2

@Laminedependencia @tbas Również zagrali dobre sezony i dobrze, że jadą. Pedro powinien po prostu na Neymara jechać. A, że on nie jest warty takich pieniędzy to chyba logiczne ;P

1

@tbas No sezony mieli dobre

4

Dziewczyny vs. mężczyźni:


@BillyButcher @MirusAmisz @FiscaelBarca @Bolton

0

@PatrykBarca Ja lubię deszcz

6

@kundee @macio_944 Ja ja, naturlich

1

@Kessie Gra opara na faktach

1

#Directive8020
Aha? Ale, że jedna z bohaterek jest aseksualna? (tak, musiałem sprawdzić w internecie tą flagę ;P) Czyżby kolejny woke nonsens @Bolton ?
https://zapodaj.net/plik-VxiiuU9CVq

#Zgadnij grę po recenzji:
https://zapodaj.net/plik-3ibZxoTbe3

0

@marcin62 I uj, za szybko próbowałem coś zrobić i skopałem jedną sekwencję xD A gram na trybie bez cofanie ;P Zachciało się szukać znajdziek...

0

@Comentateiro Kane woli pić piwko z Laportą (w końcu to Anglik)

2

@marcin62 Ogólnie wydać 500 zł na jakąkolwiek grę to duże XD

5

#Directive8020
Gasimy światła i kontynuujemy kosmiczną przygodę w horrorku:
https://zapodaj.net/plik-7iK79d5Fzj

@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77

1

@tomek8756 Panie Jacku, co się Panu stało? :O

1

@draxidox Tylko, że polskie morze > Malediwy

0

@lithotripter Tego swojego to bym musiał w końcu rozkręcić i wyczyścić ;P

1

@FiscaelBarca Nie no, ten mój to dalej kosztuje 240 zł. W sensie nooo... to dużo bo tyle co za grę ale on mi już wiele, wiele lat służy bardzo dobrze
@Kazragore No ja wolę tego od Xboxa bo on jest w pełni kompatybilny z windowsem bo to ta sama firma :P

5

>mój pad do PC (od Xboxa Series X) ma już swoje lata i może fajnie byłoby wydać kasę na niepotrzebną rzecz
>patrzę sobie na cenę tego Steam kontrolera
>419 zł
>ten mój pad nie jest finalnie taki zły
>profit
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @MesQueUnClub_87 @4drian0

0

@TR3YWAY Nie, samochód > rower

0

@gumaz W ogóle nie

2

Jestem prostym człowiekiem. Pizza Hut > Neapolitańska

1

@blakkudium Ładna piłeczka

1

@Roobo Ale wylegitymował się w końcu? ;P


Internet już Pana zidentyfikował

0

@Sulimo Nigdy nie mów nigdy

4

@Sulimo Legia to niech w końcu spadnie ;P

0

@fotohobby To odłuż na ladę xD I komu tu korona z głowy spada? XD Przerasta cię oddanie saszetki? To lepiej zakazać dla wszystkich.

0

@4drian0 WTF? XD Ile ten kontroler kosztował? Bo być może duże W ktoś zaliczył

0

@fotohobby Jak ci przeszkadzały to nie domawiaj ketchupu i tyle ;P

1

@partymaker Królewski: pozywam PZPN bo mi w kalkulatorze inny wynik wyszedł ;P

0

@VamoSBarca88 Niech oni oddają normalną licencję a nie tylko te molochy drogie...

1

@FcPortoFan1999 Podziękuję ;P Ustaw mi się jeszcze nie chce czytać zawodowo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?