Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@szela1899 Właśnie te ostatnie trailery takie całkiem zachęcające moim zdaniem
2
@MirusAmisz Ja nie wiem czy w piątek do domu rodzinnego nie będę wracał więc idę na przedpremierę xD
12
10 epizod to nie jest więc iść trzeba!
https://zapodaj.net/plik-FIKxJKrDZ5
@BillyButcher @MirusAmisz @szela1899 @macio_944 @Jakchcesz @Safrani @MesQueUnClub_87 @Hosh @Mario96w
7
Ale naleśniczki to jest TOP danie. Tanie, dobre, pożywne. Takie z twarogiem z cynamonem, na wierzch dżemik śliwkowy. A nie te amerykańskie pancakesy z masłem i boczkiem ;P
2
@MessiForeverTheBest A mówił, że opuści xD
0
@MesQueUnClub_87 Jeden z gorszych lekarzy do których można iść...
1
Modlić, Perisić, Rakitić, Lilo i Stich xD
2
Czasem tak jest:
https://m.jbzd.com.pl/obr/4482379/jem-niom
1
Cholo może przegrał ale na zawsze pozostanie tym lepszym dykatorem:
@Kessie
1
@fcbarcafan19 Za mało jak na fakt, że trzeba sobie zrobić tą nieprzyjemność i pojechać do USA
1
@Ilka Śląsk Wrocław 3:1 Riga FC
3
@Hosh Pamiętamy - miłość do ojczyzny i drugiego mężczyzny
0
@MesQueUnClub_87 Ja nie pijam gazowanej ;P A butelki po słodkich napojach się będą zbierać tak czyś jak
9
@MessiForeverTheBest Krzysztof Bosak
0
@WiernyKatalonii Pff... myślałem, że o tym mowa:
https://zapodaj.net/plik-IkoAVPTk85
1
@Gary No ja niekaucyjnych już nie mam...
@MesQueUnClub_87 @Safrani Ja najpierw z butelki a później do tej butelki kranówę :P Ale jakąś butelkę trzeba mieć
0
@Batys Dużo, dużo
0
@lajcior Nie. .
0
W jakiej formie częściej odbieracie wasze ukradzione pieniądze, tzw. kaucję? Obniżając kwotę zakupów czy chcecie gotówkę?
0
@Batys Rzepak klasa
3
@Dawidovsky15 Nikomu nic nie zakosił
2
Byłem u fryzjera... to nie był najlepszy pomysł ;P
0
@Szmulek Tylko Bayern w finale!
4
@RoberDzik Bayern wygrywa i ratuje piłkę nożną przed ropnym klubem
3
No niestety Arsenal w finale ale na szczęście Bayern/PSG na spokojnie ich wyjaśnią :P
1
Ale Atletico, weźcie wy się jednak postaracie no...
1
@Safrani @Zoker To niedobrze bo nie bardzo chce mi się tą mąkę dla jednego wypieku kupować...
0
Bym sobie zrobił air frajerowe bezy w sumie w weekend tylko takie pytanie do ekspertów. Czy mąkę ziemniaczaną można zastąpić pszenną? ;P
0
@July_6_BcN Bo chłop ma mniej możliwości :D
1
@mrboom Mamy XXI wiek. Niech to kobita walczy o mężczyznę a nie mężczyzna zdobywa kobiety.