Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kessie Idź z tym fetyszystą w cholerę...
1
@DragonxNF Ić stond bo się staro czuję... grało się, grało.
8
A po pracy chodziliśmy na sorbety (w tym wypadku mango-limonka)
https://zapodaj.net/plik-ahHAQpRl8V
0
@Frimpong Ale w przyszłym sezonie maszyna na pewno odpali
1
Doświadczenie to podstawa!
2
@Kessie Mam wodę ;P Piwa nie pijam za bardzo bo mi niesmakuje (chyba, że smakowe). A tak to mam pod ręką jeszcze Tymbarka pomarańczowego
1
@Kessie No i co z tego? 3 dniowy maraton "grillowania" ;P
0
@Frimpong No a jak xD Dobra kiełbaska nie jest zła ;P
0
@Dieselzor Widzisz? Doceń to co masz
0
@gumaz Mam ale kto jest bułkę z masłem do kiełbasy? XD Za mało to kalorii ma?
2
No i kończymy majóweczkę Panowie i Panie:
https://zapodaj.net/plik-G9rDmleQ0H
0
@Sulimo Po prostu Dolny Śląsk > Małopolskie
0
Myślę, że gdyby Nawrocki chciał to by i znalazł "konserwatywnych" ekspertów co nie mają 102 lat xd Ale tu bardziej chodziło żeby dać zajęcie kolegom i koleżankom ;P
0
@kulek22 Ja nie złodziej. A już robi się pyszna kiełbaska w air frajerze
0
@FcPortoFan1999 A mi kupisz? Nie po to słabo zarabiam żebym jeszcze jadł na mieście jak w domu mam
0
@FcPortoFan1999 A nawet nie. Pogoda do pracy jest fajna tylko a) głodny jestem, b) wody nie zabrałem ze sobą
1
@FcPortoFan1999 Ale nie do pracy na głodnego :P
@draxidox No tak
4
Nie no, na dzisiaj już koniec pracy ;P Nie da się jeździć w tą pogodę a na pewno nie na głodnego... ale i tak lepiej poszło niż sobie założyłem. 72,29 zł w 4h (Całościowo w tydzień 251,55 na rękę w 17h 23 min). Teraz do domku na kiełbę a później na lody i pączka ;P
1
@Jakchcesz A nie wiem, nie byłem nigdy :P
7
Pięknie przystrojony wrocławski urząd miejski :D
https://zapodaj.net/plik-1AauxFj0yD
2
@FcPortoFan1999 Pracuję jak mam czas i ochotę ale tak to wtorek i środę mam "wolne" bo uczelnia
0
@KamQiX Ich należy nawracać a nie szanować ich życie w judaizmie. A sama krytyka zła nie jest niczym karygodnym z punktu widzenia teologii
Poza tym kiedyś mieli inne zdanie na ten temat :P
7
A później kardynał Ryś będzie coś gadał o prowadzeniu dialogu z judaizmem...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@lithotripter @Rifek Ja nawet nie wiem czym są ETFy ;P Student uczelni ekonomicznej btw :P
0
@maroon Inwestowanie, granie - ten sam syf i sposób na stracenie pieniędzy :P Nie wrzucę pieniędzy w akcje np. InPostu żeby potencjalnie zarobić zawrotne 50 zł
2
@Krystiansigma2734 Niech wygra
4
Andrzej z orderem:
0
@gumaz Dlatego nie gram na giełdzie
1
@fart I tak dzisiaj będzie średnio raczej więc pewnie tylko do 13/14 pojeżdzę ;v Byle zarobić te 39 zł i fajrant