Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaBARCA666 No moim zdaniem nie bo to się udało głównie dlatego, że aż tylu gości się zaangażowało. A) nikomu nie będzie się chciało tak co rob, B) Łatwogang też nie ma pewnie takich możliwości co by to organizować co roku
1
@DragonxNF No jeśli zaczną robić dobre gry to mi szkoda będzie bo seria Assassin's Creed to naprawdę fajne uniwersum :D
Plus oni jako tako chyba nigdy nie zbankrutują. Co najwyżej ich ktoś wykupi za bezcen i dalej będą robić gry pod szyldem Ubisoftu. (trochę jak nasz Techland)
0
@BojanKriKicz Nie będzie za rok
1
@Messibestplayerintheworld Nie wiem czy w Gothica ostatecznie zagram bo trochę mi szkoda tych pieniędzy xD
@DragonxNF No ja jak widzę, że coś jest dobre to kupię :)
8
Nie no, oglądam sobie jeszcze raz zapowiedzi tego nowego Assassyna u Kiszaka, Tamae i to wygląda aż za dobrze! Jedynie może walki morskie wyglądały lepiej w oryginale i te dziwne efekty są przy walce na miecze a tak to nie można się do niczego przyczepić! Aż się nie chce wierzyć, że to Ubisoft. Jeśli im się to sprzeda (a tak będzie raczej) to osobiście bym im radził odpuścić nowe produkcje i pójść drogą Residentów i zrobić teraz Remake AC1, AC2, AC: Brotherhood i Revelation. Po 1. mają (może poza 1 częścią) mocno ułatwione zadanie, mogą odbudować się finansowo i jednocześnie, obok obmyślić jak tu zrobić dobrego Assassyna, który najlepiej nie jest RPG. Dawać już ten lipiec!!!
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @KamQiX @norbi77 @DragonxNF @PatrychoO @Luciano99 @clyde @4drian0
1
@PatrychoO Nie no ale ten Tusk to...
3
@Chimera Nie no, Orlen jako firma państwowa to tak średnio ;P
11
Ale, że Biedronka z Lidlem nic nie wysłali to jestem zawiedziony... to też był fajny moment na marketing
0
@DragonxNF Przelew dostałem
2
@NeroTFP1 Niektórym może się spodobać, różne mają ludzie upodobania
0
@Katalończyk 99 Well gdyby nie było tych wszystkich gości to nie wiem czy aż tak by się to napędziło ale ja też tego w ogóle nie śledziłem (tyle co na twitterze) więc nie wiem co oni tam robili dokładnie
1
@VamoSBarca88 Odebranie przelewu ;)
3
O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś!
1
@Hosh Dziękujemy ŁatwyGangu za wsparcie transferu
0
@Piotrek1993 Pewnie dużo. To są spore firmy
5
Gang:
0
Ale ciekawe uczucie ten stream na La Rambli. Tak poczuć się boomerem :D
1
@matirix20 Dolarów
0
No i teraz zabraknie XTB na zapłacenie kary od UOKiKu...
0
Bezpałow i spółka:
0
Kuchnia włoska czy amerykańska?
0
@VamoSBarca88 No to nie 2 takie a jedną, co mylisz. No ale chyba 2x droższa. Giuseppe (za 1) ok. 10 zł a WK Pizza chyba ok. 20 zł
0
Komentarz usunięty
0
@VamoSBarca88 No czyli tak średnio bym powiedział bo tanie też nie są xD
0
@VamoSBarca88 Ale chyba mała coś, nie?
0
@LAMC_10 No normalnie Został mi tak kilogram czy tam 1,5 do celu a dzisiaj mało jadłem xD
@draxidox A to zła godzina?
1
Miała być pizza ale chyba wleci McDonald na kolację ;P
0
@michaleu Fajne to Ej Aj :D
0
@AlexDark00 Tak jest! Honor! Zaraz ją na ubitą ziemię wzywać do pojedynku!!! Jeśli by powiedziała, że z mostu skoczy to też byście teraz tego od niej wymagali? Puknij ty się w głowę
1
@LAMC_10 Mi pasuje bo ja potrafię akurat potrafię w kulturkę :)
@Kapitan hawk No a na gotowanie? Granie? Historię? Sztukę?