4

@scoobyP Słaby bait

1

@MirusAmisz Trzeba było go ustawić w jakiejś ponętnej pozie

0

@Beztroskii Patrząc na to co się u nich dzieje to raczej będzie łatwy mecz ;P

0

@SirChuck No przerwy sobie mogą robić pewnie:P

0

@macio_944 Będzie szpaler?

7

Cóż za aura


@Bolton @Kessie @MirusAmisz @BillyButcher

1

@BillyButcher No kurde ładneee....

0

@Vegeta88 Porządna mąka to ta pszenna

4

Znalazła się zguba:


2

@Safrani @MesQueUnClub_87 Po czasie zmieniam zdanie. Suszyć ją 0,5 - 1 h dłużej i będzie git przepis

0

Strasznie dziwnie to brzmi po polsku xD Ale chyba się skuszę:


1

@Safrani Ja w przyszłym tyg. dopiero pewnie coś gotować będę bo tak to mam tych naleśników jeszcze w lodówce xd

8

@PatrychoO Mnie najbardziej intryguje ten fragment z wózkiem inwalidzkim xD

0

@agaFCB Nie no, ja to zjem :D Nie jest idealnie ale ujdzie

2

@mrboom Tak średnio właśnie xD Nie wiem czy ta mąka kukurydziana to jednak nie taki dobry zamiennik ziemniaczanej czy za krótko ją suszyłem ale środek nie do końca się sciął ;P

0

@qbsonFCBarca Beza miała być :P

2

0

@Dankho94isback Patrząc na to, że twoja praca w teorii idzie nie na ciebie a na obecnych emerytów to dla samego systemu nie byłoby to dobre rozwiązanie :P

4

@MessiForeverTheBest No to do 65 w górę kobietom w takim razie.

1

No i spoko, tylko w górę a nie w dół. Ewentualnie "krakowskim targiem" ustawić na 63 lata


0

@Aragorn33 Dorosły człowiek btw XD

0

@Ryse
1. 2/-2.5 0:2
2. 2/-2.5 0:2
3. X/-2.5 1:1
4. 1/-2.5 2:0
5. 2/+2.5 1:2
6. 2/+2.5 1:2
7. 1/-2.5 1:0
8. 2/-2.5 0:1
9. 1/+2.5 3:0
10. 2/+2.5 1:2

Bonus: Nie

1

Jak to "stanie się częścią procesu formacji przyszłych liderów Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych."? XD


1

@Pedri16Future Zabrakło dyktatora i takie są efekty

0

@agaFCB Jedyny "mały sklepik" w okolicy to monopolowy xD

1

@Ilka Wyglądają elegancko na razie ;) Git wyjdą i okej

0

@Hosh We Wrocławiu raz ci sprawdzą raz nie :P Ale oni torby tak przeszukiwali, że jakbyś się postarał to na spokojnie byś nóż wniósł xD

0

@agaFCB W Leclercu. W innych sklepach to takiej w ogóle nie widziałem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?