0

@Karol145 Mi się po prostu trudno pisze, długie teksty :P Ja swoją pisałem na temat "Soft Power Wielkiej Brytanii" i pod koniec już strasznie lałem wodę ale całościowo jestem dość zadowolony. Przypisy to robiłem co chwila co by mieć pewność, że mi plagiatu nie wywali xD

1

@MirusAmisz Jutro sobie jeszcze idę dokupić łososia i bataty do Lidla xD

0

@Karol145 Jaki temat pracy? Ja już się boję o magisterkę patrząc na to, że licencjat mi się trudno pisało xD

5

@macio_944 Zobaczyłem tylko górną linijkę i się miałem pytać co tym razem kazał zbombardować

0

Jutro testowany będzie ten Eir Frajer ale się stresuję go odpalać xD

1

@PatrychoO Yamalinho pojawiający się na 4 sekundy tyle zmienił!!!

2

Kowboje @macio_944


4

Diana zhakowała Racoon City


0

Akurat taki tematyczny shorts ;D


3

@Tasde A wiesz kogo jeszcze wsparli? WOŚP

3

@Roobo Szczególnie zgodziłaby się z tym pewna Arcykapłanka

3

@Faro Powszechnie wiadomo, że przed tym streamem Polacy w ogóle nie byli chętni do pomagania ;P

0

@Kinginiesta A jeden ją dostał a później zbombardował Syrię:)

11

@Faro Ja tam mu nie umniejszam (też streama nie oglądałem bo istnieją ciekawsze rzeczy na tym świecie) ale gdzie tu z Noblem albo z porównaniem zdjęcia do Religi xD Jeszcze poprośmy papieża o kanonizację.

Natomiast zrobił wspaniałą rzecz

2

Uwielbiam portal internetowy X (dawniej twitter) xD


0

@4drian0 Zwiastun dawać a nie! Ale tak jak się jaram tak niepokoi mnie, że chyba nie ma tam być znanych bohaterów z gier :P

0

Ciekawe czy pójdzie na krzesło:


3

@Sulimo Rentę ma?

2

@NeroTFP1 Też bym chciał tyle zarabiać :P

0

@malicinho No ja jednak jestem Tivoltowcem ale Sarge'a też dużo kiedyś oglądałem :)

0

Mamy system kanclerski. Co prawda prezydent o tym nie wie ale mamy xD


3

@Cochise #StopCenzurze #WolnaLaRambla

0

@Roobo Czekaj, co? XD

0

Ostatnia butelka bez kaucji zwrócona... życie już nie będzie takie jak kiedyś :c Ale chociaż do Lidla będzie można rzadziej chodzić :P

13

Ciapunio:


4

@Bolton Ja proponuję jednak UberEats

1

Sarge i Tivolt to absolutne legendy na YT!


3

Komu ciasta bo ostatni kawałek został:
https://zapodaj.net/plik-YSEivCzDf2

0

@clyde A czy ja mówię, że mu ma być wstyd? (Gdzie widać, że było mu wstyd jak się o tym dowiedział?) Ja o sobie piszę, że mi by było gdyby ktoś w telewizji taką moją wiązankę łaciny puścił xD

0

@PatrychoO Ja bym się ze wstydu pod ziemię zapadł xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?