m4gw2Tp9Rv
https://zapodaj.net/plik-7QogJYXH0r
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @MeAndSwan
1
@FiscaelBarca No dobra ale tak jest, że w zasadzie go nie ma ;p Film by jakiś zrobili z nim
3
A jeszcze odnośnie Revana - do wprowadzenia do kanonu w jakimś filmie jest jeszcze m.in. ten jegomość (to jest ogólnie człowiek ponoć xd)
@MirusAmisz @BillyButcher
7
@Arkon Jeszcze z dwa lata, Messi zakończy karierę i wszyscy zapomną
6
@Pedri16Future Nadrobić to oni muszą punkty ;P
2
Panie Disneyu, bardzo prosimy bo serial/trylogię/grę z tym zamaskowanym Panem w roli głównej! (byle nie woke)
@MirusAmisz @BillyButcher
2
@July_6_BcN No mi się zdarzyło jedną zamówić teraz i trochę żałuję xD Ale sobie trochę "zrobiłem" też na nią miejsce wyjeżdżając dzisiaj te 40-45 km ;P
1
Gradacja szybkiego jedzenia (z ang. fast food):
Kebab/Burger > Pizza
Z pizzą mam jeden problem. Jest znacząco bardziej kaloryczna od pozostałych. Wiadomo, te pozycje ogólnie nie są najzdrowszymi pozycjami no ale jak się widzi taką pizze z której aż kapie tłuszcz (z takim salami i jalapenio mniam) to trochę jeść się odechciewa mimo, że pyszna :P
A Kebab to tylko kula mocy za 15 zł a nie żadne "Krafty"
4
No i Sawicki szczery, fajnie :D
3
@Borneo Bez czata GPT nie potrafisz, prawda? XD Tak kluczowe jest głosowanie w PE, że tymczasowo je pominięto xD
0
To konto musi prowadzić jakiś student na umowie zleceniu xD Nie wiem czy sposób prowadzenia tego konta mnie bawi czy oburza ;P
3
@Borneo Womp womp. Jak tam Mercosur? Zero korupcji, prawda?
3
@Popitek12 Ale Polska nie wygrała euro2016
1
Ale bym sobie zjadł kebaba...
0
@Bobo25 Niestety PS5
0
@tbas Jest i to większa niż u nas. Po prostu sobie definicje korupcji zmienili xD
4
@Borneo Te swoje rankingi wiesz gdzie możesz wsadzić? Zacznijmy od tego, że to co w UE (i ogólnie na zachodzie) zwie się lobbingiem u nas byłoby skandalem i najzwyklejszą korupcją.
2
@FcPortoFan1999 Oczywiście, że Pana Mateusza Borka młody człowieku
0
@tomek8756 Przepiękny styl wypowiedzi
17
@macio_944 Przede wszystkim to organizacja strasznie skorumpowana.
0
Zdjęcie dobrane wybitnie dobrze:
1
@Nazio_87 Gra kompletnie nie dla mnie (bo nie lubię MMO) ale cieszę się, że się podoba :)