2

@FcPortoFan1999 To niech ludzie żarcie zamawiają a nie kawy jakieś xD Po wczoraj nie wożę płynów na razie

3

Jednak spędzać dzień pracy w pracy to średni pomysł :P Może później będzie lepiej... na razie zawrotne 12,94 zł/h xD

0

@Gall Nie mamy w Zoo goryli

0

@Chimera Nasze szczury to ty szanuj!

3

@michaleu
> Warszawa
> Topowe miasto
Wybierz jedno

1

@Jakchcesz Pragmata

2

@KamQiX Według ich logiki przez to, że tworzą sprzęt za pomocą którego możesz piracić "dzieła kultury" np. takiego Jasia Kapeli xD Tylko to traktowanie każdego Polaka jak potencjalnego złodzieja. Idąc ich logikom każdy samochód pewnie posłuży do zabójstwa :P
@lithotripter Nie pewnie tylko na pewno.

14

Kolejny odklejony xD Niech do ceny samochodów zaczną nakładać prewencyjnie koszty mandatów bo przecież można nim wykroczenie popełnić:


@July_6_BcN @michal26 @Comentateiro @Bykunn @BillyButcher @misterio

16

Niby maj a kwiecień


0

@lithotripter No myślę, że 100% ludzi nie je dzisiaj grilla :D

0

@lithotripter Jedzenie samo się nie dostarczy

2

1

@FcPortoFan1999 Ja też. I dzisiaj. I jutro. I może w niedzielę. No i w poniedziałek

3

@MeAndSwan Hmm... no pomyślmy czy nie będzie xD A to wszystko żeby Jaś Kapela miał na narkotyki

1

No to do pracy rodacy...

0

@barteq Nic w tym dziwnego. Ulga dla duszy

1

@kubix05 Czyli pewnie skończy się dzisiaj zarobkiem 15zł/h

1

@JimMorrisonFCB Można uzupełnić żelazo we krwi

6

Jaś Kapela łagodnie uśmiechnięty:


@michal26 @Comentateiro @BillyButcher @Bykunn @July_6_BcN @misterio

3

Janusz Korwin-Mikke


0

@Dari0G Otworzyć Steama i sprawdzić to sekund 5 :)

6

O proszę - Star Wars: Galactic Racer w całkiem przyjemnej cenie jak na dzisiejsze standardy. Tylko 160 złotych polskich. Więc pewnie realnie za tą stówkę będzie do kupienia.
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @DragonxNF @BillyButcher @MirusAmisz

1

@Cochise 5 czerwca premiera

1

@PatrychoO Tak to na razie wygląda xD

7

0

@Gall No wydaje mi się, że jako osoba odpowiedzialna za zdrowie to tak średnio sobie radzi

0

@LukaszFan Na patelni bym robił jak już XD

3

Dominos czy Pizza Hut?

4

Zapragnąłem posiadać pewną rzecz:


@BillyButcher @MirusAmisz

1

@AssisMoreira Mama mi z Madery przywiozła XD Więc podejrzewam, że tak :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?