2

0

Dałem się jeszcze raz skusić na Dzikową propagandę po transmisji na żywo u ŁatwegoGanga bo znalazłem smak jabłkowy w sklepie no i "kwaśne jabłko" jak zwykle klasa tylko czemu to musi być gazowane? Niegazowany byłby lepszy, taki soczek

0

@Zoker Ale chociaż w drodze do pracy masz ciepło :D A co za różnica czy spacerujesz po betonie w weekend czy nie? :P Lepiej mieć ciepełko. Ogólnie przesadą to są temperatury powyżej 32/33 stopni. 26 to bardzo przyjemna pogoda jeszcze :D

0

@maroon Nie... :/

1

@Zoker Żeby było cieplutko i przyjemnie? Plus będzie można w krótkich spodenkach zacząć chodzić

0

@Zoker Niestety :/

7

Taka temperatura jak dzisiaj mogłaby być już do września :D 26/27 stopni Celsjusza i okej.

1

@July_6_BcN Pan Marek to już legenda!
@KRISU77 To nie po polsku

2

Sposób na kaca od potężnego Sarmaty:


0

@SeWo77 Odczucia pozytywne i mam nadzieję, że w El Clasico zacznie od 1 minuty

2

@SeWo77 No jak zagrał w tym sezonie całe nic bo Yamal musiał grać wszystko po 90 minut to czego ty wymagasz?

1

@Dankho94isback No jak zagrał w tym sezonie tyle co nic to nie wymagaj od niego gry na miarę Złotej Piłki

0

@Dari0G Nie wiem gdzie tu samozaoranie niby ;P Ziemniaki to całkiem sensowne źródło pożywienia

0

@Dari0G Tak, tak ;P Tacy samozwańczy eksperci od zdrowia są tak samo dobrzy jak te wszystkie Michały Wrzoski co uważają, że umrzesz bo zjesz sobie snickersa.

Jak jesz odpowiednią ilość kcal dziennie, nie jakiegoś syfu tylko z akceptowalnie zdrowej żywności to nie, nic za 20 lat nie będzie ;P

1

@Szczygiel06 W Pragmate

5

@Mario96w Im szybciej tym lepiej bo jeszcze nam naklepią w klasyku ;P

0

@Dari0G To jest kawałek zwykłego batata w przyprawie ;P Juz nie przesadzajmy. Kiełbasę sobie człowiek zje w majówkę to też nie umrze. Jeszcze jakbym ja codziennie pizze żarł xD

0

@Dari0G Kiedyś się ta materia przemieni ;P Jak człowiek głodny jest to je a nie patrzy, że jest po 18:00
@VamoSBarca88 Po co?

0

@Dari0G Myślę, że za specjalnej różnicy nie ma jeśli zjesz x kalorii rano albo wieczorem bo finalnie zjesz tyle samo ;P Poza tym głodny byłem to se zjadłem! Nie będę szedł na głodnego spać a wcześniej nie miałem czasu

0

@Dari0G Godzina jedznie nie ma znaczenia a ja dzisiaj niewiele co zjadłem ;P A jutro też trochę kilometrów zrobię

0

@Rifek To na obiad jutro ;P I cały przyszły tydzień w sumie

4

Biedna kolacja ale zawsze coś ;P Smacznego i dobrej nocy na zaś:
https://zapodaj.net/plik-ZQZycrncsS
Oby jutro Real stracił punktyy

0

@Szczygiel06 No i pograłem całe pół godziny xD

0

@ikar34 Nie, myślę, że Yamalinho się po prostu obrazi jak nie będzie grał w każdym meczu 102 minut. Flick trochę ma problem z rotacjami

1

@Szymemdymek Jak się nie gra cały sezon to później ciężko się dobrze pokazać :P

0

@michal26 Nie no, Real nie wtopi z Espaniolem :P

0

@domin1515 Uber Eats, polecam xD

0

@Szczygiel06 Najpierw tą kuchnię ogarnąć bo jutro tym bardziej mi się nie będzie chciało xD

2

Jeszcze jeden kurs z Pizza Hut się trafił ale to niestety muszę jeszcze kuchnię dzisiaj sprzątną ;P Finalnie udało się prawie stówkę dzisiaj zarobić więc całkiem, całkiem (w 5,5h). Jutro może wieczorem głównie pojeżdżę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?