Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@LAMC_10 Gdyż Legia to Real Madryt polskiej piłki a Augustyniak mecz powinien oglądać w telewizji pauzując za czerwoną kartkę którą mu anulowali
8
Jednak świat nie jest sprawiedliwy... gorzej byłoby tylko gdyby Augustyniak strzelił
0
Artykuł jest płatny więc nie wiem jaki jest sens tej wypowiedzi ale to tak absurdalnie brzmi xD
0
@FcPortoFan1999 Nie, ty twierdziłeś, że do kadry go nie bo to Amerykaniec a nie bo wybrał Amerykę
0
@FcPortoFan1999 Nie do kosza bo twoja teza była bzdurna po prostu związana z narodowością :P
1
Pani Mama zawiodła...
2
Wierny kibic:
1
@PatrychoO Ja nie chcę zabrzmieć niemiło ale naprawdę mnie interesuje czy mu w braillu będą dokumenty drukować :P
1
Rząd Piotra Węgra. Wśród ministrów jego szwagier, osoba niewidomo i Orban po zmianie płci:
1
Śląsk co gra. To chyba trzeba się wybrać 11 maja na mecz z ŁKSem. Pewnie będzie wtedy 0:0 ale co tam xD
@FcPortoFan1999
1
@Giwera No i pod jego wodzą też długo okupowali dół tabeli :D
0
@Giwera Noo... nie wiem czy to dobre odniesienie xd Chyba, że Magiera z sezonu wicemistrzowskiego :P
1
Śląsk pewnie zmierza do ekstraklasy!
@FcPortoFan1999
3
@gumaz 7.99 zł za 100g to nie majątek :P
@July_6_BcN @VamoSBarca88 No się taki kształt wylosował XD
8
A na kolację rybka :)
https://zapodaj.net/plik-x5gz8P9ni7
Coś czuję, że zostaniemy z er frajerem dobrymi znajomymi tylko muszę jeszcze go wyczuć. Może kwestią marynaty (z sosu teriyaki) ale trochę się z góry zaczął łosoś przypalać a w środku mógłby jeszcze trochę dojść ale ujdzie.
@July_6_BcN @Comentateiro @macio_944 @Jakchcesz @AssisMoreira @Arkon @mrboom @michal26 @PatrychoO @MesQueUnClub_87
1
@Kozinho. Dlaczego niemiecka? :D
0
@Nazio_87 Ja robię akurat z batatów do łososia :P
1
Frytki z batatów czy normalnych kartofli?
0
@marcin62 Nam ktoś raz rybę na napojach zostawił jak jeszcze w Selgrosie pracowałem xD
0
@VamoSBarca88 Nie, ja kajzerki wolę
11
Ważne decyzje życiowe xD
https://zapodaj.net/plik-tTCklutRF4
2
@Arden Wytargować do 55m i brać
2
Adamczyk > Dorociński xD
1
@fart A na koniec Widzew wygrał i okej
1
@kanver_ Skoro teraz to robią to zróbmy taki świat żeby robili to częściej xD Taki świat jaki ty przedstawiasz nie wygląda ani trochę dobrze
0
@mrboom No krwotok mógł być wewnętrzny :v Ludzie wolą po prostu postukać w klawiaturę niż pomyśleć niestety i mamy później teorie spiskowe
1
@kanver_ Jej, 100% ludzi bez środków do życia (i nawet nie zaczynaj mi gadać o jakimś dochodzie gwarantowanym). Ten twój świat by się skończył masową anarchią i tym, że ludzie z bezsilności by sobie życie odbierali.
1
@kanver_ Po to żebyś w państwie nie miał bezrobocia 70% gdzieś tam kiedyś XD Tu nie wystarczy zwykłe opodatkowanie a "zachęcać" trzeba to do zatrudniania ludzi.
2
@bartekvisca Weźcie wy już przestańcie... proszę xD
1
@kanver_ Ja bym poszedł w inną stronę. Tak to opodatkować, że pracownik fizyczny w każdej sytuacji wyjdzie firmę taniej.