1

@Czajka90 Ja nie kloszard

1

@Kitek1640 Żeby mu ciepło było

1

@July_6_BcN Ja to do karafki będę przelewać i nie chcę później z niej wygrzebywać ;P

1

@Dari0G Kapibary pożyczyły

1

@July_6_BcN Nigdy

0

@Karol145 A ja wolę Zachodnią Szynkę od Kogutów. Dobrze jak raz na jakiś czas takie marki też spadną - historia

1

Czy jest prawie 22 a ja robię kompot? Bardzo możliwe:
https://zapodaj.net/plik-tIb5leOPty

1

@Arkon No dziwne żeby nie miała :) Ona to chociaż ma minimalną zapewnioną a nie wynagrodzenie od każdego loda ;P Ale też nie ma aż takiej elastyczności w pracy co ja (trzeba się pocieszyć jakoś)

0

@Dari0G Kolację za chwilę będę jeść ;P

4

0

@MsBarca
1. Co prawda nie wiem czy uczelni nie będę zmieniał ale już magisterkę robię dziennie ;P
2. Ja jestem hejterem studiów zaocznych i jeśli tylko miałbym możliwość wybrałbym za każdym razem dzienne (po prostu lepiej mi się wtedy skupić na nauce plus program się różni)
3. W wojsku jakiekolwiek studia (nawet kulturoznastwo) są ci potrzebne co by móc awansować powyżej podstawowych stopni
4. Nawet dla samego faktu posiadania wykształcenia wyższego co by kiedyś wstydu przed dziećmi nie było, że tata jest "idiotą bez szkoły" ;P

0

@draxidox To już chyba wolę to niż męczyć się w Maku xD Plus wtedy ja bym się z niemiłymi kurierami musiał użerać :P

1

@MsBarca A gdzie ja ci na sensowną pracę znajdę czas? ;P Dopiero teraz mam trochę luźniejszy plan tygodnia i sobie planuję czegoś poszukać (ale to też bardziej luźniej pracy typu kasjer w Reserved).

Żeby znaleźć coś sensownego, kierunkowego to raczej full tydzień bym musiał być dyspozycyjny A nie raptem 3 (4 z sobotami).

Gdzie docelowo to dalej w planach mam to wojsko/policję a nie charowanie do 65 roku życia :P

6

@Arkon Bardzo przyjemnie i w sumie póki co nie narzekam na nic (będę starszy to pewnie na NFZ zacznę)

0

@MsBarca Poza zalanym plecakiem nie miałem innych nieprzyjemności w tej robocie póki co ;P
@draxidox Jak mi znajdziesz czas na inną to chętnie skorzystam

1

@Kinginiesta Także tak ;P
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16833124#comment-16833124
W tym tyg. 14,97 zł/h
@Comentateiro 3 to minimum żeby demografia się spinała

5

@FcPortoFan1999 Chyba tak. Co innego fajna praca a co innego 8h na magazynie z szefem nad głową ;P

0

@Encore No niestety może tak być...

2

Ja mentalnie jestem chyba Japończykiem. Zamiast siedzieć w mieszkaniu i grać w grę to do roboty poszedłem jeszcze znowu ;P

9

Jacek Wróbel naszych czasów xD Jak bardzo zdegenerowaną partią są Republikanie, że go jeszcze nie odwołali?


5

@Arkon Myślę, że też natomiast można również rozgraniczać działalność opozycyjną względem władz komunistycznych a obecną. W sensie... przez to, że Frasyniuk jest zasłużony dla historii Polski (bo jest) nie miałbym krytykować jego wypowiedzi o naszych żołnierzach? No nie (tylko krytyka to też nie to samo co hejt)

4

@Arkon Bohater oczywiście.
@Comentateiro A nie wiem, dla mnie Wałęsa to sigma

1

Bośnia czy Hercegowina?

1

@VamoSBarca88 Pączkarni pytaj
@LAMC_10 Ty się patrz na siebie ;P

0

@clyde Bo był spoko. Ogólnie no tam mają te pączki droższe (9zł) ale są taaak dobre...

5

Jeszcze taki pączuś dzisiaj wleciał z nadzieniem gruszkowym:
https://zapodaj.net/plik-aCXxJuX2lw

2

Kto jest potężniejszy? @macio_944
Artur Morgan czy gruźlica?

0

@Ryoumen Raczej nie na odwrót.

4

@NeroTFP1 W takich momentach uświadamiasz sobie jak bardzo nie poszło ci w życiu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?