Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 A nawet nie. Pogoda do pracy jest fajna tylko a) głodny jestem, b) wody nie zabrałem ze sobą
1
@FcPortoFan1999 Ale nie do pracy na głodnego :P
@draxidox No tak
4
Nie no, na dzisiaj już koniec pracy ;P Nie da się jeździć w tą pogodę a na pewno nie na głodnego... ale i tak lepiej poszło niż sobie założyłem. 72,29 zł w 4h (Całościowo w tydzień 251,55 na rękę w 17h 23 min). Teraz do domku na kiełbę a później na lody i pączka ;P
1
@Jakchcesz A nie wiem, nie byłem nigdy :P
7
Pięknie przystrojony wrocławski urząd miejski :D
https://zapodaj.net/plik-1AauxFj0yD
2
@FcPortoFan1999 Pracuję jak mam czas i ochotę ale tak to wtorek i środę mam "wolne" bo uczelnia
0
@KamQiX Ich należy nawracać a nie szanować ich życie w judaizmie. A sama krytyka zła nie jest niczym karygodnym z punktu widzenia teologii
Poza tym kiedyś mieli inne zdanie na ten temat :P
7
A później kardynał Ryś będzie coś gadał o prowadzeniu dialogu z judaizmem...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@lithotripter @Rifek Ja nawet nie wiem czym są ETFy ;P Student uczelni ekonomicznej btw :P
0
@maroon Inwestowanie, granie - ten sam syf i sposób na stracenie pieniędzy :P Nie wrzucę pieniędzy w akcje np. InPostu żeby potencjalnie zarobić zawrotne 50 zł
2
@Krystiansigma2734 Niech wygra
4
Andrzej z orderem:
0
@gumaz Dlatego nie gram na giełdzie
1
@fart I tak dzisiaj będzie średnio raczej więc pewnie tylko do 13/14 pojeżdzę ;v Byle zarobić te 39 zł i fajrant
1
Niedziela czy nie, do pracy trzeba iść...
0
@takisobiektos Nie no, aż tak to nie xD
3
@Bykunn Normalnie :D Woda zawsze niegazowana!
0
@Czyhrynski Jak mi wynajdziesz taki smak Kubusia to bardzo chętnie bo pewnie zdrowszy dużo :P
2
@Ilka Tutaj siostra jego :)
https://zapodaj.net/plik-jXLeYihx0W
0
Dałem się jeszcze raz skusić na Dzikową propagandę po transmisji na żywo u ŁatwegoGanga bo znalazłem smak jabłkowy w sklepie no i "kwaśne jabłko" jak zwykle klasa tylko czemu to musi być gazowane? Niegazowany byłby lepszy, taki soczek
0
@Zoker Ale chociaż w drodze do pracy masz ciepło :D A co za różnica czy spacerujesz po betonie w weekend czy nie? :P Lepiej mieć ciepełko. Ogólnie przesadą to są temperatury powyżej 32/33 stopni. 26 to bardzo przyjemna pogoda jeszcze :D
7
Wiosna:
https://zapodaj.net/plik-Zd4drP65hI
https://zapodaj.net/plik-lldhUe3wAq
0
@maroon Nie... :/
1
@Zoker Żeby było cieplutko i przyjemnie? Plus będzie można w krótkich spodenkach zacząć chodzić
0
@Zoker Niestety :/
7
Taka temperatura jak dzisiaj mogłaby być już do września :D 26/27 stopni Celsjusza i okej.
1
@July_6_BcN Pan Marek to już legenda!
@KRISU77 To nie po polsku
2
Sposób na kaca od potężnego Sarmaty:
0
@SeWo77 Odczucia pozytywne i mam nadzieję, że w El Clasico zacznie od 1 minuty