Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kupiłem wczoraj chałke. Czy wspieram tym państwo I*rael?
6
Potrzebuję tej karocy do mego kurierskiego imperium:
0
@Rastafarnianin Czym sobie zawiniły prowincje w których nie wydano?
6
Eden Hazard wiedział jak sobie z takimi radzić :P
0
@LeszekFCB No myślę, że mało kto byłby chętny iść do więzienia :P
0
@HarveySpecter Jak wiadomo takie rzeczy nigdy przedtem się nie działy :P Albo chłop jechał za szybko albo faktycznie zasłabł. Tylko tyle i aż tyle
1
@PatrychoO Aby prowadzić dyplomacja sportową nie potrzeba rady ds. Prowadzenia Dypl. Sportowej :P
1
Co zrobimy z pijamym żeglarzem?
0
@tbas W 2029 zdaje się
19
Jak ktoś chce jeszcze coś wpłacić to czas macie do godziny 20:00
0
@michal26 Tyle dobrego, że żeby rządzić samemu by musieli mieć z 40%
0
@Zoker Przemoc ma płeć
1
Mamy swoją Padme Amidale:
0
@Ryoumen Nie wiem, sobie wchodzę w lokaty to mam dostępną 3,3% na 3 miesiące a konto już trochę mam :P (ewentualnie jakąś lokata mobilna 3%/3m cokolwiek to znaczy xD)
1
@cules100pro Aha, czyli od tego się jeszcze podatek płaci xD
1
To już w PKO są tak oprocentowane, że szkoda na nich niby pieniądze trzymać (od 2,75 do 3,3%) a co dopiero tu xD
2
@clyde Nie grałem (być może jeszcze) ale to jeszcze mi odpali na PC to może dam szansę kiedyś :)
@Luciano99 Jeśli Sony wyda Sarosa na PC to jest szansa :P Zakładamy kanał gamingowy "La Rambla gaming" xD
4
Ten Saros wydaje się mieć naprawdę interesującą fabułę na razie :D Kompletnie nie mój typ rozgrywki ale historia może na pewno oddać. Zagrać i tak nie zagram ale przynajmniej jest co oglądać na YT :)
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @DragonxNF @PatrychoO @Luciano99 @clyde @Objectivo
2
Rocznica:
1
Dopiero sprawdziłem wynik - jakie niby 5:4? Oni tam na wspomagaczach byli?
5
#MouseP.I.ForHire
.
Mysi naziści!!!
https://zapodaj.net/plik-fIntBKPES5
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @MesQueUnClub_87
0
@malicinho No mi się podoba w każdym bądź razie :D Tylko wymagania gierka ma chore...
0
@clyde Się obudzili xD Teraz to już nie będzie miało takiego marketingowego efektu :P
0
Się dowiedziałem, że nawet moja mama oglądała tego streama u łatwoganga... mój mentalny boomeryzm daje o sobie znać najwidoczniej
0
@Borneo Tak, weszło... 30 tys. ludzi. No strach się bać tej liczby xD
0
@malicinho Przecież ładną ma grafikę :P
0
@Szczygiel06 No ja się domyślam, że to nie boli (może poza samym wbijaniem igły w dziąsło...) ale jednak no... takie unconfortable się to wydaje :P Zdrowia :D
1
@Filipem O ile to DLC będzie xD
0
@Zieliniak To ktoś ma błąd ale jednak to na steamie możesz kupić a nie na streamie.
Edit. no, teraz zmienili u Gabena
2
@MirusAmisz A mi się podoba nawet. Tylko zastanawia mnie jak te 30 dni w gierce będą odliczane ;P