Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 Jeden z gorszych lekarzy do których można iść...
1
Modlić, Perisić, Rakitić, Lilo i Stich xD
2
Czasem tak jest:
https://m.jbzd.com.pl/obr/4482379/jem-niom
1
Cholo może przegrał ale na zawsze pozostanie tym lepszym dykatorem:
@Kessie
1
@fcbarcafan19 Za mało jak na fakt, że trzeba sobie zrobić tą nieprzyjemność i pojechać do USA
1
@Ilka Śląsk Wrocław 3:1 Riga FC
3
@Hosh Pamiętamy - miłość do ojczyzny i drugiego mężczyzny
0
@MesQueUnClub_87 Ja nie pijam gazowanej ;P A butelki po słodkich napojach się będą zbierać tak czyś jak
9
@MessiForeverTheBest Krzysztof Bosak
0
@WiernyKatalonii Pff... myślałem, że o tym mowa:
https://zapodaj.net/plik-IkoAVPTk85
1
@Gary No ja niekaucyjnych już nie mam...
@MesQueUnClub_87 @Safrani Ja najpierw z butelki a później do tej butelki kranówę :P Ale jakąś butelkę trzeba mieć
0
@Batys Dużo, dużo
0
@lajcior Nie. .
0
W jakiej formie częściej odbieracie wasze ukradzione pieniądze, tzw. kaucję? Obniżając kwotę zakupów czy chcecie gotówkę?
0
@Batys Rzepak klasa
3
@Dawidovsky15 Nikomu nic nie zakosił
2
Byłem u fryzjera... to nie był najlepszy pomysł ;P
0
@Szmulek Tylko Bayern w finale!
4
@RoberDzik Bayern wygrywa i ratuje piłkę nożną przed ropnym klubem
3
No niestety Arsenal w finale ale na szczęście Bayern/PSG na spokojnie ich wyjaśnią :P
1
Ale Atletico, weźcie wy się jednak postaracie no...
1
@Safrani @Zoker To niedobrze bo nie bardzo chce mi się tą mąkę dla jednego wypieku kupować...
0
Bym sobie zrobił air frajerowe bezy w sumie w weekend tylko takie pytanie do ekspertów. Czy mąkę ziemniaczaną można zastąpić pszenną? ;P
0
@July_6_BcN Bo chłop ma mniej możliwości :D
1
@mrboom Mamy XXI wiek. Niech to kobita walczy o mężczyznę a nie mężczyzna zdobywa kobiety.
7
#Battlefront2
.
Nie można siedzieć 24/7 w pracy, odpoczynek też się należy więc dzisiaj dalej walczymy w odległej galaktyce :D
https://zapodaj.net/plik-gHOfXjmjlN
Robimy Battlefronta 2 na 100%. Zostało 7 osiągnięć :l
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @4drian0 @DragonxNF @MirusAmisz @BillyButcher @norbi77
2
@Dari0G No a jak? Kalorie to kalorie
3
Lewandowski, Mike Wazowski!
1
@shinthps Ja już dawno mam maturę ;P
2
3 RP be like xD