Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@scoobyP Słaby bait
4
Taka losowa dostawa do innego miasta się trafiła xD
https://zapodaj.net/plik-BxvDoubAoR
https://zapodaj.net/plik-eznfE3Werf
@mrboom @michal26 @Safrani @PatrychoO @AssisMoreira
1
@MirusAmisz Trzeba było go ustawić w jakiejś ponętnej pozie
0
@Beztroskii Patrząc na to co się u nich dzieje to raczej będzie łatwy mecz ;P
0
@SirChuck No przerwy sobie mogą robić pewnie:P
0
@macio_944 Będzie szpaler?
7
Cóż za aura
@Bolton @Kessie @MirusAmisz @BillyButcher
1
@BillyButcher No kurde ładneee....
0
@Vegeta88 Porządna mąka to ta pszenna
3
Z jednej strony to wydaje się tak dużą stratą pieniędzy a z drugiej...
https://www.lego.com/pl-pl/product/venator-class-republic-attack-cruiser-75367
Te figurki też bardzo ładne:
https://www.dystryktzero.pl/figurka-star-wars-wojny-klonow-1-6-104th-battalion-wolfpack-clone-trooper-deluxe-ver.html
No i taki mieczyk :P
https://nsabers.com/products/obi-ep3
@MirusAmisz @BillyButcher
4
Znalazła się zguba:
2
@Safrani @MesQueUnClub_87 Po czasie zmieniam zdanie. Suszyć ją 0,5 - 1 h dłużej i będzie git przepis
0
Strasznie dziwnie to brzmi po polsku xD Ale chyba się skuszę:
1
@Safrani Ja w przyszłym tyg. dopiero pewnie coś gotować będę bo tak to mam tych naleśników jeszcze w lodówce xd
8
@PatrychoO Mnie najbardziej intryguje ten fragment z wózkiem inwalidzkim xD
0
@agaFCB Nie no, ja to zjem :D Nie jest idealnie ale ujdzie
2
@mrboom Tak średnio właśnie xD Nie wiem czy ta mąka kukurydziana to jednak nie taki dobry zamiennik ziemniaczanej czy za krótko ją suszyłem ale środek nie do końca się sciął ;P
0
@qbsonFCBarca Beza miała być :P
2
Coś takiego mi wyszło ;P
https://zapodaj.net/plik-9SLQgRpNnh
@Safrani @MesQueUnClub_87
0
@Dankho94isback Patrząc na to, że twoja praca w teorii idzie nie na ciebie a na obecnych emerytów to dla samego systemu nie byłoby to dobre rozwiązanie :P
4
@MessiForeverTheBest No to do 65 w górę kobietom w takim razie.
1
No i spoko, tylko w górę a nie w dół. Ewentualnie "krakowskim targiem" ustawić na 63 lata
0
@Aragorn33 Dorosły człowiek btw XD
0
@Ryse
1. 2/-2.5 0:2
2. 2/-2.5 0:2
3. X/-2.5 1:1
4. 1/-2.5 2:0
5. 2/+2.5 1:2
6. 2/+2.5 1:2
7. 1/-2.5 1:0
8. 2/-2.5 0:1
9. 1/+2.5 3:0
10. 2/+2.5 1:2
Bonus: Nie
1
Jak to "stanie się częścią procesu formacji przyszłych liderów Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych."? XD
1
@Pedri16Future Zabrakło dyktatora i takie są efekty
0
@agaFCB Jedyny "mały sklepik" w okolicy to monopolowy xD
1
@Ilka Wyglądają elegancko na razie ;) Git wyjdą i okej
0
@Hosh We Wrocławiu raz ci sprawdzą raz nie :P Ale oni torby tak przeszukiwali, że jakbyś się postarał to na spokojnie byś nóż wniósł xD
0
@agaFCB W Leclercu. W innych sklepach to takiej w ogóle nie widziałem xD