7

Pięknie przystrojony wrocławski urząd miejski :D
https://zapodaj.net/plik-1AauxFj0yD

2

@FcPortoFan1999 Pracuję jak mam czas i ochotę ale tak to wtorek i środę mam "wolne" bo uczelnia

0

@KamQiX Ich należy nawracać a nie szanować ich życie w judaizmie. A sama krytyka zła nie jest niczym karygodnym z punktu widzenia teologii

Poza tym kiedyś mieli inne zdanie na ten temat :P

7

A później kardynał Ryś będzie coś gadał o prowadzeniu dialogu z judaizmem...


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@lithotripter @Rifek Ja nawet nie wiem czym są ETFy ;P Student uczelni ekonomicznej btw :P

0

@maroon Inwestowanie, granie - ten sam syf i sposób na stracenie pieniędzy :P Nie wrzucę pieniędzy w akcje np. InPostu żeby potencjalnie zarobić zawrotne 50 zł

2

@Krystiansigma2734 Niech wygra

4

Andrzej z orderem:


0

@gumaz Dlatego nie gram na giełdzie

1

@fart I tak dzisiaj będzie średnio raczej więc pewnie tylko do 13/14 pojeżdzę ;v Byle zarobić te 39 zł i fajrant

1

Niedziela czy nie, do pracy trzeba iść...

0

@takisobiektos Nie no, aż tak to nie xD

3

@Bykunn Normalnie :D Woda zawsze niegazowana!

0

@Czyhrynski Jak mi wynajdziesz taki smak Kubusia to bardzo chętnie bo pewnie zdrowszy dużo :P

2

0

Dałem się jeszcze raz skusić na Dzikową propagandę po transmisji na żywo u ŁatwegoGanga bo znalazłem smak jabłkowy w sklepie no i "kwaśne jabłko" jak zwykle klasa tylko czemu to musi być gazowane? Niegazowany byłby lepszy, taki soczek

0

@Zoker Ale chociaż w drodze do pracy masz ciepło :D A co za różnica czy spacerujesz po betonie w weekend czy nie? :P Lepiej mieć ciepełko. Ogólnie przesadą to są temperatury powyżej 32/33 stopni. 26 to bardzo przyjemna pogoda jeszcze :D

0

@maroon Nie... :/

1

@Zoker Żeby było cieplutko i przyjemnie? Plus będzie można w krótkich spodenkach zacząć chodzić

0

@Zoker Niestety :/

7

Taka temperatura jak dzisiaj mogłaby być już do września :D 26/27 stopni Celsjusza i okej.

1

@July_6_BcN Pan Marek to już legenda!
@KRISU77 To nie po polsku

2

Sposób na kaca od potężnego Sarmaty:


0

@SeWo77 Odczucia pozytywne i mam nadzieję, że w El Clasico zacznie od 1 minuty

2

@SeWo77 No jak zagrał w tym sezonie całe nic bo Yamal musiał grać wszystko po 90 minut to czego ty wymagasz?

1

@Dankho94isback No jak zagrał w tym sezonie tyle co nic to nie wymagaj od niego gry na miarę Złotej Piłki

0

@Dari0G Nie wiem gdzie tu samozaoranie niby ;P Ziemniaki to całkiem sensowne źródło pożywienia

0

@Dari0G Tak, tak ;P Tacy samozwańczy eksperci od zdrowia są tak samo dobrzy jak te wszystkie Michały Wrzoski co uważają, że umrzesz bo zjesz sobie snickersa.

Jak jesz odpowiednią ilość kcal dziennie, nie jakiegoś syfu tylko z akceptowalnie zdrowej żywności to nie, nic za 20 lat nie będzie ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?