Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Cochise #StopCenzurze #WolnaLaRambla
0
@Roobo Czekaj, co? XD
0
Ostatnia butelka bez kaucji zwrócona... życie już nie będzie takie jak kiedyś :c Ale chociaż do Lidla będzie można rzadziej chodzić :P
13
Ciapunio:
4
@Bolton Ja proponuję jednak UberEats
1
Sarge i Tivolt to absolutne legendy na YT!
3
Komu ciasta bo ostatni kawałek został:
https://zapodaj.net/plik-YSEivCzDf2
0
@clyde A czy ja mówię, że mu ma być wstyd? (Gdzie widać, że było mu wstyd jak się o tym dowiedział?) Ja o sobie piszę, że mi by było gdyby ktoś w telewizji taką moją wiązankę łaciny puścił xD
0
@PatrychoO Ja bym się ze wstydu pod ziemię zapadł xD
1
@Bolton Najlepszy wrocławski dostawca jedzenia, celbryta, filantrop
1
@Bykunn Ciekawostka - usunięcie migdałków w 2015 roku to kosz 2,2 tys. złotych :D
2
@Archie Przez 23 lata :P
@Luciano99 A to dopiero początek zalet
@Hosh Nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa!
0
Przy okazji ostatniego streama sobie sprawdziłem na ile mi NFZ wyliczył zarejestrowane w systemie świadczenia i wychodzi na to, że państwo na mnie do tej pory wydało 27 467,38 zł - no trochę poszło kasy
0
@takisobiektos AC4 to był kopiuj wklej AC3 w innej scenerii i była to zła gra? Była bardzo przyjemna
1
@Luciano99 Wracam po więcej dlatego Valhalla była ostatnim Asasynem w którego grałem a Mirage czy Shadows nawet na YT nie obejrzałem xD
5
@Cochise Obi-Wan Kenobi
4
Premiera Assassin's Creed: Hexe planowana jest na 2027 rok. Według Insider Gaming, kolejny duży tytuł AC ma przejść ogromne zmiany wewnętrzne:
- Magiczne aspekty gry są usuwane po tym, jak Jean Guesdon objął stanowisko szefa AC na początku tego roku.
- Na przykład sterowanie kotem miało być ważną funkcją, a zostało usunięte. - Zamiast tego magia będzie opierać się na chemii, na przykład na tworzeniu bomby dymnej, która według miejscowych sprawia, że ktoś znika.
- Premiera Assassin's Creed Hexe planowana jest na czerwiec 2027 roku, ale może zostać przesunięta na święta 2027 roku, po tym jak 50 deweloperów zostało przeniesionych z projektu z powodów budżetowych.
- Zarówno dyrektor kreatywny, jak i dyrektor gry odeszli od czasu wprowadzenia tych zmian.
Od lat krążą plotki, że AC Hexe będzie kinową, nastawioną na fabułę wersją Assassin's Creed w stylu Naughty Dog. Chociaż nie jestem fanem magicznych aspektów w AC, mam nadzieję, że ich usunięcie nie sprawi, że gra będzie wydawała się niekompletna z powodu opóźnienia. Nadal jestem bardzo podekscytowany tą grą i nie mogę się jej doczekać od wielu lat, a klimat mrocznych wieków Świętego Cesarstwa Rzymskiego brzmi dla mnie niesamowicie.
Z jednej strony te odejścia martwią ale niby cieszy, że chcą odejść od magii :p Ale tylko zapowiedzieli tego AC4 i od razu hype na serię u mnie wrócił :D
@marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @macio_944 @clyde @DragonxNF
1
Mnie energetyki nie rozbudzają ale za to moje serce ich nie lubi xD
0
@MeAndSwan No wiem ale jeszcze fryzjera mam przed 10 a 176 to mimo wszystko dużo. Ale pojeżdżę w piątek i sobotę to powinno starczyć
0
@marcin62 Deja vu
0
@MeAndSwan Ja w tym tygodniu chcę sobie zarobić tyle co by kupić gierkę XD
0
@budel17 Jak dodadzą na yt zapis to może pośpiesznie przejrzę trochę ale raczej nie
1
@Jakchcesz Co widzieli mieszkańcy warszawskiego getta na Umschlagplatzu w 1942 roku
0
@RomanGroza W sensie ten AC4 to też niby Remake ale nie pozmieniali chyba aż tyle :P Ale ja i tak się cieszę bo mimo wszystko wygląda dużo, dużo ładniej
0
@JanuszKorwinMikke No na tym polega Remake ;P
1
Nie wiem kim jest xj0nathan ale oby!!!
2
@macio_944 No spoko tylko dlatego, że zaczął odwalać akcje z "sepsą" to potencjalnie neutralnym ludziom to się mało podoba i mamy takie błędne koło.
Owsiak angażuje się polityczne ---> ktoś krytykuje Owsiaka za upolitycznienie WOŚPu ---> ktoś krytykuje kogoś, że śmie krytykować Owsiaka
3
@macio_944 Owsiak sobie trochę sam winny mieszając politykę do WOŚPu. Gdzie ja jak już coś wrzucę to nie z powodu Owsiaka
1
@MesQueUnClub_87 Mi się tak raz w piekarniku stało xD
0
@MesQueUnClub_87 A taka myśl mnie wzięła podczas czytania obsługi frajera i tego jak mężczyzna zawsze wie lepiej co i jak xd