Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Laminedependencia @tbas Również zagrali dobre sezony i dobrze, że jadą. Pedro powinien po prostu na Neymara jechać. A, że on nie jest warty takich pieniędzy to chyba logiczne ;P
1
@tbas No sezony mieli dobre
4
Dziewczyny vs. mężczyźni:
@BillyButcher @MirusAmisz @FiscaelBarca @Bolton
0
@PatrykBarca Ja lubię deszcz
6
@kundee @macio_944 Ja ja, naturlich
1
@Kessie Gra opara na faktach
1
#Directive8020
Aha? Ale, że jedna z bohaterek jest aseksualna? (tak, musiałem sprawdzić w internecie tą flagę ;P) Czyżby kolejny woke nonsens @Bolton ?
https://zapodaj.net/plik-VxiiuU9CVq
#Zgadnij grę po recenzji:
https://zapodaj.net/plik-3ibZxoTbe3
0
@marcin62 I uj, za szybko próbowałem coś zrobić i skopałem jedną sekwencję xD A gram na trybie bez cofanie ;P Zachciało się szukać znajdziek...
0
@Comentateiro Kane woli pić piwko z Laportą (w końcu to Anglik)
2
@marcin62 Ogólnie wydać 500 zł na jakąkolwiek grę to duże XD
5
#Directive8020
Gasimy światła i kontynuujemy kosmiczną przygodę w horrorku:
https://zapodaj.net/plik-7iK79d5Fzj
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77
1
@tomek8756 Panie Jacku, co się Panu stało? :O
1
@draxidox Tylko, że polskie morze > Malediwy
0
@MeAndSwan Ja mam takiego gagatka :D
https://www.mediaexpert.pl/gaming/kontrolery-pady/kontroler-microsoft-bezprzewodowy-xbox-carbon-black
0
@lithotripter Tego swojego to bym musiał w końcu rozkręcić i wyczyścić ;P
1
@FiscaelBarca Nie no, ten mój to dalej kosztuje 240 zł. W sensie nooo... to dużo bo tyle co za grę ale on mi już wiele, wiele lat służy bardzo dobrze
@Kazragore No ja wolę tego od Xboxa bo on jest w pełni kompatybilny z windowsem bo to ta sama firma :P
5
>mój pad do PC (od Xboxa Series X) ma już swoje lata i może fajnie byłoby wydać kasę na niepotrzebną rzecz
>patrzę sobie na cenę tego Steam kontrolera
>419 zł
>ten mój pad nie jest finalnie taki zły
>profit
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @MesQueUnClub_87 @4drian0
0
@TR3YWAY Nie, samochód > rower
0
@gumaz W ogóle nie
2
Jestem prostym człowiekiem. Pizza Hut > Neapolitańska
1
@blakkudium Ładna piłeczka
1
@Roobo Ale wylegitymował się w końcu? ;P
Internet już Pana zidentyfikował
0
@Sulimo Nigdy nie mów nigdy
4
@Sulimo Legia to niech w końcu spadnie ;P
0
@fotohobby To odłuż na ladę xD I komu tu korona z głowy spada? XD Przerasta cię oddanie saszetki? To lepiej zakazać dla wszystkich.
0
@4drian0 WTF? XD Ile ten kontroler kosztował? Bo być może duże W ktoś zaliczył
0
@fotohobby Jak ci przeszkadzały to nie domawiaj ketchupu i tyle ;P
1
@partymaker Królewski: pozywam PZPN bo mi w kalkulatorze inny wynik wyszedł ;P
0
@VamoSBarca88 Niech oni oddają normalną licencję a nie tylko te molochy drogie...
1
@FcPortoFan1999 Podziękuję ;P Ustaw mi się jeszcze nie chce czytać zawodowo