0

@FcPortoFan1999 A nawet nie. Pogoda do pracy jest fajna tylko a) głodny jestem, b) wody nie zabrałem ze sobą

1

@FcPortoFan1999 Ale nie do pracy na głodnego :P
@draxidox No tak

4

Nie no, na dzisiaj już koniec pracy ;P Nie da się jeździć w tą pogodę a na pewno nie na głodnego... ale i tak lepiej poszło niż sobie założyłem. 72,29 zł w 4h (Całościowo w tydzień 251,55 na rękę w 17h 23 min). Teraz do domku na kiełbę a później na lody i pączka ;P

1

@Jakchcesz A nie wiem, nie byłem nigdy :P

7

Pięknie przystrojony wrocławski urząd miejski :D
https://zapodaj.net/plik-1AauxFj0yD

2

@FcPortoFan1999 Pracuję jak mam czas i ochotę ale tak to wtorek i środę mam "wolne" bo uczelnia

0

@KamQiX Ich należy nawracać a nie szanować ich życie w judaizmie. A sama krytyka zła nie jest niczym karygodnym z punktu widzenia teologii

Poza tym kiedyś mieli inne zdanie na ten temat :P

7

A później kardynał Ryś będzie coś gadał o prowadzeniu dialogu z judaizmem...


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@lithotripter @Rifek Ja nawet nie wiem czym są ETFy ;P Student uczelni ekonomicznej btw :P

0

@maroon Inwestowanie, granie - ten sam syf i sposób na stracenie pieniędzy :P Nie wrzucę pieniędzy w akcje np. InPostu żeby potencjalnie zarobić zawrotne 50 zł

2

@Krystiansigma2734 Niech wygra

4

Andrzej z orderem:


0

@gumaz Dlatego nie gram na giełdzie

1

@fart I tak dzisiaj będzie średnio raczej więc pewnie tylko do 13/14 pojeżdzę ;v Byle zarobić te 39 zł i fajrant

1

Niedziela czy nie, do pracy trzeba iść...

0

@takisobiektos Nie no, aż tak to nie xD

3

@Bykunn Normalnie :D Woda zawsze niegazowana!

0

@Czyhrynski Jak mi wynajdziesz taki smak Kubusia to bardzo chętnie bo pewnie zdrowszy dużo :P

2

0

Dałem się jeszcze raz skusić na Dzikową propagandę po transmisji na żywo u ŁatwegoGanga bo znalazłem smak jabłkowy w sklepie no i "kwaśne jabłko" jak zwykle klasa tylko czemu to musi być gazowane? Niegazowany byłby lepszy, taki soczek

0

@Zoker Ale chociaż w drodze do pracy masz ciepło :D A co za różnica czy spacerujesz po betonie w weekend czy nie? :P Lepiej mieć ciepełko. Ogólnie przesadą to są temperatury powyżej 32/33 stopni. 26 to bardzo przyjemna pogoda jeszcze :D

0

@maroon Nie... :/

1

@Zoker Żeby było cieplutko i przyjemnie? Plus będzie można w krótkich spodenkach zacząć chodzić

0

@Zoker Niestety :/

7

Taka temperatura jak dzisiaj mogłaby być już do września :D 26/27 stopni Celsjusza i okej.

1

@July_6_BcN Pan Marek to już legenda!
@KRISU77 To nie po polsku

2

Sposób na kaca od potężnego Sarmaty:


0

@SeWo77 Odczucia pozytywne i mam nadzieję, że w El Clasico zacznie od 1 minuty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?