0

Kupiłem wczoraj chałke. Czy wspieram tym państwo I*rael?

6

Potrzebuję tej karocy do mego kurierskiego imperium:


0

@Rastafarnianin Czym sobie zawiniły prowincje w których nie wydano?

6

Eden Hazard wiedział jak sobie z takimi radzić :P


0

@LeszekFCB No myślę, że mało kto byłby chętny iść do więzienia :P

0

@HarveySpecter Jak wiadomo takie rzeczy nigdy przedtem się nie działy :P Albo chłop jechał za szybko albo faktycznie zasłabł. Tylko tyle i aż tyle

1

@PatrychoO Aby prowadzić dyplomacja sportową nie potrzeba rady ds. Prowadzenia Dypl. Sportowej :P

1

Co zrobimy z pijamym żeglarzem?


0

@tbas W 2029 zdaje się

19

Jak ktoś chce jeszcze coś wpłacić to czas macie do godziny 20:00


0

@michal26 Tyle dobrego, że żeby rządzić samemu by musieli mieć z 40%

0

@Zoker Przemoc ma płeć

1

Mamy swoją Padme Amidale:


0

@Ryoumen Nie wiem, sobie wchodzę w lokaty to mam dostępną 3,3% na 3 miesiące a konto już trochę mam :P (ewentualnie jakąś lokata mobilna 3%/3m cokolwiek to znaczy xD)

1

@cules100pro Aha, czyli od tego się jeszcze podatek płaci xD

1

To już w PKO są tak oprocentowane, że szkoda na nich niby pieniądze trzymać (od 2,75 do 3,3%) a co dopiero tu xD


2

@clyde Nie grałem (być może jeszcze) ale to jeszcze mi odpali na PC to może dam szansę kiedyś :)
@Luciano99 Jeśli Sony wyda Sarosa na PC to jest szansa :P Zakładamy kanał gamingowy "La Rambla gaming" xD

4

Ten Saros wydaje się mieć naprawdę interesującą fabułę na razie :D Kompletnie nie mój typ rozgrywki ale historia może na pewno oddać. Zagrać i tak nie zagram ale przynajmniej jest co oglądać na YT :)
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @DragonxNF @PatrychoO @Luciano99 @clyde @Objectivo

2

Rocznica:


1

Dopiero sprawdziłem wynik - jakie niby 5:4? Oni tam na wspomagaczach byli?

0

@malicinho No mi się podoba w każdym bądź razie :D Tylko wymagania gierka ma chore...

0

@clyde Się obudzili xD Teraz to już nie będzie miało takiego marketingowego efektu :P

0

Się dowiedziałem, że nawet moja mama oglądała tego streama u łatwoganga... mój mentalny boomeryzm daje o sobie znać najwidoczniej

0

@Borneo Tak, weszło... 30 tys. ludzi. No strach się bać tej liczby xD

0

@malicinho Przecież ładną ma grafikę :P

0

@Szczygiel06 No ja się domyślam, że to nie boli (może poza samym wbijaniem igły w dziąsło...) ale jednak no... takie unconfortable się to wydaje :P Zdrowia :D

1

@Filipem O ile to DLC będzie xD

0

@Zieliniak To ktoś ma błąd ale jednak to na steamie możesz kupić a nie na streamie.

Edit. no, teraz zmienili u Gabena

2

@MirusAmisz A mi się podoba nawet. Tylko zastanawia mnie jak te 30 dni w gierce będą odliczane ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?