1

@gumaz Na dwór!

1

@Sulimo Coś tam widziałem na twitterze i tak :P

1

@Sulimo Muszę ten serial w końcu nadrobić xD Sobie chyba teraz odpalę.

PS. W Łotrze 1 miałeś na krótko świetnego Vadera

0

@VamoSBarca88 Mi to sprawia jakąś satysfakcję xD Może dlatego, że sam jeszcze w kurierce robię ;P

0

@Pedri16Future Była w wojsku, teraz policja xD

1

Jak zamawiacie jedzenie przez apki to też bacznie przyglądacie się trasie która obierze wasz mobilny karmnik?

2

@MirusAmisz Hello there.

0

@MirusAmisz Film o Solo też nie był jakiś tragiczny z perspektywy czasu :P

3

@Terroriser No moim zdaniem dostaliśmy masę dobrych produkcji od Disneya mimo wszystko xD Nowa trylogia im nie wyszła kompletnie ale seriale robią bardzo dobrze (poza Kenobim niestety)

2

@PatrychoO Pedro Pascal dobry aktor.

1

@PatrychoO Taaak, i przy otwartym oknie wdychać deszczowe powietrze

3

@Mario96w Tej najnowszej nie powinno być w ogóle... słabe są te filmy :P

1

@szela1899 Właśnie te ostatnie trailery takie całkiem zachęcające moim zdaniem

2

@MirusAmisz Ja nie wiem czy w piątek do domu rodzinnego nie będę wracał więc idę na przedpremierę xD

7

Ale naleśniczki to jest TOP danie. Tanie, dobre, pożywne. Takie z twarogiem z cynamonem, na wierzch dżemik śliwkowy. A nie te amerykańskie pancakesy z masłem i boczkiem ;P

2

@MessiForeverTheBest A mówił, że opuści xD

0

@MesQueUnClub_87 Jeden z gorszych lekarzy do których można iść...

1

Modlić, Perisić, Rakitić, Lilo i Stich xD


2

1

Cholo może przegrał ale na zawsze pozostanie tym lepszym dykatorem:


@Kessie

1

@fcbarcafan19 Za mało jak na fakt, że trzeba sobie zrobić tą nieprzyjemność i pojechać do USA

1

@Ilka Śląsk Wrocław 3:1 Riga FC

3

@Hosh Pamiętamy - miłość do ojczyzny i drugiego mężczyzny

0

@MesQueUnClub_87 Ja nie pijam gazowanej ;P A butelki po słodkich napojach się będą zbierać tak czyś jak

9

@MessiForeverTheBest Krzysztof Bosak

0

@WiernyKatalonii Pff... myślałem, że o tym mowa:
https://zapodaj.net/plik-IkoAVPTk85

1

@Gary No ja niekaucyjnych już nie mam...
@MesQueUnClub_87 @Safrani Ja najpierw z butelki a później do tej butelki kranówę :P Ale jakąś butelkę trzeba mieć

0

@Batys Dużo, dużo

0

@lajcior Nie. .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?